Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase takovej problem to neni, sam nejsem ale je pravda ze 30000 nevydelavam no. Jako hlavni platformu mam PC a na konzole kupuju jenom exluzivni hry, a tech ktery za to stoji zase tolik neni. Takze krome prvotni investice to tak hrozny neni:)
  • A měl bych si to koupit, protože...? Ne opravdu mě zajímá, proč bych za to chtěl ty peníze utrácet.
  • fanatic
    Xbox bohuzel v toto console valce prohral, takze narust zemi, kde se bude dat koupit mu stejne moc nepomuze. *6*
  • を書くことができます nestavi れていない場合
  • za cz sem se omluvyl ale jestli tito nestaci tak my napis po mijim a uvidime jak si vzdelanej
  • Draken69CZ
    Co je normální? Raději budu dělat to co mě baví než abych se řídil většinou abych byl podle nich "normální".
  • Vrook
    Já zase pro dobro tvejch dětí doufám, že z nich vyrostou normální lidi s normálnim životem. Ale to by jablko musel při pádu ze stromu napálit bejzbolkou nějakej Joe DiMaggio, aby dopadlo fakt co nejdál. *7*
  • Ristoro
    Když vyděláváš 30 měsíčně a žiješ sám, tak proč ne. Ještě na všechny 3 kupovat hry. Není to levná záležitost.
  • Hanzales
    Máš recht, mnohem uskutečnitelnější sen, to je fakt :) Dřív jak za rok to nebude, ale jednou, jednou :) Počítám by se nás našli i 4 takoví blázni, co by se tam vydali :)
  • Fordzy
    Jeden Xbox vládne všem,
    jeden jim všem káže,
    jeden všechny přivede,
    do temnoty sváže. *3*
  • Draken69CZ
    No tak kdyby ti stačil "slabší" NISSAN GTR tak tě to výjde něco málo přes 20 tisíc to mi nepříjde tak nereálné a kdyby jsi do toho šel ještě s někým tak je to za babku :D
  • Hanzales
    to já sním zase o tom, že se projedu v nějaké 600bhp potvoře po Nordschleife, alespoň 5-6 kol.
    Každý máme jiné sny, no :)
    Co se týče zdejších diskuzí, jsou v těchto případech dvě možnosti.
    1. Otevřít popcorn
    2. Neotvirat dikuzi
    ;o)
  • Pak je nauc, ze krom prav maji i povinnosti a ze nemuzou po nekom chtit neco co sami nedodrzuji. Jak proste. *3*
  • """hrát hry"""" to prave moc neumi *11*
  • Draken69CZ
    Sním o tom, že mé čtyři malé děti budou jednoho dne žít v zemi, kde nebudou posuzovány podle toho na čem hrají, ale podle svého skillu. O tom dnes sním!

    Sním o tom, že jednoho dne, na webu GAMES, na webu nechvalně známém svými konzolpcwar a HNISAVCEM trolem, jehož řeč oplývá slovy PC MASTER RACE, že právě na GAMES si jednoho dne budou moci malí PC chlapci a dívky podat ruce s KONZOL dětmi jako bratři a sestry. O tom dnes sním!
  • Tzn PC
  • Paul_cz
    Není zač !
  • Tak to sme vsichni moc radi, zes sem prisel nablejt, ze konzole sou na ho*vno, only pc will prevail. Strasne to pomohlo. Diky!
  • Já mám doba tak výkonné PC, že není kam upgradovat. (Maximálně na novou platformu X99 a DDR4 ale je to prilis "mlady" tak se to zatim nevyplati) Ja to chci jako doplnek k hrani ja nedelam a nemam predsudky jako ostatni tady je chci mit vic ehrnich zarizeni
  • když maš doma pc k čemu je ti konzole, radši upgraduj komp aby ti bežely hry na 100 fps minimum v full hd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit