Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC hrac na koni?? To mysli to zalagovane ovladani s mysi, jak je z toho citit to ze je to primarne urcene pro analogove packy na gamepadu, vzpominam na only PC FPS, tam jeste nebylo to ovladani tak "gumove" jako v tech multiplatform FPS. Mozna je to kvuli priblizeni se k realite, jestli treba nepocitaji s tim ze ten kver ma 7-10kg tak pohyby a mireni jsou takove jake jsou. Mozna mi nekdo rekne cim to je
    • vetsinou to dela vnucenej smooth mouse takze zkusit vypnout a taky u portu pomaha vypnout vsync
  • "Konzolový Battlefield 3 nehodlá hráče kvalitativně šidit"

    Takze se muzou tesit na auto heal, auto aim, auto pšouk, blbounké menu a tak dále :), teda standard jak se slusi a patri.

    Stale tomu nerozumim, proc maji lidi radi FPS a konzolu. Hrat nejnovejsi mortal kombat ve dvou to je kralovska zabava, ale nahodne zamerovat nekam do prostoru a mačkat strelbu to teda zabava neni.

    Btw, znam mnoho her na pc co maji strasny port z konzole. Existuje to i naopak ?
    • Vies co, za to ze ty nevies dobre ovladat hry, resp FPS na konzole neznamena, ze sa to neda.
      Ja to tiez neviem, pretoze som konzolu nikdy nevlastnil, par krat som hral u kamosa. Zato ludia, co na konzolach vyrastali, stavim sa, ze by boli schopni porazit v multiplayerovej FPS aj slusneho hraca na PC. Mne osobne tiez vyhovuje mys na mierenie, ale nenadavam, ze sa konzole zle ovladaju len za to, ze mi to samemu nejde.
      • konzolista nemá proti pcčkáři v fps hrách žádnou šanci. myš je daleko přesnější a rychlejší. už tu bylo několik průzkumů a všechny dopadly naprosto jednoznačně. psali tu o tom článek snad i tady či na bonuswebu. *3*
      • Psychotic
        Žádný konzolista by PC hráče neporazil. Ale to vůbec nic neznamená. A vůbec ne, že by se to na páčkách hrálo hůř.
        • Zase tak moc si nevěř viděl sem pár videi kde někdo brál BC2 na PC s xboxovým ovladačem a celkem ostatním hráčům dával na zadnici.
        • nooo .. tak to zas v souboji nejlepsi konzolista, vs nejhorsi PChrac bych si vsadil na konzolistu ... nesmis podcenovat hracskou nesikovnost ..
          • to by asi vyhral konzolista ale kdyz vezmes prumerny hrace tak PCckari budou davat konzolisty nozem protoze to bude tak jednoduchy :)
    • U tebe asi vede auto mentál co?
    • Jo, takových her jsou mraky, prakticky většina konverzí tím či oním směrem jsou kvalitativně poznamenaný
  • tym ze neorezavaju konzolovu verziu orezavaju PC verziu. vsetky tie slovne hracky nic nezmenia, kto neni hlupy a slepy tak to vidi. staci sa pozret na MP zabery. to neni BF3 aleb BAD COMPANY 3.
    • Taky mam ten pocit,ze je to spise BC meets CoD nez opravdovy nastupce klasickeho BF.
      Holt casy BF 1942 a BF2 se uz asi nevrati.
      • souhlasím svámi ale prostě battlefield 2 je battlefield 2 to už nepude udělat uplně stejně navíc ty záběry sou z debilní mapy protože ty obrovský mrchy pro 64 hráču nemaj ještě doělaný aspon si myslím, že až ukážou velký mapy, stíhačky a já nevím co tak se to přikloní víc k battlefieldu 2 jinak máte pravdu je to spíš jak bad company 3 ale to je možná tím enginem s tsk celkovš tou atmosférou... *7* *3*
  • 24 hráčů mi vyhovuje, nepotřebuju umírat každých pár sekund jen proto, že je v mapě přelidněno, byl bych raději asi za 32 hráčů, ale na 24 jsem od Bad Company 2 zvyklý, takže pohoda. Hlavně ať už to vyjde a můžeme vesele zápolit :)
    • pro rush možná ok, pro conquest je 24 hráčů žalostně málo... PS bf3 rozhodně nesmí být jako bc2 - to je hra úplně mimo sérii BF a docela i nicmoc. co vím, drtivou většinou bfkařů bc2 ani náhodou nezaujala tolik jako bf2.
      • Problem je,ze spusta lidi se k BF serii dostala skrze BC a pak tohle povazuji za battlefield,pricemz ty kvalitni dily (1942,bf2) nikdy nehrali.
    • moje řeč kámo souhlasím
  • Ze, bolo na case? Kazda kofotina je uprednostnovana pre konzole, PC hraci museli cakat kolko? 6 rokov kym developerov napadlo si povedat, hmm, tie konzole su uz fakt o 100% slabsie nez dnesne PC (ale je*ali sme na to pretoze chceme chechtaky), co takto spravit hru pre PC a potom ju orezat na konzolu? Skvely napad! FAKTICKY ZAVCASU JE**INY!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit