Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasne ze to neohrozi vydani na pc ale ovlyvnilo to celej vyvoj, koncept, graficky styl. Tu mate odpoved na otazku preco to vyzera tak ako vyzera, preco je to tak farebne. Debilne konzolove publikum by totiz nehralo realisticku hru. Teraz nemyslim vas co tu citate forum a mate doma konzolu, skutocni konzolisti na forum nechodia je to dementna cielova skupina uplne vylizanych chujov ktorí maju specificke naroky (prilezitostni hraci). dalsia dojebana hra dekujeme *11*
    • Na konzoli je napriklad velmi oblibena hardcore rpg hra Demon's Souls s velmi temnou grafikou. Tudiz kecas z hladu.
    • A v čem byly minulé díly realistické? Jako řešit grafiku u tohoto typu hry je dost mimo.
      • tak např. textury byly realistické, respektive ta 2D grafika, žádné omalovánky, normální realistickavelikost zbraní a proporce postav a předmětů atd....
        • Že jo ta 2D grafika přesně kopírovala grafiku co vidíme kolem sebe že? Hele používat slovo realistické u her je k smíchu. A to o zbraních a proporcích ty děláš jako kdyby to jinde bylo jinak.
          • když jseš takovej trouba, že si pod slovem realistický ve spojení s počítačovou hrou představuješ svět jako ho vidíš kolem sebe, tak se ani nedivim tomu co tady píšeš.

            Samozřejmě, že to jinde je jinak.jiné
            • Hele co se týká her slovo realistické se používá příliš často a už to ztrácí význam.
            • no neke... *8*
            • Ve hrách nic realistického není vše je jen jako.
    • a taky vysvetleni proc ma hra ketra vyjde v roce 2012 tak hnusnou grafiku nechapal jsem to a vida. Vysvetleni prislo samo
      • No jasně neni nic lepšího než posuzovat grafiku z pár obrázků.
        • a co jinýho by si chtěl posuzovat než grafiku z desítek obrázků a gameplay záběrů ze hry?
  • Mam konzolu aj nadupane PC. Bude velke dilema, ktoru verziu si kupim. Hram od cias ZX spectra a PMD. Predsalen sa asi priklonim k pohodliu gauca a konzol verzie. Tot moj nazor. Proste ma otravuje prepinat PC na televiziu, aj ked je grafika potom z PC daleko lepsia. V poslednej dobe skoro vzdy volim konzol verziu. Az na FM managery a podobne gamesy. Jo a este starcraft 2 bola jedna z poslednych a dlho dlho jedinych hier, ktore som kupoval na PC. A este Stalker SOC... Vsetko co je mozne, tak volim konzol verziu, na ukor horsej grafiky. Aj ked:)) GTA4 mam obe full verzie PC aj xbox, lebo na konzole, to bol ozaj hnus.
    • miker17
      nějak ti neveřím že bysis kupoval hry....ale každý má právo na svůj (i když stupidní) názor *5*
  • Je zábavné jak se tento článek změnila na PS3 vs PC boj ..
  • A jejda tak přece? D3 na konzolích. Ale jo proč ne. První díl taky vyšel na PSX a nikdo se kvůli tomu nevěšel. Tipuju, že Blizzard si stejně dá na konzolovým portu záležet, takže nevidím důvod proč se tomu bránit. O grafiku strach nemám, protože o té stejně nikdy série moc nebyla (krom prvního dílu, ten ve své době exceloval) a ovládání? Boje na blízko jsou naprosto v pohodě, tam gamepad nemá problém a střelba se snad nějak rozumně vyřeší. Čili go Blizzard go.
  • už se teším na pořádnou režbu bossáků se spoluhráčema
  • Ethy
    Na konzole ?? Achjo..proč, proč musí bejt všechno na konzole ? Kam se poděla PC exkluzivita ?? Jděte s konzolema do p...
    • Hele pokud to nevíš tak už první díl nebyla žádná PC exkluzivita. Tak tu nebreč když ani nevíš jak tato hra začínala.
      • asi tak...hlavne pirateni na PC vse nici a zabiti tim padem nema ani nejak cenu vyrabet hry pro PC scenu ;) PS3 ftw! ( i kdyz Diablo na tom hrat vazne nebudu) btw grafika zaostava?! ale kolik stoji konzole? 5-7k a hrajes vse na 50' LCD a vypada to libove aby to bylo na plne graf. na PC potrebujes kolik? 20-35+k a hrajes to na 26 LCD? :D
        • ucho
          kde jsi koupil PS3 s 50' LCD za 5-7k? za ty prachy do toho jdu, díky za jakýkoli tip.
          • To jsem nevěděl že než přišla konzole tak nikdo neměl doma televizi.
            • Myslim si že jsem to napsal dost jasně že to nehodnotím jen podle sebe. Že ty máš doma jen jednu TV neznamená že to tak mají všichni. Nejlepší by bylo udělat nějaký průzkum potom by jsi snad byl konečně ticho.
            • ucho: Ztracis s nim cas :)))
            • ucho
              keny11: už jsem to zde jednou zmínil, je hloupé posuzovat podle sebe ostatní, tedy vybavenost tím, co mám doma s vybaveností, co tam mají ostatní, jakou televizi mají (řekl bych, že to dost ovlivní herní zážitek). pokud tohle nejsi schopen pochopit, nevím, proč reaguješ :)
              btw přehrávače jsou sočástí spousty moderních televizí :) ty nemáš televizi s vestavěným přehrávačem? jak je to možné... :)

              ještě to napíšu jako pro idiota, reagoval jsem na toto:
              "ale kolik stoji konzole? 5-7k a hrajes vse na 50' LCD a vypada to libove aby to bylo na plne graf. na PC potrebujes kolik? 20-35+k a hrajes to na 26 LCD? :D"
              ale klidně přispěj do diskuze dalším hodnotným příspěvkem, co máš doma ještě za nábytek :)
            • Hele když je v našem chudém státě celkem běžné že domácnost má víc jak jednu televizi tak jak na tom asi budou jinde? Nevim jak ty ale já mam doma tři TV a byly tři i před konzolí a pochybuji že jsem jediný. Nebo ty snad k ceně DVD přehrávače připočítáváš i cenu TV?
            • ucho
              no já doma žádnou LCD televizi nemám (a opravdu nebudu mluvit za všechny lidi a prohlašovat, že každý má doma velkou LCD televizi...), Alex tady řekl, že cena konzole je 5-7k a že si pak můžu zahrát na 50' LCD, tak se jen ptám, kde koupit. co je na tom?
              nebo nechápeš smysl v tom, že nemá význam ostatní posuzovat podle sebe, že každý to nemá doma jako ty?...
              (pro případné rejpaly, proti konzolím nic nemám, časem snad pořídím, vše má výhody a nevýhody a nemíním se účastnit žádného flamu PC vs konzole, protože to je z principu volovina). pokud ale někdo vytáhuje takový úchylný argumenty, klidně se ozvu, třeba je Alexův argument pravidvý a někde k tomu tu LCD za ty prachy dostanu. tak bych byl blbej se nezeptat ne? :)
        • 26 lcd pul metru od tebe je porad daleko lepsi kvalita nez 50 5 metru odtebe.
          Navic si k cene konzole pripocti tu televizi a vyjde ti to draz nez kvalitni PC.
          A kdyz uz jsme u toho, tak si tam zapocitej i ten gauc.
          A nedej boze, kdyz se chce treba jiny clen tvoji domacnosti na neco divat, to si asi moc nezahrajes.
          • Na některý hry se to hodí, mám propojený PC HDMI kabelem s fullHD telkou + bezdratový set myš a klávesnice + gamepad a někdy na tom pařím, mám i PS3jku, ale na tý pařím z postele na telce co mi visí na zdi, na oddychovky bez přemýšlení je to výborný, třeba když čekám než přítelkyně vyleze z vany tak na tom pařím než si pustíme nějaký film nebo tak něco (;-)), ale moje hlavní platforma je PC a daleko raději hraju na 22" monitoru s klavesnicí a myší a "hrbím se" (jak konzolisti rádi argumentují) v křesle :-) Tady těm oslům nedochází jedna věc, už to dávno není o tom, že by o něco přicházeli ti co nemají konzoli a paří jen na PC, herní scéna (právě díky nízky ceně konzolí) je o tom, že chudák je ten co má konzoli a nemá k tomu pořádný PC
          • Jasně televizi a gauč člověk doma nemá dokud si nekoupí konzoli že.
        • kdy už konečně přestanete dokola opakovat tyhle blbosti nebo aspoň změňte repertoár, třeba že za pc se musí dávat každý týden 30k aby to vůbec utáhlo hry aspoň na medium detaily.
        • Tenhle infantilní 1000x vyvrácený argument proti PC může dnes do diskuze napsat jen opravdový blbec
    • Pirate Consorcium si za to muze samo. Konzole vladnou! *5* *2*
      • spis vadnou, dneska uz grafika na soucasne generaci konzoli zacina celkem viditelne zaostavat
        • Tak na Diablo 3 by stacila i minula generace konzoli... *2*
      • A Jeníček půjde do pece. *1*
  • Nechapem co tu robite sceny :D ved aj WoW sa da ovladat na volante, kinecte ci dance dance revolution ... a diablo s ovladanim mi pride este ovela jednoduchsie, nieje tam co vymyslat a ja uz len cakam kedy releasnu aj WoW na konzole kedze uz teraz niektore classy nejdu nad 7 bindov
  • hm. ides prec satane . konzoloidny . :)))).
  • Hm takze datum vydania sa posunie asi este o takych 5-6 rokov.Do horucich pekiel s konzolami.
    • Kecáš blbosti proč by měli dělat dalších 6 let když ostatním stačí 2-3 roky a mají hru hotovou.
      • Protože tohle je Blizzard :D:D
        • No pokud jsou lemplové tak je to jejich problém.
  • cha chaaaa konzole uz dojebavaj posledni zbytky PC hardcore gamesek. Kam tenhle zkurvenej svet speje. DO p....
    • Ha ha ha... Ta tvoje PC hardcore gameska jiz na konzole davno vysla a to hned prvni dil na PSX. Dale by me zajimalo co mas za super tajny informace o moznem vlivu na PC verzi. A taky be mne zajimalo co dela z Diabla HC gamesku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit