Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Přeji všem třem novým majitelům ať si jí užijí.
    • A ještě ses tím ti zoufalci chlubí, že si tu krabici koupili, bože dělají ze sebe hlupáky...
  • Miserius
    Lidi, nejste z toho hádání o konzolích a PC Master Race trošku unavení? Mě už unavuje přeskakovat ty nekonečný vlákna kde se jedno pako hádá s druhym pakem a uráží přitom třetí pako... Každej hrajeme na čem chceme... Přestaňtě se tu bavit jako zoufalý existence
    • Psychotic
      Vždyť se tu o tom nikdo nehádá. Jen relativně neúspěšně zkoušel trollovat ten Master Race!, ale jinak žádnej flame nevidím.
      • God-of-War
        Myslíš WAREZ race?
    • prudislav
      mohli by se vrátit k hádání Sony vs Microsoft :-D
  • Nejlepsi je stejne mit jak PC tak obe konzole a hotovo:)
    • Ristoro
      Když vyděláváš 30 měsíčně a žiješ sám, tak proč ne. Ještě na všechny 3 kupovat hry. Není to levná záležitost.
      • Zase takovej problem to neni, sam nejsem ale je pravda ze 30000 nevydelavam no. Jako hlavni platformu mam PC a na konzole kupuju jenom exluzivni hry, a tech ktery za to stoji zase tolik neni. Takze krome prvotni investice to tak hrozny neni:)
    • uplne nejvic nejlepsi je mit vsechny konzole 2x a z toho 1x hacknute na "demicka z warezu" ;)
      • Xbox One a Ps4 zatim nikdo nehacknul blb*e *1*
  • Mart9
    Kdo se chce Microsoftu pomstít, mám nápad. Ukradněte jeden Xbox One a doneste mi ho až domů. Děkovat nebudu, to vy budete mít dobrý pocit, že jste Microsoft okradli.
  • dekuji nechci, radeji si poridim opravdove multimedialni centrum..
    • Tzn PC
  • Já jsem si chtěl XONE pořídit dneska (Halo, Forza, Quantum Break), ale vzhledem k tomu, že mám PS4 a s XONE se v ČR zatím údajně nedá dívat na televizi a nahrávat, tak ho nemůžu vyměnit za dosluhující dvd přehrávač/video. Škoda. *9*
  • WhySoSad
    Jak XONE tak PS4 budou muset počkat, nejsou finance :D
    • Draken69CZ
      Daruj sperma!
  • Hnisavec
    Kúpiť dizajnovo peknú, lacnejšiu, výkonnejšiu konzolu s viac hrami za menej peňazí alebo odpudivé obrovské hebedo v tváre kvádra s menším výkonnom a trištvrte exkluzivitami na PC? ťažká dilema veru....
    • Na co je mi větší počet (o tom by se dalo debatovat) exkluzivit když mě z nich zajímá jedna?
    • Tak tak, po skvělé X360 je toto totální propadák a předem mrtvá a úplně zbytečná platforma...
    • Souhlas ... takze Xone jasna volba pro koupi ... *4*
      • sito - jdi za roh a dej si tam pár facek, ale pořádně...
        • Taky bych chtel bejt tak hustej, jako ty ... ale to bych si musel nechat amputovat nejmin pulku mozku ... *5*
          • sito - řekl bych že už se stalo...
            • Jeste neco zbyva ... ale ty koukam mas misto rodnyho listu omluvnej dopis z tovarny na kondomy ... *4*
  • Chápu lidi co si pořídí nový XBOX např. kvůli HALO. Já jsem zarytý PCčkář a koupil jsem PS3 jenom kvůli Mortal Kombat 9. Když pak za pár měsíců vyšel MK 9 na PC, tak jsem myslel, že mě omejou... Od té doby jsem PS3 nezapnul. *1* Takže abych si zahrál MK 9, tak jsem vysolil přes 10.000,- Kč. Ty peníze by se mi teď hodily na předobjednávku Kingdom Come s mečem a dalšíma blbůstkama. Místo toho jsem rád, že jsem si mohl pořídit ten nejzáklanější balček. *1* *1* *1*
    • Paul_cz
      To je hezky sepsaný proč jsou konzole pro PC hráče tak debilní věc. Člověk musí vysolit 10 litrů jen proto, že některý firmy držej hry jak rukojmí na konzolích, přitom PC by všechny ty hry zvládlo mnohem lépe, a člověk by těch 10 litrů mohl utratit třeba za hry samotný.
    • Mart9
      Za 1000 to PS3 koupim. MK9 si klidně nech.
  • Pujdu az do slim verze,tohle je obrovske a ma velkou spotrebu *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit