Přejít na výpis diskuzí

Krátký hraný film War Within the Cartels vás uvede do děje Ghost Recon Wildlands

8.2.2017 11:14
Aleš Smutný 30 příspěvků

Ubisoft rozhodně nepodceňuje prezentaci své kooperativní střílečky Ghost Recon Wildlands. Naposledy představil dokument, který se věnuje obchodu s drogami v Bolívii (viz článek), ale i dalších zemích Jižní Ameriky, a teď ukazuje trailer na krátký hraný film War Within the Cartels. Odehrává se před událostmi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Starosta007
    koukám že je to tu plné odborníků kteří betu hry znají od A až do Z, což je moc dobře, mohu mít na Vás prosím jeden dotaz, je možné hrát multiplayer coop jen ve 3 nebo ve 2 lidech bez nutnosti přibrat někoho cizího nebo je podmínkou 4 hráči ? předem všem moc děkuji
    • Když budete 2 nebo 3 tak zbylá místa doplní uměla inteligence
    • Pane starosto... COOP jsme hráli s kámošem, ve dvou, AI náš tým nedoplňovala ;)
      • Starosta007
        moc děkuji
    • Morraw
      Ano, ale základ budou vždy ty + 3 další hráči/AI. Takže můžeš hrát s někým ve dvou + 2x AI.
      • walltar
        Nevím jak to bude po vydání, ale v bětě jakmile si hrál co-op třeba ve dvou lichech, tak už si NPC nedostal.

Takže buď to byl SP + 3 NPC, nebo Co-Op bez NPC (2-4 lidi).
        • Starosta007
          děkuji, jde mi hlavně o to zda budou stačit dva na coop bez nutnosti přibrat cizí hráče
      • Starosta007
        super, moc děkuji, bál jsem se aby to nebylo jako v GTA V s Heistama, mohl bych mít ještě jeden dotaz, nedaří se mi to nikde vygooglit, běží hra na DX12 ?
        • walltar
          V betě taková možnost nebyla... osobně pochybuju, že budou mít DX12.
    • můžeš klidně být sám a zbytek NPCčka. Jediné co platí furt, je, že jsi v týmu 4 lidí, je jedno jestli hraješ sám, nebo se třema kámoši, vždy budou čtyři vojáci, jeden hráč, a zbytek další hráči, nebo počítačem ovládaní vojáci ve tvém týmu, kterým budeš moct dávat povely. Už chápeš?
      • Starosta007
        *1* *1* *1* já se ptal jestli na coop je potřeba mít 4 hráče nebo je možné ho hrát jen ve 3 nebo ve 2 bez nutnosti přibrat někoho cizího, už chápeš ??
        • XorxoxTalarius
          A on ti odpodvel ze ano :)
          • Starosta007
            rozhodně ne na to na co jsem se ptal, už jen to že píše že mohu hrát coop v singlu *1* *1*
  • diky bohu za betu...clovek si aspon vyzkousel,ze tohle kupovat fakt nebude...skoda,mohla to byt prima hra
    • walltar
      Mě zase beta utvrdila v tom, že si hru určitě koupím. V partě s kamarády to bylo super.

Asi největším problémem pro mě byl jízdní a letovej model... to nechápu jak tohle UBI zvládnul vytvořit, ale není to nic zásadního.
    • Stejny pocity ;-)
  • Mají tam překlep, hra nevychází 9.3. ale 7.3. ..........
  • Ten dokument o obchodu s drogami jsem nevidel ale kdovi jestli tam jsou ty americke polovojenske jednotky oficialne se souhlasem bolivijske vlady
  • Mě jelo vše krásně na Vysoké detaily a až na pár bugu jsem nenarazil na nic špatného :)
  • MalyZeli
    Diky bohu za betu, protoze optimalizace hruza, hra jela strasne, kdyby aspon hra vypadala dobre, ale meh. Vcelku sem se tesil, ale za tohle teda nedam ani korunu.
    • Mam starsi pc a jelo to v poho. Vypada to taky dobre. Ale hratejnost... asi to neni muj salek kavy.
    • Sr_Lobo
      To je to fakt tak hrozny ? Moch bys to zkusit srovnat s betou Divize ?
      Bohuzel sem nedostal pozvanku do bety ted :(
      • Jeste abys ji dostaval, kdyz dokazes napsat "moch".
    • Hra vypada naprosto uzasne, optimalizace neni nejlepsi ale jednoduchy fix kdy vypnes vsync a forcnes 60 fps fungoval velice dobre a hra jela mnohem lip.
      • MalyZeli
        Okoli vypada pekne, to je fakt, ale postavy... to je smutny.
        • postavy jsou uplne normalni, netusim co mas za problem.
          • vsak pohyb postavy a jak vypada je prave dost tragicky...behani,padani na zem...hruza hruza
            • mistr pohybu nejsem...staci nebyt slepy jak patrona...
            • To urcite ne. Ty ses nejakej mistr pohybu nebo co? To snad neni pravda. Nehledej problemy tam, kde nejsou.
        • Morraw
          Souhlasím. Nejsem primárně na grafiku, ale je fakt, že dnešní úroveň modelů u áčkových her je někde jinde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit