Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděl jsem kousky tříhodinového videa z hraní na xboxu... po těch fantastických videích tady to bylo dost...obyčejné. Hratelnost bude typická a prostředí... je krásné, ale je to jako u Unreal enginu 3, kde i když hra vypadá jinak, než druhá, je na ni vidět, že je v jádru stejná, tedy u Skyrim je přítomen takový ten "Oblivion feel". Na druhou stranu, Oblivion byl (s OOO) dokonalý (bez OOO pouze výborný) a Skyrim přináší hodně vylepšení. Na půlnoční prodej nejdu, ale zítra se pro hru určitě stavím. :-)
  • Kdo má předobjednáno z xzone, těšte se na zítřek (snad) - právě jsem dostal mail, že to poslali. Teď jen doufat v rychlost České pošty...
    • Ataker
      Neboj se, jak už to poslali, tak to taky dojde minule jsem si objednal rage a zrovna to myslím taky vycházelo na pátek a došlo to v pohodě :)
    • Jj, už to mám taky na cestě, tak to jsem nečekal, jsem se bál, že o víkendu budu koukat z okna *1*
      • SkillJam
        Z Xzonu mi vždy všechny hry přišli v den vydání, takže se není čeho bát *4* Málokdy se stane, že to přijde druhý den.
        • Tak to jsem rád, já z XZ moc nenakupuji, takže mám spíše zkušenosti z jiných obchodů no a tam jsem většinou čekal na dodání až do pondělí, pokud den vydání hry byl v pátek.
          • XZone doporucuje 6 z 5 paranu ;)
            • Tak to pochybuji, ceny tam nejsou zrovna moc rozumné a to beru v potaz jen krabicové verze, těm digitálním já až tak nefandím, některé hry prostě musí sedět na poličce stůj co stůj *2* Tentokrát jsem ale neodolal a vzal to od nich.
  • pekne, brutalni, ale o tom nebyl ani jeden predchozi dil. uvidime jak se jim povede akcnejsi soubojovy system. zvlast kdyz si vzpomenu na jednoduchost oblivionu v kombinaci s timto, tak mam trosku strach, ze pro zrucnejsi hrace to bude jeste snadnejsi
  • Viděli jste novou ukázku na skyrim? http://www.youtube.com/watch?v=LkO-2v-coho
    *1* *1* *1* *1*
    • Ultimátní kouzlo Bless you... *2*
    • christianus
      ლ(ಠ_ಠ)ლ
  • Nevie niekto, či sa bude u nás (ČR/SR) predávať krabicová verzia pre steam? Alebo len Games for Windows? Rád by som si ju pridal do zoznamu hier na steame :)
    • MrSanta
      Buď v klidu - na Steam si jí přidáš. Vlastně musíš, jinak to nespustíš. Jako DRM to má Steamworks.
      • Dokonalé. Díky
  • RPG bez tahových soubojů je jak pivo bez alkoholu.RPG je mrtvé.
    • Hairy_Ass
      TES jde touhle cestou už od svého vzniku, tak si ty kydy nech pro ostatní rpg. *7*
    • skaven123
      nieje mrtve, je len sparchantele, ono to raz pride, ze vsetky hry budu na jedno brdo...uz sa k tomu blizime... a ludom sa presytia, hrat stale to iste, vtedy dufam ze sa zacne znova specializovat na vseliake zanre
    • ? v tom pripade jedina rpg ktoru poznam je fallout..
      • v tom případě jsi mladej...
      • Třeba i KotORy, NWN a ostatní jsou tahové, jen tam ty tahy probíhají v reálném čase, prostě všichni najednou.
        • Skor asi myslel wizardry 7, 8 - nebolo to zle, len Wiz 7 bola straaaasne natiahnuta a malokto to dotiahol do konca.. skor mi vyhovoval system Dungeon master 2 + Eye of beholder 2
          • já jsem v tomhle strikntí...nemam 4 horní končetiny abych zvládal v realu ovládat 4 postavy najednou zatimco soupeř tu možnost má.Wizardry 8 je poslední mohykán.Kéž by se dala někde sehnat krabicová verze.
        • něco jako Drakensang...zaplať budho za něj...ikdyž to je jenom takovej mix real a tahovýho systému.Bohužel Elder Scrools - rubačka,střílečka ve fantasy světě a munici nahrazuje magicka.
  • Bylo by fajn a doufám že to tak je. Že tyhle komba se otevírají postupně v závislosti na skillu u jednotlivých zbraní. Jako bylo u Oblivionu třeba odrážení štítem, odzbrojení s mečem, sražení na zem a podobně. Jestli se to ukazuje náhodně, je to zbytečný pozlátko a bavit mě to bude chvíli..
  • Cahir
    Sweeet! *14* Z téhle hry se může vyklubat cokoliv, ale rozhodně nebude gay. Není nad to, když nějakého záporáka opravdu nenávidíte, a pak dostanete možnost ho takhle hezky odpravit.
  • Nevíte jestli pudou ty "zakončovací rádoby kůl animace vypnout?"
    • Niekde som cital ze sa budu dat vypnut, alebo ak chces tak len obmedzit.
    • stahni si muj addon ordinarykills, tam je to vypnuty, bohuzel v zaveru hry je nutne tento "finish" utok udelat, tak to budes muset zase vypnout
    • MrSanta
      Mělo by to jít vypnout, ale nic neslibuju.
    • proč se Ti nelíbí? Je to cool parádička. *14*
      • skaven123
        asi kvoli tomu, ze to je cool paradicka... pockaj ked ti to bude robit pri kazdom 2hom zabiti, znechuti ta to a spomali to hru
        • No zas je pravda, že až vyjde NUDE patch tak to bude naprd koukat na nahou ženskou bez hlavy... *1*
          • skaven123
            urcite nejake percento presne tato kombinacia zaujme *5*
    • Taky doufám, že to pujde vypnout, ale moc nadejne to nevidim :(
      Jen doufat, že ta animace probehne opravdu jen pri nakem kritik zasahu občas a ne u každého, ale myslim si, že se brzo objeví mod, kterej je vypne...musíme doufat
  • Kdo jde dnes na předpůlnoční prodej do Xzonu? XD
    • Já jdu do Brna...
      • v brne ale bude k dostani jenom gej edice
      • Já to mám na všechny tři směry přes sto kiláčků, takže holt asi budu čekat do pondělí no *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit