Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobre TY! :D RDR a LN sem dohrál, tak vím jak si to myslel :D
  • Tak paráda. Teď jen doufat aby se povedla konverze. Ale mam radost ta hra vypadá fakt zajímavě.
  • nechtěl bych někoho naštvat ae on vám má závidět že třeba někdo neumíte eng nebo že si to možná zahrajete s cz titulky na 2 věci? O.o
  • fallout
    SUPER... už se těšííím... *3*
  • anonym je asi nakej konzolista a stasne zavidi *1*
  • Drž tlamu!
  • Dobrý dobrý !! Tato hra je super koupím si jí hned jak výjde, ale spíš bych uvítal Red Redemption *2* *2*
  • To by si to musel nejřív zahrát, aby věděl
  • Nemyslim to spatně..ale mě ty postavičky trochu připadaj jak ze sims 3 O.o
  • A hlavně tohle všechno se dá v options vypnout, stejně s nápovědou díky vibracím blízko důkazového předmětu
  • Super. A doufám, že v rámci optimalizace vyfasujou postavy kloubouky, které jim sednou *1*
  • tobě by zas mohla dělat problém :)
  • tak aspon ty uplakanci nebudou nadavat ze to nebude s češtinou *1*
  • No zkazil protože teď víš že neumře. :D
  • Erien
    Na Xzone už admin psal, že Cenega chce vydat oficiální CZ lokalizaci. Momentálně se jedná s Rockstarem o povolení. To jen pro info kdo to neví, nebo nečetl.
  • už jsem si skoro myslel že jsi mi zkazil 2 hry:)
  • Tak to docela čumim. Ještě by to chtělo Red Dead Redemption.
  • Jžš ty jseš taky v*l ze srandy *2*
  • Blábolíš. Případy jde pokazit. Hrál jsi to vůbec? Asi ne. Krom toho jasně, může se to proklikat, odklikat a šmitec. Stejně jako jakákoli jiná adventura nebo stejně jako se střílečka může prostřílet hlava nehlava příběh nepříběh. Ale to vytýkat? Pokud to někoho nebaví a jen se proklikává, tak proč to hraje?
  • dobře jste naletěli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit