Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FansLunacy

    Do dneška poslouchám na youtube The Deb of Night... Nemůžu si pomoct, ale to rádio mi dokonale nostalgicky připomíná atmosféru a vtip celé hry. 

  • Hlavně mě těší ten nápis Masquerade. Snad to znamená , že se to bude odehrávat v klasickém WoD.

    • honcka

      Paradox vlastní Whitewolf, nevidím důvod, proč by to mělo být jinak

      • On starý WoD skončil v roce 2004 (V podstatě už první Bloodlines byly taková předzvěst) a potom přišel Whitewolf s Chronicles of Darkness, které jsou zase trochu jiné. Ale pak někdy v roce 2010 přišli s návratem ke klasice (nevím asi se Gehena/Apokalypsa/... nestala), tak doufám, že to bude v tomhle staronovém systému.

        • honcka

          Díky za info. :)

  • No, mě by zajímalo, jak to vypadá s Werewolf, protože to bylo oznámeno mnohem dříve.

    • LiarForHire

      Myslím, že zatím u ledu. Vyskoušejí to na téhle kultovní značce a pokud to bude úspěch, tak vydají Werewolfa jako spin-off.

  • skaven

    zase, prvy Bloodline bol od Obsidian, a meno hru nerobi, je potrebne pockat, co sa z toho vyvrbi


    • misho8723

      Prvý Bloodlines nebol od Obsidian, ale od Troika games, ktoré sa krátko po vydaní hry rozpadlo

  • Teda uppřímně mi tahle novinka vykouzlila úsměv na tváři....:D KONEČNĚ!!... Stačilo jenom nějakejch 15 let čekání a je to tu.... Nevim sice proč si všichni stežujou na VTMB, hrál sem to v angličtině a jasně, ta hra měla bugy a nebylo jich málo, ale to mělo v tý době dost her... Za mě to byl stejně nejlepší herní upíří počin co kdy vyšel a pokud si VTMB2 zachová atmosféru + dnešní grafika, tak to bude úžasný.... Vůbec nechápu proč se netvoří víc her s upíří tématikou...:-/

  • species

    Boze proc? Puvodni bloodlines je konecne diky modum perfektne hratelny. Opravdu potrebujem nove bloodlines s lootboxy a battleroyale modem?!


    No tak nezbyva nez slepe doufat, ale jsem spis skepticky.

    • misho8723

      O čom to preboha plácaš? Aké lootboxy a BR mód? Si vlastne aj čítal článok či čo je vlastne s tebou?

      • species

        Ja bohuzel mluvim jen anglicky a cesky, takze z tohohle pravadneho, mrtveho jazyka mi to prelozil google prekladac.


        Nn clanek jsem necetl, neumim cist a koukam jen na cistelny hodnoceni(ktery zde nebylo), nicmene ano lootboxy a BR mod jsou dneska v mode, tudiz by me to neprekvapilo ani zde.


        JInak nic ve zlem a posilam pozdravy za Ural.

    • honcka

      Paradox rýžuje na DLC, žádnou hru s lootboxama neměl

    • Vás to ještě baví? Já je mám moc rád, ale pořád dokola to nejde.

    • Derp_1337

      Ale lootboxy a mikrotransakce P2W jsou teď "moderní" a děsně cool!

  • dworkin

    Mno, snad nejsem jediný, kdo si pamatuju, v jak otřesném technickém stavu vyšly Bloodlines, a doufám, že tentokrát to bude o dost lepší.

    Jinak se těším hrozně moc. Ventrue FTW.

    • species
      doslova nehratelne, bez jakekoli nadsazky, diky bohu za modare.
      • Lima

        Blbost. U mně v pohodě hratelné, bez modů a navrch s češtinou.

        • species

          kde si vzal cestinu HNED jak to vyslo?


          Navic opravdu ne, je znamo ze to neslo ani dohrat po vydani, nemluve o spouste bugu.

          • Lima

            Byl potřeba dvojí patch, to jo, ale mody opravdu ne, ty jsem k dohrání nepotřeboval. Čeština byla samozřejmě asi 2 roky po vydání.

  • DekkerDave

    Jo, jen aby to nedopadlo jak s Phoenix Pointem. Vybrali na Figu prachy od lidí s příslibem Steamu a GoGu a když si nacpali kapsy, tak jim nebylo blbý si vzít balík dalších peněz od Epicu za exkluzivitu. Svoje backery a fanoušky (mě včetně) zneužili defakto jako bezúročnou půjčku. Naštěstí to šlo refundovat...

    Potom tu jsou další věci, jako agresivní taktiky Epicu k akvizicím exkluzivek, šmírování jejich Storu po disku (např. ze Steamu sbírá údaje o vašich hrách, uložených pozicích, achievementech, přátelích, skupinách,...) a pak samozřejmě Tencent, co vlastní 40 % podílu Epicu.

    A to píšu jako někdo, kdo má nainstalovanej Steam, Origin i u(don't)Play.

  • Jack1947

    Super!

  • Lima

    Pro mě vedle Tarantinova Tenkrát v Hollywoodu jedna z nejočekávanějších popkulturních událostí tohoto roku!!! 😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit