Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • forest mam nejaki konec nebo ne *10*
  • Nazdar.....nevie mi niekto poradit ..Hra sa pekne spusti ale pocas hrania to spadne hodi ma na plochu... ide to svizne moja zostava Intel G620 + GF 560Ti system 32bit.... skusil som to spustit na NB AMD 1,6 jasne ze to seka nestiha to ale ide vsetko a ani raz to vespadlo skusal som poslednu 0.04b
  • Save Game Hotfix je na cestě:
    http://steamcommunity.com/app/242760/discussions/0/522728813879427131/#p1
    http://n4g.com/news/1520497/the-forest-hotfix-for-save-game-bug-coming-either-today-or-tomorrow
  • Nevíte někdo, jak se dají na zahradě vypěstovat ty fialové borůvky, jednou se mi to povedlo, ale pak přestaly růst
  • Ataker
    Mám takový dotaz... jde to postavené potom nějak zničit?
    • nevidím důvod, proč bys to chtěl dělat, ale prozatím ne. Ale přístřešků můžeš mít kolik chceš. Jde jen o to, vybrat si klidné místečko :)
      • Ataker
        No já jsem stavil zdi ze dřeva a netrefil jsem se do sebe, tak jsem měl mezi nima mezeru... proto jsem to chtěl zničit a postavit znova. Dík za odpověď
  • xH4wK
    Vyvojarov ktori vytvaraju taketo hry treba podporovat, kupene, tesim sa ako dojdem domov a nainstalujem.
    • Souhlasím, zato jiným by bylo potřeba ukázat prostředníček. No, zatím si jejich pavýtvory kupují miliony "hráčů".
  • peaNutz
    Vypadá to úžasně ale taky nejsem moc fanoušek kupování Early Acces her ( ikdyž uznávám že díky reakcím hráčů to může finální hře neskutečně pomoct) . Neví se kdy to má alespoň +- vyjít?
    • No můžeš to koupit teď za nižší cenu a hrát až to bude finálka:)
      • DeDy
        Nebo počkat až to dodělají, pak to ještě vyladí a po půl roce koupit ve slevě. Stačí trpělivost a budeš mít ještě lepší první zážitek ze hry díky vyladěnosti a navíc i levnější.
        • peaNutz
          O to mi přesně jde ta hra mě zaujala natolik že si první zážitek z ní nechci kazit Alfou. A na Steamu to brzo bude ve slevě takže nižší cena za Early Acces když to brzo půjde sehnat eště levnějc mi to moc nekompenzuje..
          Fanda : Jo koncept Early Acces má pro mě dvě strany mince. Sám sem si jednu hru v Early Acces koupil takže to přímo nezavrhuju. Ale fakt že půlka her (hyperbola) na Steamu se poslední dobou prodává eště než sou dodělaná mi úplně ideální nepříjde. Eště když sou to občas studia který to absolutně pro vývoj nepotřebují. Uznávám ale že to má i spoustu kladů. To ale pro mě není důvod abych se cítil provinile když nekoupím v Early všechno co v něm je a zrovna si to plánuju koupit.
        • A kdyby to tak dělal každý, tak hry jako The Forest nikdy nevzniknou. :-)
  • Na tohle už jsem se dlouho těšil. Ale nemám moc rád ten moderní trend veřejných alpha verzí hry, takže do toho zatím nepůjdu a počkám si, protože si nechci zkazit to překvapení a zážitek z finální verze hry. Jen mám trochu obavy o své PC, vzhledem ke grafice.
  • tak tohle vypada naprosto famozne. Po dlouhy dobe hra, na kterou se nemuzu dockat. Graficky paradni, navic z toho dejcha neskutecna atmosfera. Pockam si ale asi az na konecnou verzi, nechci si to kazit
    • WhySoSad
      Nic si nezkazíš, pokud to budeš chtít určitě koupit, tak kup teď, levnější už nebude *3*
      • ucho
        bude se to zdražovat jo, to je nějaká novinka v herním průmyslu *1*
        • Pete.palis
          přeběžný přístp do hry je vždycky levnějšíí, než finální verze.....
        • Space Engineers se zdražovala. To měla být nějaká zkouška?
  • ti zombici jsou tam navic, mohli to udelat jen jako hru na lovce, stopovani zveri, prodavani kožešin, survival a pod. znate mod frostfall do skyrimu? pak zhruba vite o čem mluvím, to je super mod do blby hry
    • Zombici... ok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit