Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • začatek konce hrani na pc je tady.
  • Panejo tady kazdej zvraci chtelo by to uklidit.
  • jj presne ovladani bude hrozne si myslim uz si Sacred 2 na PS 3 je hruuuza je to jenom zbytecna ztrata casu a penez PC verze 4ever a MULTIPLAYER ani nemluvim
  • doufam ze zamestnaji poradneho experta ktery se v ps 3 bude vyznat .. tahle konzole muze mit vykon priblizne o 120% .. vyssi nez soucasne nejvykonnejsi pc / je to kvuli systemu vice jader a praci s pameti .. kdysi jsem sony radil s PS 3 kdyz byla jeste ve fazi prototypu deti .. tak muzu Blizzardu poradit ... poslal jsem jim mail
    • Ja uz s lysohlavkama davno seknul, kdyz jsem mel stav kdy se mi zdalo ze jsem cerv, ver mi je lepsi toho vcas nechat...
    • ucho
      jo, ten mail jsem tehdy v sony přijal já, ale nakonec jsme tam na tvé rady nedali, byl by to příliš velký technologický pokrok, něco si šetříme na PS4. ale ještě jednou bych ti chtěl touto formou za sony poděkovat.
    • vazne znalec *1*
    • miker17
      ty vole a nevynalezl si i nejnovější iCore 2nd gen že ne jsetli jo tak chci autogram pls
    • Nechci se chlubit ale já jsem bývalý americký prezident.
  • Jestli bude port z PC a ne naopak tak proc ne, jinak vam na to kaslu. Uz cekam jen na D3, nehodlam se porad nervovat s honenim kamery a naklanenim obrazu kvuli postavam co zakryvaji celou obrazovku. Ze to nebude dx11 mi je u pr****
  • tyvole autore, blbecku, co to jako je, ten update? jakoze me tyhle veci vetsinou nechavaj chladny, tak co si jako myslis? radsi se k tomu nebudu vic rozepisovat, ale ver, ze mit v teamu lidi s ruznorodymi zkusenosti neni nikdy na skodu.. a to rejpani na konci, ze ti blizz rychle nesvolal 5ti hodinovou tiskovku na tema "novy zamestnanec" ...jeeeeeez
    • Core
      Ty jsi YntelYgent jako *12*
  • Jsem docela fanda Diabla I, II a knihy ale DIII mne zatim nejak nezaujalo navic predelavat DH je docela zbitecna prace navic
  • cha chaaaa konzole uz dojebavaj posledni zbytky PC hardcore gamesek. Kam tenhle zkurvenej svet speje. DO p....
    • Ha ha ha... Ta tvoje PC hardcore gameska jiz na konzole davno vysla a to hned prvni dil na PSX. Dale by me zajimalo co mas za super tajny informace o moznem vlivu na PC verzi. A taky be mne zajimalo co dela z Diabla HC gamesku.
  • xixixao
    Obě pohlaví pro každý typ postav - aneb podáme si ruku s mainstreamem... Jakoby jedno zvolené pohlaví u postav z 2ky někomu vadilo... radši by čas mohli věnovat přidání dalšího povolání (teď už evidentně passé).
    • No, zenska postava svuj muzsky protejsek asi nepotrebuje, ale holky vetsinou nerady hraji za muzske postavy.
    • to že kazda trida bude mit obe pohlavi je zname uz davno tak jaka novinka *10*
  • hm. ides prec satane . konzoloidny . :)))).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit