Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pc je uz jen na retezu majitelu konzoli. Hodny pejsek. *1* *2*
    • http://www.youtube.com/watch?v=RnlS5boazPM&feature=player_embedded
    • Don´t feed the troll
  • chápu, když osmi až dvanáctileté děti dělají chyby v i/y... ale v internetovém "seriózním" článku ? Dokonce už horší, než na Novinkách.. Aleši vrať se na základku a procvič si vyjmenovaná slova, nebo si pořiď lepšího editora, protože tohle už je vážně Smutný.
    • ucho
      křičet umí každé malé dítě, ukázat na konkrétní chybu ale nikoli. jen zde klidně řekni, jaké vyjmenované slovo máš na mysli...
      co jsem četl, problém vidím pouze v občas zvláštních čárkách (někde jsou podle mě zbytečně), a pak "vyjídřili" a pak "Chceme, aby vyznívali realisticky", kde je podle mě podmětem "postavy", případně "mužské protipóly". pak možná ještě "Požaduje čtyři roky práce" zní divně, "praxe" je přeci jen zajetější.
      no žádné vyjmenované slovo jsem nezaregistroval (tedy nepraštilo mě nic takového do očí) a znovu to číst nechci, tak se o něj poděl, jsem na něj velmi zvědav :)
  • No pokud si dobře pamatuju tak svoje první Diablo jsem hrál ještě na PS1 a teprve později na PC. Osobně si myslím, že je to docela v pořádku, že jde D3 i na konzole. To není nic proti ničemu... *3*
  • Začínám trochu Diablu 3 nevěřit, a začínám se zajímat o pokračování Torchlightu, který byl zábavnější než Diablo 2, ale méně než DIablo 1.
    • Nechapu proc, kdyz tva nejoblibenejsi jednicka byla taky konzolova. Nejmene se ti libil pc only dil.
  • xixixao
    Obě pohlaví pro každý typ postav - aneb podáme si ruku s mainstreamem... Jakoby jedno zvolené pohlaví u postav z 2ky někomu vadilo... radši by čas mohli věnovat přidání dalšího povolání (teď už evidentně passé).
    • No, zenska postava svuj muzsky protejsek asi nepotrebuje, ale holky vetsinou nerady hraji za muzske postavy.
    • to že kazda trida bude mit obe pohlavi je zname uz davno tak jaka novinka *10*
  • Jsem docela fanda Diabla I, II a knihy ale DIII mne zatim nejak nezaujalo navic predelavat DH je docela zbitecna prace navic
  • doufam ze zamestnaji poradneho experta ktery se v ps 3 bude vyznat .. tahle konzole muze mit vykon priblizne o 120% .. vyssi nez soucasne nejvykonnejsi pc / je to kvuli systemu vice jader a praci s pameti .. kdysi jsem sony radil s PS 3 kdyz byla jeste ve fazi prototypu deti .. tak muzu Blizzardu poradit ... poslal jsem jim mail
    • Ja uz s lysohlavkama davno seknul, kdyz jsem mel stav kdy se mi zdalo ze jsem cerv, ver mi je lepsi toho vcas nechat...
    • ucho
      jo, ten mail jsem tehdy v sony přijal já, ale nakonec jsme tam na tvé rady nedali, byl by to příliš velký technologický pokrok, něco si šetříme na PS4. ale ještě jednou bych ti chtěl touto formou za sony poděkovat.
    • vazne znalec *1*
    • miker17
      ty vole a nevynalezl si i nejnovější iCore 2nd gen že ne jsetli jo tak chci autogram pls
    • Nechci se chlubit ale já jsem bývalý americký prezident.
  • pro autory je vyhodne Multi-platofomování mě je to vcelku jedno at si autoři dělají s hrou co chcou jen at neudělají rychlokvaškoví port typu bionic commando(a pak to museli opravovat milionem patchů)
    PC hráči to mají nejhorči kvůli konzolím u kterých grafika a výkon her byl předčen už před několika lety...dokud nevijde nova generace konzolí grafika her se nepohne ze dva roky starého standartu
    a u toho pirátcví co sem tady četl nevím jestli to konzolistů uniklo ale hry na Xbox ted i už PS3 vycházej klidně i měsíc před vydáním a nikomu to nevadí ale jak nějaký zaměstnanec EA pustil bet Crysis 2 tak to jsou pc piráti ti nejhotší a všecí píšou jak se Pc scéna sama pohřbívá...a pokud to někdo neví tak Mrkvosoft platí velice slušné prachy za několika měsíční, roční exlizivitu a takhle MRKVosoft snaží nalák na víc lidí na Xbox nic víc
    • Ano pirátí se na konzolích i na PC ale prodeje mluví jasně a vydavatelé to moc dobře ví a umí počítat. A když už tu píšeš o Crysis 2 je zajímavé kolik lidí se uchýlilo ke stažení té uniklé verze a hlavně se potom nedivte když třeba třetí díl na PC nebude vůbec. Hodně lidí se to snažilo omluvit tím že si to chtějí jen vyzkoušet i když budou za chvíli mít demo.
      • Prodeje vubec nemluvi jasne, o PC verzich nejsou presne a spolehlive statistiky co kde a jak se prodalo... *3*
        • miker17
          přesně Americká firma co dělá PC počítaní dělé součty jen u omezeného mnoužství dodavatelů a kamených obchodů a nepočitá evropu...takže když vyjde číslo 4mil Konzole(XBOX,PS3 dohromady samosebou *5*) 1M PC tak skutečné čislo je asi 2-2,5M ale to nikoho nezajíma *9*
          • No LOL. Ty si fakt myslis, ze vydavatel hry nevi kolik toho na kterou platformu prodal? A ze k tomu potrebuje nejakou scitaci agenturu?
      • unik CII byl jen reklamni trik neco jako demo koho hra zaujme koupi si ji
        • Tak proč vydají demo? Vždyť to hodně lidí naštvalo protože nechápou co znamená beta verze.
          • miker17
            ja osobně si myslím že to udělala EA schválně aby se svezla na vlně soucitu
            EA je známá jejich kontrovezními propagacemi hry
        • miker17
          to ja vým ale pičusové co psali urážlivé články na internetu a tak to neví tednle trik udělali i z 1
          ale ted se ven dostala i Bulletstorm tak nevím nevím
      • miker17
        ja tu neomlouvám piráctví jenom říkám že na torentu uniklí bulletstorm Xbox má už přes půl mil. stažení takže to asi nebude tím
  • Panejo tady kazdej zvraci chtelo by to uklidit.
  • začatek konce hrani na pc je tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit