Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to jsi byl jeden ze šťastlivců, protože já jsem hru smazal asi po hodině hraní. Debilní ovládání, hnusná grafika a bugy, navíc mi hra neustále padala.
  • lidi proberte se tady nejde jen o piratstvi jde proste o to ze kazde z tech konzol ma vetsi zastoupeni na trhu nez PC tak je pak jasny ze se jim to nevyplaci
  • posila
    Tech £27 plati az ted, mesic po vydani, v nejakych slevach. Predobjednavka me prisla na £32 a to jsem jeste vyuzil kupon na 10% slevu. Navic mi hra prisla az tyden po vydani :(. Ono celkove zasilky z UK chodi posledni doubou nejak dlouho (oproti treba lonsku).
  • No jo ňák mi nedošlo že jsem na českém internetu....

    No offence *5*
  • To mě teď tak akorát nutí vyrazit do centra a pořídit si to. RDR dohráno včera,chtělo by to další pecku :)
  • L.A N na konzole za 1230 ?! Česko vzpamatuj se..v UK za 27 liber = cca 800
  • ...ale prestan ma pocestovat ty jeden nacionalista *1* *1* *1*
  • Tady jsem doufal v odpoved - to nemelo byt jen provokativni trolleni... : )
  • No, blbá nálada asi bude znamenat, že jsi neměl prakticky žádnou doboru náladu. A zvednout jí o sto procent nemusí znamenat moc markantní vylepšení *4* (jak se říká, stok krát nula je pořád nula). I tak to ale myslím jen ze srandy...taky mě ta zpráva potěšila :)
  • Erien
    Ne nestáhl bych si to, tak jako si nestáhnu, ale koupím L.A. za to že se na nás nevykašlali, snad nebudu jediný a dokážem jim tímto prodejem, že na PC se vyplatí dělat hry. :)
  • A ty mezi prvními viď? *3* Někteří konzoloví fanboyové jsou tak otravní... *7*
  • Kazdy bych chtel RDR na PC. Tak si kupte PS3 omg. Stejne si to kazdy stahne.
  • misho8723
    Ja som osobne nemal problémy s Bully.. hral som na Xbox360 gamepade a hra sa mi ani netrhala, čiže podľa mňa dopadol port fajne.. teda aspoň pre mňa..neviem aké problémy mali ostatní
  • Ale v jakym stavu :D
  • Oprava:
    "Z"práva, "J"eště,.....
  • Super!
  • oprava: GTA:LCS
  • OMG tohle je bajecna sprava! Kez by este portly oba Red Dead`s + Warriors + GTS:LCS + GTA:VCS nech uz to mam komplet na PC *6*
  • Pokud to povolí, což se doposud u jiného titulu nestalo.
  • Parádní zpráva,jen škoda té absence red dead redemption,ale naději mám pořád,takové bully vyšlo na pc taky asi s 2 ročním spožděním...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit