Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyvole autore, blbecku, co to jako je, ten update? jakoze me tyhle veci vetsinou nechavaj chladny, tak co si jako myslis? radsi se k tomu nebudu vic rozepisovat, ale ver, ze mit v teamu lidi s ruznorodymi zkusenosti neni nikdy na skodu.. a to rejpani na konci, ze ti blizz rychle nesvolal 5ti hodinovou tiskovku na tema "novy zamestnanec" ...jeeeeeez
    • Core
      Ty jsi YntelYgent jako *12*
  • Jestli bude port z PC a ne naopak tak proc ne, jinak vam na to kaslu. Uz cekam jen na D3, nehodlam se porad nervovat s honenim kamery a naklanenim obrazu kvuli postavam co zakryvaji celou obrazovku. Ze to nebude dx11 mi je u pr****
  • jj presne ovladani bude hrozne si myslim uz si Sacred 2 na PS 3 je hruuuza je to jenom zbytecna ztrata casu a penez PC verze 4ever a MULTIPLAYER ani nemluvim
  • A jak se to bude proboha ovládat? *8* Příjde mi to stejně nemožné jako kdybych chtěl používat příbor nohama *12*
    • posila
      ... nebo jako DeathSpank, nebo Torchlight, nebo ...
    • Podobne jako Diablo 1 na PSX?... achjo
  • to bude zajimave jak se diablo na konzolich chytne. rada rubacek ma posledni dobou cim dal vice rpg prvku. podle me je ceka daleko vetsi konkurence jak na pc.
    ovladani postav pri boji na dalku si moc nedokazu predstavit na gamepadu u boje na blizko by to spise melo byt plus pro gamepad
  • Když už to vypadá konzoloidně, tak bylo očekávatelný, že to na konzole bude.

    "Nechtěli jsme, aby naše postavy byly jak z nějaké high fantasy. Když děláme ženské postavy, nechceme je přehnaně zvýrazňovat a to samé platí i jejich mužských protipólů. Chceme, aby vyznívali realisticky"

    Ale tohle mě hodně rozesmálo, vždyť dělají pravý opak.
  • posila
    Uz driv tvrdili, ze zkoumaji moznosti portu Diabla 3 na konzole. To, ze na to najimaji lidi nutne neznamena, ze s vysledkem budou spokojeni a skutecne to na konzole vydaji. Ale pral bych si, aby vydali :)
  • Hmm DIABLO III a na konzoli ?

    pokud si vzpomímám tak i DIABLO II chtěli přepracovat na konzole a vzdali to kvuli ovládání .. .
    TZN pokud to chápu dobře tak ovládání bude asi jiný než u DIABLO a DIABLO II ? a taky ta grafika nebude taky tak převratná jako kdysi při vydání DIABLO A DIALBLO II ?.
    NO ..škoda, a já se tak těšil že BLIZZARD dokáže vydat TOP gamesku s krásnou grafikou s podporou DX 11 a physX. Ona to nebude ani přez 2 roky stará DX 10.1 ani zastaralá DX 10 ale pouze DX 9.0c. *9*
    • Já věřím, že pokud by přes krabici plácli nálepku DX11 a PhysX, tak bude spousta lidí slintat blahem aniž by si všimla, že technologie ve hře chybí. Proč je pro některý jedince proboha známkou grafický kvality DX11 a PhysX? Já nevím, chtěl bys tu něco teselovat? Používat pokročilej DOF? Viděl jsi tu hru vůbec? A všimnul sis, jak vysoko je kamera nad zemí? K čemu? T samý PhysX. Na co? Při týhle míře detailů je jedno, jestli se plášť vlní naskriptovaně nebo jestli fyzikální engine počítá pohyb postavy a směr větru, to samý deformace okolí (což doufám nepřeženou, pokud vůbec zahrnou) a spousta dalšího.
      • Misto physX je tam mnohem lepsi HAVOK, kterej je aspon podporovanej a pocitanej procesorama, navic vzhledem k svymu vykonu ma umernou zatez na procesor, narozdil od paskvilu jmenem PhysX. Tesalaci bych si v D3 predstavit docela dost dobre dokazal, ty postavicky precijen vypadaj dost hranate momentalne
        • Jenže hranatý postavy nejsou problém Directu, ale gamedesignérů či konkrétního enginu. Buďto na to nemá, nebo to tak chtějí - což je tady mnohem pravděpodobnější. Při pohledu z výšky to vypadá ok. PhysX existuje i v podobě pro procesor, viz. například Gothic III, kde se zasadil o neskriptovaný skony nepřátel. V GPU podobě existuje jednak proto, aby si lidi kupovali karty od nVidie, ale je to i o výkonu. Pokud někdo implementuje pár prvků, tak dobrý. Jestli je na scéně ale víc věcí na počítání fyziky, tak by CPU nemusel stíhat. Pokud se bavíme čistě o grafický podobě, tak to až zas tak na pendrek featura není, i vývojářům to ušetří spoustu času (bavíme se o technologii, ne často úplatnýmu přístupu vývojářů).
    • posila
      Pises to, jako by Blizzard nekdy delal hry s nejnabusenejsi grafikou, ktera jede jen na nejnovejsim hardware.

      EDIT: Jeste prihodim k "a taky ta grafika nebude taky tak převratná jako kdysi při vydání DIABLO A DIALBLO II ?":

      "For having been in development for around three years, Diablo II really isn't the prettiest thing to look at. It is so much like the first Diablo, and in fact uses the Diablo engine, that it almost seems as though it's a very fancy expansion pack." - IGN

      "On the other hand, the graphics in Diablo II are disappointing, especially when compared with those in the original game. When Diablo was released at the end of 1996, its SVGA graphics were amazing. More than three years later, those low-resolution graphics no longer look impressive and barely look adequate, and yet that's all Diablo II offers." - Gamespot
      • Co furt otravujete s grafikou? Ta fanoušky Diabla vůbec nezajímá... dejte už s ní pokoj *10*
    • Diablo 1 bylo na Ps1 a bez problemu.
    • Ty už jsi to hrál že víš co tam nebude?
  • Mám pocit, že většina lidí, co bojkotovala např. barevnou paletu v Diablu 3, se s jedním pohlavím musela smířit už velmi dávno... *1*
  • Zase jenom domenky, ale oficialni oznameni nikde, vsak dyt takhle to bylo uz vloni...

    Pokud nebude PC verze trpet neduhama z konzolovky, vadit mi to nebude, Blizzard je dobrej a verim ze hotovej kod uz jen upravej pro beh na konzolich, takze by to tak dlouho trvat nemelo, hlavne doufam ze se kvuli tomu PC verze nebude odkladat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit