Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No kdyby na pc vydali víc než 3 díly (ktere se ještě opravdu špatně shánějí), tak by toho možná prodali víc =)
  • Mna tiez velmi bavilo Guitar Hero 3: Legends of Rock...Ale gitara nevydrazla, jednoducho tlacitka prestavaju dobre reagovat po zhruba 3-6mesiacoch hrania a to nehovorim, ze som nehraval nejako extremne casto...Proste nekvalitna gitara je u mna kamenom urazu, potom som si kupil este diel "World Tour" tiez s gitarou, udajne novsou a lepsou, ale opak bol pravdou, hned po kupe vrzgala a hrozne mi to vadilo, no proste katastrofa...ked vyriesia kvalitu gitary a nezvysia zaroven nejako markantne cenu, tak som ochtony sa k tomuto druhu zabavy este vratit, ale zatial to nehrozi, kupovat gitaru od Logitech za cca. 200eur nehodlam...ZDAR
  • Nevím, kde jste přišli na tu vzájemnou kompatibilitu nástrojů. To je právě největší kámen úrazu. Zpočátku fungovala, ale teď už musíte mít prokaždou hru nástroje od jejího výrobce.
    • sleepless
      Neni to pravda, vzajemna kompatibilita (prestoze ne stoprocentni s ohledem na specialni prvky v nekterych hrach) v ramci platformy porad funguje - zrovna hraju posledni Guitar Hero kytarou z Rock Bandu. Prehlednou interaktivni tabulku, kde lze snadno zjistit, ktery nastroj funguje s kterou hrou stopro najdete zde: http://www.rockband.com/compatibility
  • Já hraju kvůli zábavě a né abych platil za nějaké vykopávky a 150 díl toho samého. Navíc každá nová hra má čím dál tím víc "sterilní" obsah a je horší a kratší než díl předcházející.
    Když člověk čte kolik ty nové počiny stojí tak mám pocit že vývojáři nevyužívají pracovní dobu ani na 10%.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit