Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • forest mam nejaki konec nebo ne *10*
  • Nazdar.....nevie mi niekto poradit ..Hra sa pekne spusti ale pocas hrania to spadne hodi ma na plochu... ide to svizne moja zostava Intel G620 + GF 560Ti system 32bit.... skusil som to spustit na NB AMD 1,6 jasne ze to seka nestiha to ale ide vsetko a ani raz to vespadlo skusal som poslednu 0.04b
  • Save Game Hotfix je na cestě:
    http://steamcommunity.com/app/242760/discussions/0/522728813879427131/#p1
    http://n4g.com/news/1520497/the-forest-hotfix-for-save-game-bug-coming-either-today-or-tomorrow
  • Nevíte někdo, jak se dají na zahradě vypěstovat ty fialové borůvky, jednou se mi to povedlo, ale pak přestaly růst
  • peaNutz
    O to mi přesně jde ta hra mě zaujala natolik že si první zážitek z ní nechci kazit Alfou. A na Steamu to brzo bude ve slevě takže nižší cena za Early Acces když to brzo půjde sehnat eště levnějc mi to moc nekompenzuje..
    Fanda : Jo koncept Early Acces má pro mě dvě strany mince. Sám sem si jednu hru v Early Acces koupil takže to přímo nezavrhuju. Ale fakt že půlka her (hyperbola) na Steamu se poslední dobou prodává eště než sou dodělaná mi úplně ideální nepříjde. Eště když sou to občas studia který to absolutně pro vývoj nepotřebují. Uznávám ale že to má i spoustu kladů. To ale pro mě není důvod abych se cítil provinile když nekoupím v Early všechno co v něm je a zrovna si to plánuju koupit.
  • Já fakt nevím, asi nebyl úplně mrtvý a zregeneroval, zatímco tu minutku ležel.
  • A kdyby to tak dělal každý, tak hry jako The Forest nikdy nevzniknou. :-)
  • DeDy
    Nebo počkat až to dodělají, pak to ještě vyladí a po půl roce koupit ve slevě. Stačí trpělivost a budeš mít ještě lepší první zážitek ze hry díky vyladěnosti a navíc i levnější.
  • Ataker
    No já jsem stavil zdi ze dřeva a netrefil jsem se do sebe, tak jsem měl mezi nima mezeru... proto jsem to chtěl zničit a postavit znova. Dík za odpověď
  • nevidím důvod, proč bys to chtěl dělat, ale prozatím ne. Ale přístřešků můžeš mít kolik chceš. Jde jen o to, vybrat si klidné místečko :)
  • Ataker
    Mám takový dotaz... jde to postavené potom nějak zničit?
  • No můžeš to koupit teď za nižší cenu a hrát až to bude finálka:)
  • Že by i uměli fakovat smrt:)? To se mi ještě nestalo, většinou zůstanou ležet..
  • Souhlasím, zato jiným by bylo potřeba ukázat prostředníček. No, zatím si jejich pavýtvory kupují miliony "hráčů".
  • xH4wK
    Vyvojarov ktori vytvaraju taketo hry treba podporovat, kupene, tesim sa ako dojdem domov a nainstalujem.
  • Pochybuju, že ve hře nebude mód, kde se dá ukládat jen při spaní/odchodu ze hry s tím, že jde jen o save pro případ pádu hry, nebo právě vypnutí. Teď to musíš hrát pokaždý znovu, což ale nevadí, protože druhá obří chyba znemožňuje hru hrát déle než pár desítek minut.

    Včera jsem chtěl zkusit trochu toho budování, rozložil jsem si konstrukce a začal těžit dřevo, když v tom tři mutanti. Nejdřív do mě nešli, ale pak se rozhodli, že asi nejsem taková hrozba a zaútočili. Taktak jsem je zabil a šel z nich dělat totemy. Když jsem chtěl naporcovat toho druhého, tak vyskočil a dorazil mě. *1* Nasraně jsem to vypnul. *1*
  • Tak kdyz chcipnes dej si new game a mas vyreseno...
  • Zombici... ok
  • peaNutz
    Vypadá to úžasně ale taky nejsem moc fanoušek kupování Early Acces her ( ikdyž uznávám že díky reakcím hráčů to může finální hře neskutečně pomoct) . Neví se kdy to má alespoň +- vyjít?
  • :D
    https://www.youtube.com/watch?v=i219HyNwP10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit