Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hosani asi hrali Sabotera.
  • Článků pište kolik chcete a reklamy dělejte také kolik chcete, ale stejně si to stáhnu torrentem a poté si budu honit v diskuzích na games.cz.
  • Kedysi, myslím v 90. rokoch sme sa o pripravovaných hrách dozvedali nové veci z pár obrázkov a nejakého textu. Potom vyšlo demo a človek si mohol urobiť viac-menej názor na hru, ako sa mu hrá. Dnes už demá skoro vôbec nevychádzajú. Miesto toho sme bombardovaní videami rôzneho typu a všemožných článkov. Niekedy je toho už naozaj veľa a človek sa už potom ani na hru neteší. To môže byť aj prípad early access do hier, či hrať closed alebo open bety mmorpg a podobne. Myslím, že niekedy by marketingové oddelenie mohlo pribrzdiť. Začína to otravovať, ako napríklad už teraz vianočné reklamy v TV.
    • ale taky se občas stávalo, že demo vyšlo pár měsíců před hrou a když to byla pecka, pařilo se to demo furt dokola, když pak vyšla samotná hra, tak už mě nebavila protože jsem byl přehraný dema *1*
      • No jo ale kolik dneska vychazi pecek? Fakt me nenapada jaky demo bych hral dneska do zblbnuti. Vlastne jo, parim demo Fifa 15 , mam tam uz 17 hodin. Ale na vanoce si nadelim pod stromek plnou.
        • mě se to naposled stalo u dema Skate 2 na Playstation ale to už pár let bude, to jsme pařili taky furt dokola
    • Souhlas, naštěstí není nic jednoduššího než už takhle před vydáním prostě na videa a informace ze hry, na kterou se těšim, ignorovat a nekazit si budoucí zážitek. Tohle mi přijde fakt už volovina "koukejte, z čeho vám ve hře upadne čelist, no, vlastně neupadne, protože už to nebude překvapení, žeáno". Olol dne, v Ubi zřejmě někdo přinesl nový model ke kouření ;). Je to opravdu přehnaný.

      P.S.: televizi jakožto médium doporučuju úplně vytěsnit že života. Jako přístroj ;) je fajn, ale jako médium stoji za vykuřpytel. Já vloni oslavil 20 let bez Edny, prohlížeč vládne adBlockem a rádio už jedině soma.fm a žádnej nejen zelenej uřvanej zm*d mi neotravuje život :)
  • To by me zajimalo, kolik za tuhle PR masirku dostavate .... cim vic se o necem pise, tim vetsi hovadina to je.
    • žadna masírka, proste pr oddeleni ubisoftu spamuje newsy a oni to jen prebirají
    • To je vsude, podivej se na ostatni herni weby. Vsude 3 clanky o AC a FC4 kazde den a v pozadi to vsechno sleduje Kal of Djuty.
  • Horste a vis co tu mame te? Ne nevim povidej. Horste ted tu mame Assasn Creed z 2. sv. valky, neni to skvele. Ano to je skvele. A Horste vis co jeste? Ne to opravdu nevim. Jako bonus Horste, hra pobezi ve 30 FPS a PC hraci si muzou dokonce vypnout V sync, neni to skvele. Ano to je skvele, takze volejte objednavejte cekame jenom na vas.
  • děkuji Games.cz, opět spoiler do nadpisu članku, za to palec nahoru
  • Firingo
    Super nápad jen až budu tu hru hrát rád bych tam viděl něco o čem jsem nevěděl dopředu - opravdu přehnaná reklama
  • Co by to bylo za den aby nepřišla nějaká důležitá zráva o AC.
  • Nevím, proč jsem si hned vzpomněl na Sabotéra. Asi proto, že to byl takovej AC z druhý světový (a ještě k tomu v Paříži).
  • lel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit