Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot23
    Mám Dragonsang (RPG) a Terraria + nějáký kupony a kameny...
    Na steamu jsem iibaniiocelot
    přidejte si mne pokud máte zájem obchodovat
  • Já si koupil DUKE NUKEM FOREVER za 130 Kč! :))) a mají tam parádní balíček her od ID či 2K games.. moc zajímavé létos:-) pořád vyhlížím čím rozšířit svou sbírku ;-)

    Každopádně Steam forever! :-)
  • minulý rok jsem utratil asi 4500 za asi cca 30 her z cehoz sem se zatim dostal asi ke 4...a trochu toho lituji....ne toho ze sem to koupil tak levne, ale toho ze jsem si koupil to co me normalne ani tak netahne, ale tahlo me to jen kvuli cene, a co aspon mam na steamu 65 her, kdo to má ?
    • Jazz
      Já mám 160 a machruju tady ?
      • keigi
        Teď už jo *1*
    • No já znám hodně lidí co má 65 her na steamu :-) ,já jich mám 75 a třeba kámoš jich má 234 :D
    • smejki
      já jich mám přes 100 *1*
      ale ne od loňska, takže zas až tolik restů nemám
    • ucho
      zásada nakupování: nekupovat proto, že je to levné, ale kupovat to, co bych chtěl hrát a je to levné :D
  • Vyměním:
    50 % na Valve hru
    33 % na Warner Bros. hru
    Oddworld: Abe's Odysee
    za nejvyšší nabídku uhlí. :D
    • Ocelot23
      Oddworld: Abe's Odysee si kdyžtak zamlouvám pokud nikoho jinýho nenajdeš a já budu mít dost uhlí :D Zatim jsem měl 3 dárečky :D
      • Dáš mi na sebe nějaký kontakt? (Steam ID, ICQ).
        • Tak uz prodano.
  • Ahoj, mám 50% slevu na Valve hry (včetně balířků), ale vzhledem k tomu, že od nich vlastním všechny hry, co bych chtěl, tak to nevyužiji. Rád bych to vyměnil za něco jiného (ideálně nějakou hru - jakýkoliv AC ideálně)
  • Ocelot23
    mám 33% sleva na hry od ID (Doom,Quake,Wolf...) a 60% slevu na Hearts of Iron III (strategie z 2sv.) kdyžtak tady napište, kdyby měl někdo zájem a co může nabídnout :D
  • -25% na titul Valve... platí 2 měsíce od nového roku... na hry vydané před 2.lednem... pro člověka, který je všechny má... aneb jak na*rat zákazníka, který tam utratil peníze za cca 100 her. Než aby se mě někdo snažil koupit cetkama, tak ať mi radši nic nedává a ignoruje mě.
  • Vyměním s někým HL 2 za jakoukoliv jinou hru.
    • Vyměnit skvělou hru jako je Hl 2 za JAKOUKOLI jinou hru ? Mor na tebe !
      • Jak pise cahir, halfa davno mam
        • ech, ocelot
      • Ocelot23
        Když to má někdo 3x tak se nediv :D
        • Když se to povaluje ve stáncích .... tak se nediv ;D
  • pěkný slevy , jinak jsem dostal zadarmo CS:S :-) jen mi ho nejde zaboha rozbalit :-( *7*
    • Ocelot23
      Měl jsem taky problém s tím rozbalováním...prostě jsem párkrát kliknul na rozbalit - nic se sice nedělo, ale po restartu už byl mezi hrama :)
      • Taky taky. Prostě jsem několikrát proklepal unpack, ani nerestartoval Steam, jen kliknul do Library a hra tam byla.
        • fakt že jo jsem si ani nevšim :-D asi jim ten nápor lidi jdoucí po slevách schazujwe srevery
  • orižin ma taky naky dýly.. ale proti stýmu nic moc. spis nic nez moc.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit