Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to teda pekne dekuju.
    Hra je sice i tak celkem dlouha, ale dalsi pripady by urcite sedly - aspon mesto by se vic vyuzilo.
    Hlavne ale nemuzu souhlasit s tim vypustenim sprdu a degradace. Ta hra ani takhle nema buhvijaky tempo, takze o tom at mi nevyklada. Jestli neco kazi tempo (resp. nejakou koherenci), tak je to zprcung od bosse, hned nasledovanej pratelsky nonsalantnim briefingem dalsi mise, nebo podobne. S timhle prvkem by hra tolik nesmrdela tou nevyhnutelnou linearitou, a to "tempo" a dramaticka krivka by aspon nepusobilo tak primocare. Hlavne si snad kazdej mohl dat restart mise, pokud by mu to vadilo...
    Tyhle zahozeny veci by mi tu hru hodne pozvedly : /

    EDIT --- taky nevim, proc nemuze mit i PS3 verze dva disky. Xkova by jich pak mela treba pet, ale co.. : D
    Hlavne teda stazitelny forme snad nic nebranilo. To mohli pojmout trochu privetiveji, a dat za tu nastavenou cenu treba tri pripady...
  • Tak to měli vydat hned jak to vyšlo jako dlc zdarma
  • To je vysmech... prej ze se to neveslo na BR. Spis vidim chybu v lenosti programatoru v zapracovani nejake komprese dat. At mi nikdo nerika ze animace obliceju zabere tolik mista, vzdyt jsou to v podstate jen ciselna data (souradnice) ziskana z motion capture, ktere se pak aplikuji do animace (sem v tomto lajk, tak se treba pletu).
    • Přesně tak. Každý, kdo trochu něco ví o IT se tomu musí smát :-). Komprimace, optimalizace? Na co... raděj si zaděláme na DLC.
    • Taky bych rekl, ze nas tahaji za nos. Uz jsem to psal dole, jsou to jen kecy, proste o hre uz se nemluvi, co se dalo rict uz bylo receno, co bychom tak jeste... zkusime pohadku o tom, jaky jsme meli velky plany a co vsechno do hry nakonec nedali a nestihli. A reknem treba, ze uz se to tam neveslo, kvuli malickym a zastaralym BR. :)

      Protoze jestli je skutecne limituje kapacita BR, meli by asi s vyvojem her okamzite skoncit. Je to jejich prvni hra pro jakoze next-gen masiny, stihli ji vydat skoro az na jejich sklonku zivota :) a i tak byla jejich megahra pro X360 a PS3 moc, tak ji chuderu museli oklestit.
  • Určitě využili celých skoro 50 GB dvouvrstvého BD? Tomu se mi nechce moc věřit.
  • To se nebojte že nepřídou v podobě DLC
  • Docela skoda. V podobe DLC to snad vyjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit