Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • porad tam nevidim souvislost s Battlefield *12*
  • Hrát za fízla? ani omylem....
  • Bude to tiez zadarmo ako Planetside 2 ? *1* *1* Do BF serie som za 3 roy natlacil skoro 200 EUR, toto si mozu strcit do prd3l3. Nedostanu odo mna uz ani cent. Amateri s velkym A. A to sa povazujem za tolerantneho cloveka. Co predviedli s BF4 je drzost najhrubsieho zrna.
  • Neviem ci vsetci nariekaju, nahodou to vyzera ma celkom fajn akcnu oddychovu zalezitost. Preco by som si nezahral nadupanu akciu jak vystrihnutu z hollywoodskych "akcnakov" o policajtoch a a "bad guys", navyse v najnovsom Frostbite engine? jedina chyba mozno bola nechat tam nazov Battlefield, pretoze teraz vsetci ako vy budu pindat jak znasilnuju znacku. Mne osobne to je jedno ako sa to vola a podla mna to bude celkom fajn novy vietor do plachiet. BF3 som si uzil celkom dost, ale 4ku som totalne vynechal, lebo mi to pripadal prilis to iste. Mne to pripomina skor Bad Company vetvu, ktora mala zbesilejsiu akciu a to sa mi rata
  • Když někde vidím Battlefield Hardline, vybaví se mi dvě hry: NFS The Run a Call of Juarez The Cartel.
  • Pete.palis
    mně stačil první únik *1*
    takže žádný módování to nebylo pánové, ale i tak či tak jde o srajdu *12*
  • Dagon
    Jasne... uplne typicky Electronic Arts, jak vysity. Snazit sa za kazdu cenu tazit z jednej konkretnej znacky (t.j. Battlefield), totalne ju vyplundrovat, znasilnovat a vo finale zaroven i definitivne znicit, pretoze donekonecna sa skratka jedna ZNAMA znacka zneuzivate neda... Fajn, kym to cele bolo este aspon ako-tak v nejakych medziach, t.j. bola z toho znacka, ktora predstavovala pre kazdeho svojim sposobom doslova POJEM, staby viac ci menej arkadovy "simulator" vojnovych konfliktov, oka... Proti tomu som nemal namietky, napokon preto som bol ochotny hru podporit tym, ze som si postupne kupoval jednotlive diely (najprv to bol nezabudnutelny BF2, pred par rokmi BF3 + vsetky DLC a teraz je to i RAPIDNE kontroverzny BF4 + DLC,,, aha a aby som nezabudol, samozrejme napr. i BF 1942). ALE TOTO??!?!?!??!!? *8*.
    Proste, nic sa neda robit... firmy typu EA su nadhernou ukazkou toho, ako najprv skutocne co najviac komplet vysosat znamu znacku... a potom co? Nic... proste si len napchaju vrecka dolarmi a prd im zalezi na tom, co vlastne sposobia. Toto uz rozhodne nie je o ziadnom hrani, ani nicom inom. TOTO je uz len cisto o spinavych PRACHOCH!!! TFUJ!!! Fuck 0ff celu firmu aj s celym tzv. "marketingovym osadenstvom" EA. Sr@ci sr@cmi ostanu... prave EA je toho nadhernym, priam ukazkovym prikladom *16*.

    Sorry, ale du blejt, velebnosti *11*.
    • Jack1947
      V tom případě Aktyvišn už sérii kod vyplundroval až do posledního srance. Takže těžit se dá i po smrti. *3*
      • Activision aspoň zatím těží jen z jedné značky. Uvidíme, kam se budou ubírat dál. Je to ale stejná zhovadilost, jakou předvádí EA.
  • Já jenom nechápu proč to dávají pod BF (pořád čekám na BC3) kdyby z toho udělali nějakou novou sérii asi by nebylo takovýho hejtu, Tohle prostě neni BF
    • Dagon
      Suhlasim, presne si to vystihol, clovece...
  • Jack1947
    Už... se z toho začíná stávat pomalu COD nechápu čím/co si tímhle zmetkem poměřují. (ani mě to nezajímá). Když vlastně tak uvažuji vidím že asi cílely (špatně) i na hráče CS.S.GO akorát s vozidly atp... trapné.
    • O hráčov ktorých chytilo CSko nemá zmysel bojovať, to je záležitosť na celý život. Niekto ostane u 1.6, niekto u Source, a niekto u GO.
  • MARTASLJ19
    Nikdy by ma nenapadlo, že Battliefield skončí na takejto ceste, akej je teraz. Opakovať veci ako podľa EA ich najväčší konkurent - COD. Nie je správnou cestou pre Battlefield sériu. Medal of Honor už na to doplatil.
    • No s ekonomického hlediska to je správná cesta.Vše ostatní je vedlejší.
      • Přiblížení CoD ještě žádné herní sérii neprospělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit