Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mozna, jenze ty e-shopy jsou budto dead, nebo zbozi nemaji... ale to je proste klasika h****ka

  • Corvus

    Zvláštní, já jsem našel na porovnávači cen/zboží odkaz na legální digi koupi... Prubni to.

  • Corvus

    Podle LinkedIn má v pácu od roku 2017 nějaké vydavatelství jakožto soukromou činnost... Těžko ale říct. Byl to dobrej redaktor.

  • LessPh

    Nevíte co se stalo z Lachtanem, někde jsem slyšel, že neslavně dopadnul, ale nikdo nikdy neřekl jak a proč. Mám svůj tip, ale zajímalo by mě jestli někdo neví?

  • treba ceska adventura "NiBiRu - Posel bohu"... uz nejde ani legalne koupit

  • Až na to že Ve Stínu Havrana je slovenská hra a nie česká, ale ok. Vývojársky tým bol z 95% vyslovene slovenský, Vydavateľ bol český.

  • PLuto.petr

    Pokud se bavíme o čistě českých, tak právě Ve stínu havrana není ten správný případ, protože ji vytvořilo slovenské studio Rainbow Rhino.

  • PLuto.petr

    Tak to já i teď po letech bych si radši koupil/zahrál kteréhokoliv Poldu nebo Havrana než ostatní zmíněné hry. Každý má holt jiný vkus...

  • Inquisitor

    Já jsem ty hry znal jenom z recenzí a obrázků. Představoval jsem si jak asi vypadají v pohybu a a jak se to hraje:) Level jsem kupoval od začátku (1995) a nemajíc pc jsem o hrách jen snil:D

  • Jevo83

    Mne sa ceske adventury velmi nostalgicky a aj tematicky a humorom viazu k dobam, ked pisali recenzie napr. Doll, Lachtan, Lee alebo vsemocny Draken :) Humor v recenziach na hry a humorne prevedenie adventur boli velmi podobne a naviac bolo to lokalne a cesky dabing z toho naozaj urobil srdcovu zalezitost. V tom veku, ked mnohi z nas mali problem este aj s materinskym jazykom, nieto rozumiet anglictine, to hrali a poznali vsetci... a teraz, ked ste mi to tu pripomenuli, tak vsetkych tych Poldov a horke leto a 7 dni a 7 noci musim zahrat znova...ale s navodom, kedze o logickych hadankach sa mnohokrat hovorit neda a clovek uz nema cas skusat toho psa na elektricku zasuvku.... 

    apropo, uz by mohol byt spusteny ten elektronicky archiv Levelu... 

  • v tech letech spis neco jinyho nez originalka... vetsinou pujcena od kamose, nebo z bazaru... (spolu s internetem pozdeji dorazily crackly verze)

  • Veskoslav

    Posel Smrti a Polda 2 a 3. Ale tím jsem s tímto typem her tak nějak skončil. Nikdy mě to extrémně nějak nebavilo tento typ her. Většina ostatních žánrů prošla nějakou evolucí, ale přijde mi, že zrovna tento typ her nejvíce zastaral.

  • 0011

    Ve spoustě adventurách můžeš umřít, ale pokud se bavíme o čistě českých tak např. i ve Stínu Havrana.

  • ve stínu havrana byl top !! :D

  • Inquisitor

    Za mě je jasná jednička Posel smrti. Tak si člověk uvědomí kolik adventur nahrál. Byl to můj jasný žánr číslo jedna. A dneska už si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy nějakou hrál. Jde vidět, že ten koncept zastaral a je to spíš něco pro pamětníky. Což je škoda. U mě to dost nahradily RPG. Sakra musím si zase nějakou zahrát.

  • No vidíš. To jsem jako malej neřešil, hlavně že to bylo česky. A pak později už taky ne :-P

  • V těch letech většina hráčů ani nevěděla, že existuje něco jako "originálka".

  • LessPh

    Chtel jsem napsat a co Agent Mlicnak? Ale pak jsem si uvedomil, ze to neni ceska adventura :D Jinak uz tady padlo 7 dni a 7 noci, kde jsem se nikdy nedostal pres prvni sex scenu ;-) A souhlasim, ze Draci Historie byla ve sve dobe opravdu Hallloo.

    Poldu 7 koupim day one, ne ze bych fanouskem serie, dohral jsem jednicku a dvojku, ktera byla fakt dobra, ale koupim predevsim proto, ze chci podporit autory a cesky dabing je ve videohrach tak osvezujici po vsi te anglictine... Mafie remake byla fakt super, uzil jsem si to predevsim kvuli dabingu..

  • Thorar

    Mlíčňák byla polská adventura, jen přeložená do češtiny🙂

  • KrPa

    Gooka byl super, jedina adventura, kde si mohl umrit nebo spatnim rozhodnuti ji nemoc ani dohrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit