Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hey zpozdeni oproti kotaku jenom skoro 2 mesice...
  • 26/27 nových. Ty ostudo cenzorská!
  • WalkingWad
    Mě spíš přijde, že co je, byla a bude standardní praxe, lidi objevili teď a diví se tomu. Říct, že je engine k ničemu jen takhle.. dost prvoplánové. Jak tu již zaznělo, než psát komplet kód pro ovládání nějakých strojů (vlaky, auta, letadala..) pro scénu, kde to bude 10 minut, je asi lepší to trochu obejít a ušetřit třeba 1000 člověkohodin. Stejně jak s těma zvukama, vždy tam musí být nějakej audiosource, a dávat ho ke každému tlačítku, třeba je to ulitba enginu, velikosti, náročnosti..

    Jinak článek moc pěkný, ale mrzí mě to resumé, z kterého vyplývá, že jsou to lemplové.. Reálně si myslím, že je trochu magie, že to vůbec běhá tak svižně a "funkčně".. Věřím tomu, že v kódu musí být ještě víc takovýchhle čar a kouzel kterýma si pomáhají..
  • Zajímavý článek, díky.
  • Zajímavý článek. Osobně nechápu výhrady k takovým improvizacím, když na sto procent splní účel a hráč nemá šanci nic poznat. To je jako bych se u filmu rozčiloval, že dům ve scéně je mimo záběr jen papundeklová deska.
  • Qsimil
    Uz i World of Warcraft ma spousty tech mensich radoby instanci pri plneni ukolu mezi sebou tezce okopirovane.
  • Tak nemusíme chodit daleko. Snad i ve Witcherovi jsem si všiml velkého baráku (součást questu o mrtvých dětech v peci snad - a barák to byl na hoře zasněžený a již polospálený - už si to moc nepamatuji) uspořádaného se stejným nábytkem na stejných místech s jiným barákem na jiném místě. Bylo to tak nápadné, že mně to bouchlo do oka... *3*
    • tak toho sem si nevšim, ve Witcherovi je asi gazilion baráků a že bych porovnával každej s každým :)
    • Ve Witcherovi 3 pochopitelně myslím.
  • cenzorovi zase začínba šichta *11*
    • Tak nemaš psát sra*ky
  • Keyz
    Vtipné ale chtělo by to již nový engine...Ten to chtělo již minule...
    • Ale to stojí obrovské peníze víš ty chytráku? Mnohem levnější je vylepšovat stávající a pokud je to pro hru dostačující tak to stačí. Že to nestačí tobě a podobným chytrákům, kteří v životě nic neprogramovali ale jen blbě kecají v diskuzích, tak to opravdu nikoho nezajímá...
      • Keyz
        Na to bethesda prostě nemá...Asi prodala málo her.
        Když to jinde jde, jde to i zde.

        Prostě na to kašlou to je celé. Pak to vypadá, jak to vypadá a jak jsi napsal. Dostačuje to a to je tak celé.
        • Hele frajere tvoje profilovka mě jako muslima dost uráží. Změň ji nebo tě nahlásím!
          • Dámy a pánové tak takhle troluju JÁ.
          • Tak odejdi do německa, tady vás stejně nikdo nechce.
          • V tom připadě tahni zpatky do 13. stoleti ty degenerate
      • Fallout 4 už má nový engine ne?
        • Keyz
          Vylepšený ten starý. Jak moc, to nevíme.
  • much0J
    Super, ale nebál bych se to rozvést. Až moc krátké.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit