Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Mě zase beta utvrdila v tom, že si hru určitě koupím. V partě s kamarády to bylo super.

    Asi největším problémem pro mě byl jízdní a letovej model... to nechápu jak tohle UBI zvládnul vytvořit, ale není to nic zásadního.
  • mistr pohybu nejsem...staci nebyt slepy jak patrona...
  • Mam starsi pc a jelo to v poho. Vypada to taky dobre. Ale hratejnost... asi to neni muj salek kavy.
  • Stejny pocity ;-)
  • To urcite ne. Ty ses nejakej mistr pohybu nebo co? To snad neni pravda. Nehledej problemy tam, kde nejsou.
  • diky bohu za betu...clovek si aspon vyzkousel,ze tohle kupovat fakt nebude...skoda,mohla to byt prima hra
  • vsak pohyb postavy a jak vypada je prave dost tragicky...behani,padani na zem...hruza hruza
  • Mají tam překlep, hra nevychází 9.3. ale 7.3. ..........
  • Jeste abys ji dostaval, kdyz dokazes napsat "moch".
  • postavy jsou uplne normalni, netusim co mas za problem.
  • Ten dokument o obchodu s drogami jsem nevidel ale kdovi jestli tam jsou ty americke polovojenske jednotky oficialne se souhlasem bolivijske vlady
  • Sr_Lobo
    To je to fakt tak hrozny ? Moch bys to zkusit srovnat s betou Divize ?
    Bohuzel sem nedostal pozvanku do bety ted :(
  • Morraw
    Souhlasím. Nejsem primárně na grafiku, ale je fakt, že dnešní úroveň modelů u áčkových her je někde jinde.
  • Mě jelo vše krásně na Vysoké detaily a až na pár bugu jsem nenarazil na nic špatného :)
  • MalyZeli
    Okoli vypada pekne, to je fakt, ale postavy... to je smutny.
  • Hra vypada naprosto uzasne, optimalizace neni nejlepsi ale jednoduchy fix kdy vypnes vsync a forcnes 60 fps fungoval velice dobre a hra jela mnohem lip.
  • MalyZeli
    Diky bohu za betu, protoze optimalizace hruza, hra jela strasne, kdyby aspon hra vypadala dobre, ale meh. Vcelku sem se tesil, ale za tohle teda nedam ani korunu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit