Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že jí není zima v těch kraťasech *1* *1*
  • Jack1947
    Takhle to vypadá dobře , zajímavě a tak (naposledy se lezlo snad po hoře v mrazu COD MW2... pokud se nepletu) ted je hlavně důležité aby to nezkazily QTE sekvencemi protože kasat se můžou jak chtějí ale až uvídim gameplay tak teprve možná uvěřím. Jinak jsem rád že mám X360, už kvůli tomuhle se hodí *3*
    • MidnighT91
      Nic proti jacku ale nebyla náhodou x360 verze zrušena? Mám pocit že jsem tu něco takového četl...
      • Jack1947
        O tom nic nevím to by bylo zklamání tedy...
    • Tak QTE tam nejspíš bude na 100% jako tomu bylo u poslendího Tomb Raidera.
      Jinak to vyjde na všechny platformy PC,xbox a PS4
      • Sice vyjde na ostatní platformy, ale s časovým spožděním. Sice xbox mám, ale radši bych si to zahrál na pc. Ale pokud bych měl čekat půl roku, tak asi šáhnu po xbox verzi.
      • Poslední TR byl kupodivu hrou, která spoustu QTE zvádla dobře - některé z nich byly zvládnuté dost dobře = třeba případy kdy skočíš na skalní stěnu pod špatným úhlem a můžeš se zachránit rychlým stitsknutím tlačítka (při kterém Lara zarazí ten svůj cepín do stěny) nebo, překvapivě, třeba i hloupé otevírání dveří, které fakt přidávalo atmosféru, toho jak je pro ni všechno težké a vyčerpávající...

        Ty, otravné uprostřed animaček ovšem klasicky stály za prd...
        • filias
          QTE mi tam taky vůbec nevadily. Až na jeden na začátku, když jsem netušil co dělat a muset se podívat na YT.
      • Jack1947
        Mluvil jsem o první platformě před vyprěením...

        Nečetl si články kasají se tím že chtějí QTE zredukovat že snad nečekali že fakt to bude někoho otravovat že má QTE každých 5 minut a to i při filmečkách *7*
        • Tak zase každých 5minut to nebylo :D přišlo mi to celkem v pořádku bylo to tam jednou za čas tyhle ty QTE a nějak mi nevadí, ikdyž jsem většinou zemřel :D páč jsem to nečekal a díky tomu jsem viděl popravu Lary což bylo zajímavé. Takže když to tam bude zřídka nemám nic proti tomu.
  • Lara mne bavila hral jsem 3 4 5 a moderni inkarnace mne minuly microsoft hodil love
  • týpek za ní je jako z "You Gonna Get Raped" memu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit