Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vietcong a posel smrti. Zároveň si umím představit i filmové zpracování obou her.

  • Vojtzech

    Pod ten Vietcong se můžu podepsat. Pořádná střílečka z Vietnamu mi vážně chybí. Stačilo by mi, kdyby jí jen trochu oprášili na GOGU, původní hru se mi v hratelný podobě rozchodit nepodařilo.

    • readyxx

      bez na Fb :  Vietcong COM

      ...tam ti lidi poradej ..jak to rozbehat pres Win 10 a i multak ...hrajeme  kazdej den na halong portu  nebo dustu ..je nas jeste dost  hl server  Old pajamas homi

      • Vojtzech

        Já už to podle nějakýho návodu kdysi rozjet zkoušel, ale ať jsem dělal, co jsem dělal, hra se neskutečně sekala. Každopádně díky ky za tip, možná to ještě zkusím.

    • Tak Rising Storm 2: Vietnam je docela sranda, i když chápu, že jenom multiplayer je jen malá náplast a chtělo by to pořádnou single player hru.

      • Vojtzech

        Rising Storm je fajn, ale jak říkáš, chce to pořádný singl.

  • Hidden

    Nejsem si uplne jisty, jestli tam radit Karla. Ne snad proto, cim je, ale ze neni tak uplne cesky a jen obslehnul/lokalizoval zahranicni koncept (stejneho jmena, pojmenovany s odkazem na Capka). 

    Ale ze to byl ve sve dobe skolni fenomen, o tom zadna... :)

    • nightborne

      Jasně, ale i česká kopírka je... česká hra, žejo. A pointa spíš byla, že bych si fakt dal víc titulů, co nějak zapojujou kódování. Alespoň v náznacích =).

      • Hidden

        Ono zalezi, jak se definuje pojem "ceska hra". Ve sve dobe vznikaly treba take ruzne ceske klony Tetrisu, vicemene jedna ku jedne. Take je to ceska hra... a neni ceska hra. ;)

        Jinak ty hry na bazi Karla a jednoducheho programovani, zda se, obcas vznikaji. Jen o nich neni moc slyset. Tuhle jsem treba narazil na nejakou mensi webovou hru, bohuzel si uz nevzpomenu na nazev, ale byla to docela pekna logicka hra pro deti (i kdyz i dospely musel zapnout bunky), v podstate postavena na principu Karla, jen trochu rozsirena. Muselo se dojit na konec bludiste, splnit nejake podminky a idealne na urcity pocet tahu (kroku programu, slo to splnit i na vice tahu, ale hrac uz nebyl takovy kabrnak).

        Jinak jako trochu drsnejsi varianta me pred casem docela zaujal Shenzhen I/O (indie, ale zda se poctive udelana hra, k mani na Steamu). Zatim jsem nezkousel, neni cas, ale herne-vzdelavaci choutky by mohl ukojit. :)

  • jack

    Jednoznačně Kingdome Come. Čekal jsem graficky perfektní hru, ale nelíbila se mi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit