Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle uz je jenom traparna s puvodnim Crisis to ma spolecne jenom nano-oblek
    • +99999999999
  • Podruhe uz me kluci Yerliovsti nenachytaji. Po konzolovem portu Crysis 2, kdy PC hraci na HD textury museli cekat mesic a kdy ze sandboxu udelali koridorovku, pro me dalsi Krize prestaly existovat.
  • rami.cz
    Trapne, trapne...
  • S lukem jsem střílel v Turokovi už někdy před 15 lety *6*
    • ha ! to byla gamesa , u dvojky sem strávil hodin , vlastně i u jedničky ... díky za připomínku *3* !
  • podla nadpisu som cakal, ze dostanem skutocny luk :(
  • Mne nejde do hlavy, proc kdyz mam uber armor s mega silou, se kterou udrzim i vzpiraicoho se hrocha, tak potrebuju kladkovej luk se stabilizatorem...
    Trochu vic klasiky bylo fajn.
    • Nanooblek zvyšuje sílu jenom o 20% takže myslím, že hrocha by neuzvedl.
  • cumpi3
    Achjo...přesně takhle se zprvu super novinky stávají strašlivou nudou...
    Když chci střílet ve hře z luku, zapnu si Call of Juarez *14*
    • Tikov
      hmm nějaké nové příběhové FPS z indiánských válek/americké občanské by mohlo být fajn a prodejně úspěšné.
    • c-z06
      Jestli si ještě někdy Crysis zahraju, bude to formou traileru na YT *2* První díl byl zkrátka první díl... Krásný, otevřenější a hlavně epický. Této značce nic jiného nesvědčí, alespoň podle mě.
  • Crysis 1 už se bohužel nevrátí...peníze z těch 7 let starejch krabiček by moc chyběly...nebo doufat že někdo zas čistě PC hru udělá..a nebude to jen koridor s ,,omalovánkovou,, grafikou.... *10*
  • Jestli to bude zase konzoloidni hybrid jak II tak at si to panove z NDR nechaji a hledaji kde udelali chybu
  • c-z06
    Proč mám neustále větší pocit (především díky jungli a a luku), že se dívám na remake druhého pokračování Ramba? *1* *1*
    • neurazej taqkovou pecku jako je rambo II, prosim...... tahle sracka! neni ani 5% toho..
      • tak, tak...
    • Jo přesně jakoby to Rambovi z oka vypadlo. Jen teda mám pocit že Rambo měl hezčí nano-oblek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit