Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No luk bude asi jedna z nejelpších zbraní tady.. tady sem našel další pecka trailery http://crysis3.cz/
  • No už s e r u maggi v kostkach *1*
  • Crysis 1 už se bohužel nevrátí...peníze z těch 7 let starejch krabiček by moc chyběly...nebo doufat že někdo zas čistě PC hru udělá..a nebude to jen koridor s ,,omalovánkovou,, grafikou.... *10*
  • deridon
    Maximum FAIL
  • S lukem jsem střílel v Turokovi už někdy před 15 lety *6*
    • ha ! to byla gamesa , u dvojky sem strávil hodin , vlastně i u jedničky ... díky za připomínku *3* !
  • Podruhe uz me kluci Yerliovsti nenachytaji. Po konzolovem portu Crysis 2, kdy PC hraci na HD textury museli cekat mesic a kdy ze sandboxu udelali koridorovku, pro me dalsi Krize prestaly existovat.
  • jak vypada ta cepice Čingischán ? :-D
    • Tikov
      http://zaar.rajce.idnes.cz/Mongolska_capka/#DSCF0400.JPG
      • skoro , jen chybí ten problikávající neonový nápis čingischán a slot pro nanity ....
  • podla nadpisu som cakal, ze dostanem skutocny luk :(
  • To jsou komentáře *1* . Rambo 2 5% film to bych i souhlasil *1* .
    petr, ty jsi hrál asi jen a jen crysis 1 že ? *1* . Jináč by jsi tohle nenapsal *1* .
    Nudou ?
    *1*
    Jestli to bude nudná hra to hodně dost pochybuji.
    A luk Vás nikdo nebude nutit používat v Crysis 3 ;-) pro hráče je tu spousta jiných hraček.
    • zas tolko " jiných hraček" tam nie je
      "Rambo 2 5% film" ? sa spametaj
      Nuda? jednoznačne! atmosfera z prveho dielu sa uplne vytratila, gameplay je maximalne konzolovy, grafika ako omalovanka, ai primitivna, no vask crysis 2 v viac zelenych farbach a super wow vychytavkou tohto roku, LUK! *8*
      • A co by jsi prosímtě chtěl ? Každá hra nebo každý navazující díl je jinačí. Mě osobně džungle v prvním Crysisu a datadisku bohatě stačila atmosféra super. Druhý díl byla příjemná změna že se příběh odehrával v New Yorku a atmosféra taky super. Grafika je podle mě pořád jedna z nejhezčích a nejlepších a hlavně výborně optimilizovaná. A ty jsi to už hrál, že říkáš že to bude nuda, ty víš jaká tam bude atmosféra a jaké zvraty v příběhu můžeme očekávat ?
  • Jestli to bude zase konzoloidni hybrid jak II tak at si to panove z NDR nechaji a hledaji kde udelali chybu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit