Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Já bych byl ochotný zaplatil plnou cenu kdyby udělali prostě remake G1 a 2 na novym enginu *14*
    Ačkoli by stál každej díl tak 5000Kč soudě podle cen AOE / AOM remaků *1*

    *14* ULU-MULU *14*
    • Ani nevíš jak přesně ses trefil do mých mokrých snu! *14*
  • Cca před dvěma měsíci jsem dorazil první hru Gothic jako člen sektářského tábora. Nezapomenutelný dialog u jednoho úkolu v Novém táboře (píšu po paměti, přesné znění nevím):
    "A teď chceš, abych ti donesl těch deset vlčích kůží, co?"
    "To si umím udělat i bez tebe, já potřebuju něco jiného."

    No jo, hra kterou tehdy dělali tvůrci, kteří chtěli, aby herní svět v rámci možností pracoval, jak má.
    • maros.goc
      Hlavne ze v dvojke a trojke si mal robit take questy :-D
    • A co zazracne originalniho si mel teda udelat???
  • Achjo starý dobrý časy když jsem hrával na PS2 rubačku LOTR:return of the king to byla a je dobrý hra *5*
  • Už chybí jenom stříbrný řetěz a pár lektvarů. Ale i tak, vzhledem k tomu, že jsem asi jediný na světě, komu se líbila dvojka, tak na tohle se nemůžu dočkat.
    • Jediný nejsi. Po příšerný Gothic 3ce a nijaký Risen 1 to byla od Piraní konečně zase pořádná hra.
      • Mno a me zacatek Risen 2 vubec nechytl, uprimne se me vic libil Gothic 3. :)
        Rozhodne nejvic vzpominam nostalgicky na Gothic 1 a 2 ac vim, ze v dnesni dobe uz to neni nic extra, leda ten pribeh. Ovladani bylo prece jen divoke (jen pres klavesnici).

        Kazdopadne se urcitym zpusobem tesim na Risen 3, dokud to nevyjde nema cenu hodnotit podle predchazejicich dilu.
        • Gothic 1 a 2 si čas od času dám i teď. Ovládání je sice, jak říkáš, divoké, ale zase pak ten pocit zadostiučinění, když ho zkrotíš! :-)

          Problém dvojky byl, že začátek byl pomalejší, než se člověk naučil finty a skilly, tak byl boj neohrabanej. Spoustu lidí to odradilo, než se to stihlo rozjet a ukázat vše, co to umí. Nevím jestli to je tím, že mi to tak připomínalo Jharkendar z Night of the Raven, ale vážně mě to chytlo. Až někdy nebudeš mít co hrát, tak zkus ten začátek překousnout :-)
          • Já hraju Gothic 2 NOTR tak jednou každej rok..a Gothic 1 tak jednou za 2 roky..abych si připomněl, co to je kvalitně zpracovaný příběh,atmosféra a hodně lásky dané jednomu projektu. Nikdy sem nic nelpšího než Gothic 2 nehrál, a to se dá říct, že sem hrál bezmála všechno. jako..fakt hraju hodně her..
            tak hodně, že už nestíhaj vycházet..už asi 5 let. *1*
  • Prosím, Piraně, snažte. Prosím, ať nad vámi nemusím lámat hůl...
  • schumicrast
    Popravdě, už mám těch pseudo středověkých fantasy rubanic po krk. Člověk to od sebe už pomalu ani nerozezná.
    • Je to hrůza. Přesto jich znáš víc než já po jméně a to mě tohle téma docela baví. Divné co? Proč to prostě neignorovat? Ne,bzy raději se naštvi a hezky to těm fantasy rubanicím vetři do tváře!
    • schumicrast
      Sacred 3, Dark Souls II, Diablo: Reaper of Souls, Bound by Flame, Zaklínač 3, Deep Down, Dragon Age 3, Torment tides of numerena. To je jen pár těch co mají vyjít, nebo vyšli letos. Vím že se u většiny dá polemizovat jestli je to RPG rubanice, ale na první pohled (pro moji přítelkyni) jsou lehce zaměnitelné.
      • kickasl
        Tahej sem pritelkyni, kdyz ty sam nepoznas jednu od druhy.
        Sacred(tohle zrovna neznam tak tady se mozna pletu) a diablo jsou diablovky/izometricky mlaticky. Dark Souls je mlaticka. Jak dopadne Bound by Flame nevi snad nikdo(vzhledem k predchozim vytvorum autoru). Zaklinac a Dragon Age jsou daleko. Torment je RPG, ale rozhodne ne rubanice. Deep Down je dungeon a navic PS4 only.
        Skoro skoda na tebe vubec reagovat, ale holt jsem musel, protoze ja chci VIC pseudostredovekych/fantasy RPG. Vzdyt poradnych rpg vychazi strasne malo.
      • Diablo a Sacred 3, nic proti nim, ale nejsou to klasická rpgčka. Zaklínač 3 vyjde za dlouho, u Bound by Flame je velký otazník, vzhledem k ostatním výtvorům svých autorů, Dragon Age je taky ještě daleko (a po odfláklý dvojce je nejistý výsledek). To není zase tolik, když to srovnáš s jinými žánry.
      • Alucard
        Izometrický pohled a pohled přes rameno tvojí přítelkyni nic neříká? Vyříd ji, že ji to vysvětlím a názorně i ukážu
        • schumicrast
          Příteli, moji přítelkyni jsem donutil hrát jednu hru v životě a to byla na půl hodiny Botanicula.
          • Carmamrdon
            Nechtěl bych znát její IQ, když nezvládla ani Botaniculu. *1*
          • Alucard
            Takže můj drahý příteli, proč sem vlastně taháš svoji přítelkyni, když vlastně ani nehraje?
            • Schumicrast, umíš porozumět psanému textu? Odpovídáš uplně na něco jiného, než jsi byl tázán.
            • davidBray
              aby se pochlubil, že má holku :D i když jí teprv bude patnáct :))
            • Alucard
              Takže o co tady jde? Přišel jsi se pochlubit, že sis našel nějakou slípku? Já jich měl a v současnosti nemám žádnou, takže si lepší než já. To si frajer.
            • Carmamrdon
              Aha, tím se to s tvou přítelkyní vysvětluje. A která to je, pravá nebo levá? *4*
            • schumicrast
              Myslel jsem že jsem na webu o počítačových hrách. Asi jsem se spletl.
      • davidBray
        podle některých jsou hry na PC/konzoli úplně to samé jako vý/herní automaty. Takže brát to podle tvojí přítelkyně mi přijde takové .. ehmm .. ehmm .. hmm..
    • rubanice tomu říkáš jako člověk, který neměl tu čest s gothic 1,2 (jo i 3 teda) a risen 1 ? Nebo jsi jen úplně mimo a nevíš vůbec o co jde ?
      Jen doufám že to opravdu bude mít blíž k 1 a ne ke 2 Risenu :(
      • Nechápu, co všichni máte proti Risenu 2. Popravdě mi to přišlo víc jako Gothic, než celý slavný Risen 1, který bylo nemastný/neslaný, s absolutně žádnou zapamatovatelnou postavou a nudnými questy. Boj byl u dvojky ze začátku hrozně neohrabanej, ale s přibývajícíma skillama se to dost zlepšilo. Dialogy byly konečně zase takový správně "kousavý" a dost situací se dalo řešit různýma způsobama.
        • Vrook
          Souhlasim, Risen 2 bylo celkovym feelingem mnohem blíž Gothicu než první díl.
        • Mozna to bylo piratskym prostredim a nebo ovladanim, ani vlastne nevim, ale po chvili hrani me to prestalo bavit.
        • h0p3
          Tak tak, hlavně dialogy mi přišly hodně "Gothicovský". A jednička jak říkáš. Nemastná, neslaná nikdy jsem se nedokopal ke konci.
    • [ironie] Jo no, poslední dobou je to samý fantasy rpgčko, člověk to ani nestíhá hrát... [ konec ironie]
    • Carmamrdon
      Chudáčku. Budu ti držet palce, ať se jich začne dělat ještě méně. Abys mohl být klidnější a naučil se je od sebe rozeznávat.
    • Alucard
      A že jich vychází, že? Vloni žádná a letos bych to spočítal na jedné ruce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit