Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když jseš takovej trouba, že si pod slovem realistický ve spojení s počítačovou hrou představuješ svět jako ho vidíš kolem sebe, tak se ani nedivim tomu co tady píšeš.

    Samozřejmě, že to jinde je jinak.jiné
  • Prodeje vubec nemluvi jasne, o PC verzich nejsou presne a spolehlive statistiky co kde a jak se prodalo... *3*
  • miker17
    ja osobně si myslím že to udělala EA schválně aby se svezla na vlně soucitu
    EA je známá jejich kontrovezními propagacemi hry
  • vazne znalec *1*
  • Tak proč vydají demo? Vždyť to hodně lidí naštvalo protože nechápou co znamená beta verze.
  • Jsem docela fanda Diabla I, II a knihy ale DIII mne zatim nejak nezaujalo navic predelavat DH je docela zbitecna prace navic
  • Že jo ta 2D grafika přesně kopírovala grafiku co vidíme kolem sebe že? Hele používat slovo realistické u her je k smíchu. A to o zbraních a proporcích ty děláš jako kdyby to jinde bylo jinak.
  • miker17
    to ja vým ale pičusové co psali urážlivé články na internetu a tak to neví tednle trik udělali i z 1
    ale ted se ven dostala i Bulletstorm tak nevím nevím
  • unik CII byl jen reklamni trik neco jako demo koho hra zaujme koupi si ji
  • miker17
    ty vole a nevynalezl si i nejnovější iCore 2nd gen že ne jsetli jo tak chci autogram pls
  • Nechci se chlubit ale já jsem bývalý americký prezident.
  • tak např. textury byly realistické, respektive ta 2D grafika, žádné omalovánky, normální realistickavelikost zbraní a proporce postav a předmětů atd....
  • a co jinýho by si chtěl posuzovat než grafiku z desítek obrázků a gameplay záběrů ze hry?
  • miker17
    nějak ti neveřím že bysis kupoval hry....ale každý má právo na svůj (i když stupidní) názor *5*
  • doufam ze zamestnaji poradneho experta ktery se v ps 3 bude vyznat .. tahle konzole muze mit vykon priblizne o 120% .. vyssi nez soucasne nejvykonnejsi pc / je to kvuli systemu vice jader a praci s pameti .. kdysi jsem sony radil s PS 3 kdyz byla jeste ve fazi prototypu deti .. tak muzu Blizzardu poradit ... poslal jsem jim mail
  • miker17
    ja tu neomlouvám piráctví jenom říkám že na torentu uniklí bulletstorm Xbox má už přes půl mil. stažení takže to asi nebude tím
  • Ano pirátí se na konzolích i na PC ale prodeje mluví jasně a vydavatelé to moc dobře ví a umí počítat. A když už tu píšeš o Crysis 2 je zajímavé kolik lidí se uchýlilo ke stažení té uniklé verze a hlavně se potom nedivte když třeba třetí díl na PC nebude vůbec. Hodně lidí se to snažilo omluvit tím že si to chtějí jen vyzkoušet i když budou za chvíli mít demo.
  • pro autory je vyhodne Multi-platofomování mě je to vcelku jedno at si autoři dělají s hrou co chcou jen at neudělají rychlokvaškoví port typu bionic commando(a pak to museli opravovat milionem patchů)
    PC hráči to mají nejhorči kvůli konzolím u kterých grafika a výkon her byl předčen už před několika lety...dokud nevijde nova generace konzolí grafika her se nepohne ze dva roky starého standartu
    a u toho pirátcví co sem tady četl nevím jestli to konzolistů uniklo ale hry na Xbox ted i už PS3 vycházej klidně i měsíc před vydáním a nikomu to nevadí ale jak nějaký zaměstnanec EA pustil bet Crysis 2 tak to jsou pc piráti ti nejhotší a všecí píšou jak se Pc scéna sama pohřbívá...a pokud to někdo neví tak Mrkvosoft platí velice slušné prachy za několika měsíční, roční exlizivitu a takhle MRKVosoft snaží nalák na víc lidí na Xbox nic víc
  • Panejo tady kazdej zvraci chtelo by to uklidit.
  • začatek konce hrani na pc je tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit