Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hosani asi hrali Sabotera.
  • Ubisoft by měl trochu přehodnotit marketingové strategie. Místo toho, aby ukázal pár zajímavých věcí ze hry v několika dobře udělaných trailerech, zásobují lidi skoro půl roku jedním videem za druhým, takže před vydáním už o hře víte naprosto všechno a skoro nic vás nemůže překvapit. Tohle by mohlo být úžasné překvapení, pokud by na to narazili až první hráči, ale takhle to tam budu všichni čekat a nejspíš budou nakonec ještě nadávat, že to bylo příliš krátké.
    U FC4 jsem několik měsíců vůbec nevěnoval pozornost informacím a videím. Nedávno jsem si pustil jeden gameplay a jeden trailer a už z toho jsem měl pocit, že jsem se o hře dozvěděl zbytečně moc. Přitom vzhledem k úspěchu FC3 tak silná reklamní kampaň není nutná, já jsem si to chtěl koupit už po E3.
  • posila
    "Než ale vůbec otevřete článek a pokusíte se na video podívat, měli byste vědět, že jde podle mého o spoiler a ne malý. Pokud vám to nevadí, račte vstoupit."

    Petře, díky za upozornění. Škoda jen, že spoiler už je v titulku článku a obrázku pod ním. Tak snad příště.
  • no a?...AC byla vždycky takova podivna scifi, jen v UBI moc nevedeli co s tim:)
  • takze nakoniec sa aj na eifelovku dostalo *14*
  • Budu to rozjíždět na i53570K GTX 660 8GB paměť :) zkusím tomu dat co půjde
    • Aha? Povez mi vice, jaky mas HDD, chlazeni, zvukovku, repraky, monitor, klavesnici, mysku, usb flash disk, wifi router, sitovku, znacku kabelu pro propojeni s tiskarnou, vetracek v case, material nytu v case...?
      • ty budeš dobrej mentál.Vždyť jen napsal, na čem to pojede a to je vše.
      • zapoměl si na samotnej case, jak si jen mohl .. teď to není kompletní *9*
  • Mrknete na tohle a pokud se libi poslete dal https://www.youtube.com/watch?v=qYEPFxKOQ4E&feature=autoshare *3*
  • lel
  • zdravím jen malej dotaz myslíte, že udělají menu a ostatní v češtině? tytulky jsou jasný, že jo, ale co to ostatní, aby to nebylo jako u AC:BF, že tytulky ano ,ale menu a ostatní nic.
  • Co by to bylo za den aby nepřišla nějaká důležitá zráva o AC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit