Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkusil jsem to, ale nenašel jsem tam nic, proč bych se tomu měl věnovat čas. To hodnocení je akorát.
    • jindra.veliky
      na to mi staci uz screeny ala Diablo3WoW grafika *11*
      • USER47
        Tys tu hru neviděl ani z rychlíku.
        • jindra.veliky
          Pac vlakem nejezdim. Tata me vozi ve svym BMW za jeden a pul mega *5*
          • taky to podle tvejch komentu sedi - rozmazlenej 14tiletej adolescent bez ridicaku... :)
  • Omg kašlete na to, pořád řešíte jen hodnocení a čísla recenzí... Recenze vždy byla a bude subjektivní žánr. Pokud vás to zaujalo, tak mrkněte na gameplay a případně stáhněte demo nebo něco a přestaňte tu pořád dokola řešit naprosté kraviny...
    • jindra.veliky
      lol, recenze nema bejt o nazoru autora ale o objektivnim a nezaujatym souhrnu a z toho vydedukovane hodnoceni tak aby odpovidalo produktu.

      Neco jako: Jsem fanouskem TES ale i tak Skyrimu nedam 10/10 protoze ma svoje mouchy *3*
      • DangerousDave
        to neznamená, že by sa nemali snažiť o objektivitu a nepodliehať svojim náladám... recenzie sa nerobia pre pár fanúšikov autora ale pre všetkých čitatelov, tak aby recenzent podal čo najkorektnejší pohľad na hru podporený jeho subjektívnym pocitmi.
      • EuroSamurai
        Recenze budou subjektivní vždycky díky rozdílnejm preferencím jelikož něco co vadí jednomu muže připadat druhýmu jako skvělej nápad a jediný co pro objektivnost recenze muže redakce udělat je to, že rpg nebude hodnotit dejme tomu fps hráč.
      • USER47
        Objektivní recenze by spočívala v suchým výčtu faktů o hře, ovšem to by nebyla recenze. Recenze musí obsahovat osobní dojmy a hodnocení (ne nutně číselný), který je a musí být subjektivní.
      • Ja mel teda za to ze recenze odjakziva prezentujou nazor autora ktery je proste znacne subjektini. To neznamena ze se autor recenze nemuze snazit o objektivnost ale subjektivni proste bude vzdycky.
  • jindra.veliky
    Docela me prekvapilo ubrani sesti bodu jen za to ze nove postavy zacinaj na prvnim levelu a ze ma kazda jen 2 vlastnosti. K textu mi spis sedi treba sedmicka *4*
  • Kinet1c
    nie je to nic zabavne, znova a znova tahat postavy na tie urovne na ktorych si uz raz bol a davat im nove implantaty, ale najlepsia pecka je ze si dobre rozmysli aky equip, tzn zbran im este vrazis, lebo ju len tak zobrat nemozes, musis pravdepodobne vymenit za menej cennu, ale uz aj toto je dost, hm sproste riesenie, pretoze aj tu sprostost by si aspon mohol spenazit a peniaze pouzit na nakup niecoho, napr. matrosu ci nejakeho schematu, hra je fakt ako recenzent tvrdi dost nedomyslena, napr. preco ta uvodna parta nemoze byt stebou dokonca, preco ich len napr. nemozes akoze upgradenut aby si ich mohol tahat na vyssie urovne, ale jedno sa musi uznat grafika je pekna, vratim sa mozno ktomu, ked uz to mam kupene, zial, neskor, ked to tymi patchmi mozno nejak premakaju, ked :D, ked nie tak som vyhodil zbytocne prachy, pretoze aj pre mna to akosi bola dost nuda, tzn nemohol som sa premoct aby som pokracoval dalej uz hned z druheho mesta, skratka, sa my nechcelo, nemalo to vyznam, ked som vedel, ze teraz nadopujem postavy a neskor mozem menit a zacat dookola znova, ono je tam asi moznost, ze dvaja partaci budu ty silnejsi z predoslej partie a toho novacka si das knim a vymakas toho potom druheho a tretieho, ale to akosi ja neviem NIE JE ONO :D
    • Preco znova a znova kupovat nove postavy? Staci sa vybrat do mesta kde maju hned 15/15 postavy a tam ich naverbovat. Ze to je tazke a v random encounteroch vas rozcupuju na maderu? No je to aspon vyzva, v dobe dnesnych detsky lahkych hrach, ze? :) Mne ku stastiu staci XP a loot a toho tu je pozehnane, ale berem ze to zrovna nebavi kazdeho. Uz je ohlasena coop podpora, takze to bude len lepsie a zabavnejsie.
      • Tak tohle mě nenapadlo..páni...
        • Jo a vlastne som zabudol, posledny update priamo umoznuje povysovat na limit 10 a 15 v boot campoch, su v niektorych mestach.
    • MickeyMutant
      +1 za nejdelší větu tohoto týdne.
    • presne to co si napsal, uvodni partu upgradovat a mit ji porad sebou, sem udelal uz davno protoze to presne tak funguje. Nevim kde kdo vzal ze to nejde
  • no hned prevne jak sem to videl sem vedel ze to bude fail a smal se tady na tech komentech jak to bude cool a diablo suck klasika :D (priklad) diablo haters everywhere...
  • Keyz
    Technické problémy by měli řešit patche dle fóra,ale že i další věci budou dle recenze blbě to jsem nečekal *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit