Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No vezměte to tak že matchmaking je šílený, hází levely hlava nehlava a jsem si dost jistý že někteří nebo většina šasu lidí tam je v partě protože není možné aby mně tak rychle vyhmázli - Sice to nechápu ale, je to tak.

    Takže většinu času je člověk spojen s lidmi co neví jak na co byt jsou vyšší level než on, klíče se dají využít na nekoupení skillů, skinů a postav.

    Nehledě na to že to přestane beztak bavit prostě furt stejnej scénář - doběhnout monstrum než se stihne evolvnout, nebo naopak utéct před lovci zabít je až se evolvne.Zlaté L4D2. Wait a minut to nebylo PVP ale COOP *4*
  • Jack1947
    Pozdě ale přece *3*
  • KrPa
    Oh, jak necekane, podobny osud ceka i Division.
    • Svatá pravda s updatem 1.3 k tomu tvůrci ušpěšně nakročili. Do hry přibil NPC lvl 35 ale oni nerfli sety které aspoň trochu pomáhali hře tvářit se jako střílečka. Takže místo toho aby si hráči navyšovali DPS a konečně neměli pocit že místo střelby hází hrách na zeď honí stamitu aby nepadli na hubu po jediném zásahu od 35. Každý souboj pak znamená neskutečný opruz a nudu k uzoufání. V DZ přežívá ten kdo nejvíc vydrží místo těch co mají skill.
      Týden před updatem sem dostal jako dárek season pass, teď nemám to srdce říct dárci že vyhodil 30€ oknem.
      Risknul sem to, koupil a spálil se. Střílečku se stejným konceptem už nikdy víc.
      • Stacilo zahrat dvacet minut betu mesic pred vydanim a spalit ses nemusel. Ze to bude naprosty odpad a nuda k uzoufani jsem vedel uz po peti, ale tech 15 jsem jeste musel vydrzet, protoze spoluhraci chteli zkusit (haha) pvp.
  • Máte chybu v nadpisu. Správne má být "prechází" (prítomný čas), protože "prejde" znamená jako by k tomu melo dojít v budoucnosti. Jenže f2p beta je dostupná na steamu už dnes, jak ostatne píšete i v článku.
    • Pokud se v tom chcete pitvat, pak přechází značí stav, který probíhá, ale není ukončen. Přejde označuje cokoliv před dokončením přecházení, tedy i chvíli, kdy ještě k přecházení nedošlo, ale již bylo jasné, že nastane.
      V rámci nadpisu jsou možné oba termíny a ani jeden, použitý v daném kontextu, nelze považovat za chybu. Existence betaverze je přesně ten typ indície, který opravňuje užití slova přejde.
      • jako mne šlo spíš o to, že z nadpisu, ani z prvních 3 odstavcu, není jasne, že ten proces už začal. až ve ctvrtem odstavci se dozvíme že je nejaka beta. A uprimne, kdo čte články do ctvrteho odstavce.
    • Veskoslav
      Slovák poučuje o češtině. Jdi si hačnou Maxíčku.
      • shak o to nejde len u z ked pise po cesky proč tam nedal háček nad ř? snad přechází ty voe, né?
  • Pete.palis
    alespoň si uvědomují chybu, na rozdíl od jiných firem a snaží se ji nějakým způsobem napravit...
    • Jack1947
      Lidi by si měli uvědomit že podpora těhle experimentů před vydáním vede akorát ke zhroucení celého herního - segementu jako takového.
  • Hra je velmi dobrá hrál bych jí furt, ale musí se zde kupovat postavy za eu (okolo 5-10 a nebo season pass za 25 a 20).
  • Tolky peniaz som za to dal a uz to bude free to play :D
    Ale ano kupoval som to na zalkade hrania v bete.
    Ale ked uz som hral plnu... rychlo to cloveka omrzelo.

    Dufam ze to teda prerobia na zabavnejsiu , rychlejsiu, akcnejsiu hru.
    Lebo klasika hry teraz je taka: ze je to skor o dlhom bezani po mape (co je nuda).
    Prisera sa vyleveleje a nakoniec to vyhra.
    Ano "obcas" nastane opak, ze ju rychlo najdete a zabijete... este ked je slaba.
    • Tak uz taham 18,6 GB Update.
      No uvidiime :)
  • Jak nečekané. Jeden z největších failů poslední doby.
  • Hrál sem to ty dva dny když to bylo na steamu zdarma a strasne me to bavilo, protože sem porad hral jedno monstrum a tak 95% vsech her sem vyhral :D Což asi bude jenden z dovdu proc taky ta hra sla do .. :D
  • je to dobre hral to nekdo stoji to za to ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit