Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Právě že herní sucho oznámením dalšího dílu TW konečně končí. *2*
  • total wary se sice od svého prvního dílu moc nezměnili ale pořád patři ke špičce a nebít těch nedostatků v té tahové části považoval bych je za nejlepší strategii vůbec
  • herní sucho, když se tu reší tahle "strategie" z praveku
  • AI CA tradičně vykompenzuje cheatama a jinými kouzly pro počítačového hráče :)
  • Zformovat řady! Jde se do Egypta!
  • Co Řím, to šukačka... *15*
  • Nové Rome bude mať jednu veľkú chybu, že bude modovateľné asi ako Shogun. To čo robilo pôvodné Rome skvelú hru boli práve modifikácie.
  • Hairy_Ass
    No, já sem se vždy víc bavil u těch dílů, kde jsem mohl hrát za našince (s modem Medieval 2 a pak za Habsburka v Empire a Napoleon), ale nejdéle jsem hrál Rome, byť mě vždycky bavilo hrát jen za Římany nebo Řeky (Makedonce atd). *4*
  • Hairy_Ass
    Kdyby raději ukázali nějaké ingame video. Takhle se můžu podívat na libovolný díl ze seriálu Řím a budu tam mít to samé, jako v tomto traileru. *3*
  • walltar
    Tak s bugama mají tvůrci TW hodně zkušeností ... *1*
  • mirekdusinojc
    Po seriálovém maratonu Spartaka a Říma se kluci rozhodli, že kašlou na hry :P
  • Keyz
    Ohrozit to můžou pouze bugy a AI.Obě věcí u velkých her bývají nedobré.Věřím ale,že mají dostatek zkušeností tak aby se mnoha nešvarům vyvarovali.
  • Miserius
    Nej Total War bez pochyb, pravdepodobne nej historicka strategie. Proste se mame na co tesit :)
  • Cypri
    Trailer se mi hodně líbí. Takovýhle videa můžu, ani by mi nevadilo odmyslet si že to je trailer na hru protože to působí dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit