Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Takže se opět vydá stará hra za 20€, vykrade se fanouškovský mód a bude se prodávat za 5€? Nebo se nad pletu ?
    • nekromant33
      jo a po půl roce si to za těch 5 euro koupím komplet
    • průšvih s "remakem" AoE2 a tou free2play sračkou AoE online jim evdentně nestačil
  • království za plnohodnotnou dvojku!
  • Když jsem viděl obrázek, doufal jsem v další díl. Třeba přes Kickstarter. Mythology patří do zlatého fondu strategií. Skvělý příběh a intro, na které se nezapomíná.
  • deridon
    Prostagma.. Voulome
    • Gri tomas!
      • Vu for bos.
        • Ne!
          • Háaaa už jsem doma! :D
          • Proč?
  • AoM je silně podceněná strategie. Je o tolik zábavnější než klasické AoE. Mytologie je super. A ti Titáni, ach ty vzpomínky na online matche :)
    • pre mňa je tiež väčšia srdcovka AoM než AoE. Krásna mytológia a ešte krajší príbeh.
    • jj mythology se mi taky vic libilo nez AoE 2
  • Age of Mythology je moja najoblubenejsia strategia.
    Lepsie by bolo, kedy vydaju pokracovanie, ale to sa asi nestane.
    • presne. je to vyborna strategia a spojenie aoe a mytologie funguje vyborne. rad by som bol ak by pracovali na next gen pokracovani
  • Pro mě osobně, byla nejlepší strategie AoE II, kterou nikdy po tom už nic nepřekonalo a nepřekoná.
    • zkus Rise of Nations, je to AoE II na steroidech, bohuzel nikdy moc neprorazila
  • peaNutz
    Pecka! Hra mého mladí a jedna z nejoblíbenějších vůbec:)) ... Teď když to vypadá že dvojka je už bohužel naprosto nereálná mám radost aspoň z tohodle a určitě koupím:) .... Microsoft tu značku naprosto zničil. Je to škoda za dvojku bych dal všechno.
  • Geniální strategie. Arkantos!
  • A velikost zobrazení bude zase fixně spojená s rozlišením.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit