Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kouzla s fyzikou jsou díky fyzikálnímu enginu Euphoria. RAGE engine obstará ostatní věci jako je grafika a tak.
  • Odkial mate ten termin ze leto 2011? Mate nejake aktualnejsie news? Pretoze v traileri bolo spring 2011.
  • RakeW
    Těžko, zatím o tom víme prd. Ale na mě to dělá dojem něčeho opravdu neotřelého, třeba budeš sám překvapen :).

    Koneckonců, Red Dead se taky obešel bez svítících nápověd...
  • k+

    chcelo by to konecne poriadnu dospelacku hru.
  • Co myslíš upocený tílko a plešku ?:D
  • Kdyby sešlo z Max Payne 3, tak bych ještě skákal radostí. Tohle si Max opravdu nezaslouží.
  • Tak to ja teda Rockstaru verim. GTA ti prijde masovy? Samozrejme je, a vlastne i vodi za rucicku, ale v jeho pripade mi to vubec nevadi - nijak to nenarusuje atmosferu (decentni sipecka na miste startu mise, no..)
    Cekas snad od podobny hry, ze nebude cilena na "masy"? Uz jen tady ta zminka o 300 daberech.. Takovy veci se holt musej zaplatit.
    Ale jestli nekdo dokaze udelat masove uspesnou hru, ktera je ale zaroven atmosfericka, promyslena, atd. , je to prave R*
  • no dokážu si představit, že by to mohlo být skvělé

    jen by to musel být opravdu simulátor policisty později detektiva a ne od masového Rockstaru, pojmenovat něco Noir ještě neznamená, že má tvůrce sebemenší páru, jak toho Noir dosáhnout...screeny mnohem víc navádějí k tomu, že to bude GTA za policajty, nacpaný minihrama a červenýma svítícíma kroužkama svítícíma tam, kde má hráč něco zmáčknout, aby se i ti tupější pohnuli z místa...

    ale mohlo by to být skvělé, střídaní dne a noci, na okrsku rozdělování směn a oblastí pro jednotlivé hlídky, hlídkové vozy, kde by člověk dostal AI ovládanýho parťáka, řešení případů ala detektivní adventury ze staré školy, zkoumání místa činu, sbírání důkazů vlastním prohlížením lokality a zpovídáním případných svědků, žádné "minihra 3x klikni a důkazy máš v kapse", žádné dementní fosforeskující grafické nápovědy, jen realisticky zpracovanej svět s tím, že každej den nebude plnej vražd či spiknutí, ale občas prostě při pochůzkách či hlídkách nebude do čeho píchnout, tak aby šlo třeba zastavit se třeba ve známé kavárně na koblihy apod...ale to by drtivá většina dětí konzolových dětí nerozdejchala, takže to nehrozí
  • a aku maju znovuhratelnost ine dnesne hry,kde nic take nevykonavas,kde si pamatas pribeh atd? *3*
    este som taku hru nehral,ktora by mi pri druhom hrani nebola povedoma,alebo by som si nepametal,co treba urobit....pokial bude kampan 40+ hodin,ziadna znovuhratelnost u mna nebude kriteriom.
  • dufam,ze to bude co najviac priblizene skutocnosti...teda jazdit slusne,ked sa neponahlame,naopak,vyhodit hukacku,ked nas zavolaju vysielackou.s kufrikom nakracat do budovy,pred ktorou je kopec ludi,media,kolegovia...najlepsie by bolo,ak by jeden pripad=2-3 hodiny hrania,teda jeden pripad na vecer-dva. *1* .
  • Propánajána! Tohle bude TAKOVA pecka..!
    Jestli to nepokazi napr. stereotyp, nebo tak neco, budu urcite chrochtat blahem. Mit to pod palcem nekdo jinej nez Rockstar, tak se i bojim. U nich ale verim, ze presne ty aspekty, na ktery jsem tak nadrzenej (atmosfera, pribeh, mesto, film.zpracovani,..) dotahnou snad az k dokonalosti.
    AT UZ TO BOUCHNE! Pro me urcite nejocekavanejsi hra.
    Nevite jestli pobezi na RAGE enginu jako GTA IV, nebo RDR? Skoda ze na nem nevychazi vic her - u me RAGE nema konkurenci - teda aspon u strilecek. To, jak dovede kouzlit s fyzikou (hlavne pohyby lidi pri zasahu, apod.) je vazne o dvacet levelu pred konkurenci..
  • Horší než Mafie II to být nemůže...:-)
  • Ovšem po GTA EFLC, což je pro mne letos jedna z nej her co vyšla, bych se portu vůbec nebál, naopak si myslím, že se autoři poučili. Ale jestli L.A. Noire vyjde i na PC neví snad ani u Rockstarů...
  • Vypada to paradne, ale trochu se bojim, aby vetsina pripadu nebyla stereotypni a jenom nejaky dulezity budou dal rozvedeny..
  • nj, to máš recht, taky "ticho po pěšině"
  • Že jsi ty kvůli PC hrám nevychodil základní školu neznamená, že za to ten počítač může *6*
  • Mě by docela zajímalo, jak to bude se znovuhratelností. Prostě když už budu vědět jak to bylo doopravdy, jestli vůbec bude mít cenu hrát to znova, protože budu vědět na co se zaměřit a tak.
  • vysvětli mě to slovo těžká *8*
  • RakeW
    L. A. Confidental z toho čpí na sto honů :). Což je jedině dobře.

    Jako zní to super, ale pro mě nejdůležitějším prvkem celé hry bude jinak zdánlivá malichernost - možnost zapnout si titulky. Jinak asi budu v kelu :).
  • Jo a ještě Max Payne 3 !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit