Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JohnyTheZik
    Do ty hry byly vkladany velke nadeje? Kym?
    • já si pamatuju Videa, jak se autoři chvástaly, že to bude nová revoluční hra a PRO gamingová svéra.
      no jak se říka: Neříkej hop dokud nepřeskočíš.
    • autory hry? :)
  • Tak ta hra by jinak chcípla, na Steamu měla kolem 150 aktivních hráčů. Takhle má ještě šanci. IMO podobně skončí i Battleborn.
    • Veskoslav
      U Battlebornu jde pád ještě rychleji. Už teď lze získat krabičku za cca 450. To ani Evolve tak rychle nešlo dolů s cenou.
      • Tak u Evolve byla cena + cena a počet DLC primární příčinou, proč je ta hra na chcípnutí.
        • Veskoslav
          A přitom aspoň u mě to byla hra, co prostě byla u mě v "žebříčku" očekávání dost vysoko. Nakonec jsem rád, že jsem tenkrát tu předobjednávku zrušil.
  • Ta hra měla být free to play od začátku, teď jí přivést zpátky k životu bude oříšek...
  • aszmetrickej, pochopitelne *1*

    asynchronni ten teprve nekdo vyvine *5*
  • asynchronni mp je zajimava myslenka, ale v zasade anticasual, takze komercni uspech se cekat ani nedal
    • XorxoxTalarius
      No ten multiplayer mel zasadni nevyhodu, byla to to silena nuda. Navic jsi bud mel stesti a dostal monstrum a jako protihrace jsi dostal zkusene hrace kteri te hned sejmuli. Nebo jsi behem hry za lovce dostal jako protivnika hrace co vas pozabijel behem peti minut ...
      • to jsem tim mel namysli, kdyz je jeden panacek silnejsi, tak parta slabsich musi bejt chytrejsi/sehranejsi

        coz v random hrach bude malokdy

        takze kazdej chce bejt monstrum a nikdo nema trpelivost ucit se ho lovit *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit