Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra. Co se týče stability a nahrávacích času ta už cca několik dní zpět je to vcajku. Jinak doporučuji CoF. Jsem už rank 10 a je to hukot.

  • kkING

    Last Epoch je vyborna hra se spoustou moznosti. Porad si myslim, ze na combat a pocit z nej je Diablo 3 a 4 lepsi hra a na grafice proste vidite, ze to delalo velke studio, ale ve vsem ostatnim je Last Epoch lepsi a kompletnejsi hra.

    Diablo 4 v soucasnem stavu je za me horsi a mene zabavnejsi, nez Diablo 3 v posledni sezone (obzvlaste pokud jste na D3 nesahli delsi dobu). Last Epoch je pak jeste o krok dal. 

    Za me proste Blizzard zamerne do hry nepridal veci, ktere planuje pridat v datadisku a doufa, ze sezony to utahnou.

  • Tak jasně...někomu stačí když si u Fireballu může vybrat jenom větší damage nebo větší crit a je spokojený protože nemusí přemýšlet. Pak jsou tady lidi ktěří hrajou akční rpgčka kvůli těm možnostem kterých má LE hodně a rádi u toho aspoň trochu zapojí mozkovnu. Pro ně to bude prostě devítková hra... to není tak těžké pochopit ne? Nebo proč ta první otázka? (:

  • Na to hodnoceni jste prisli jak? Za me naprosto priserny a prekombinovany strom schopnosti. Nekdy mene je vice.

  • tomekbobek

    S těma setama musim souhlasit + neni moc velká variabilita vzhledu zbrojí, ale to už se fakt snažim hledat, něco dalšího, co bych tomu vytknul :)

  • Peca

    Dohrál jsem to. Rozhodně to není špatný. A rozhodně super cena, na rozdíl od Diabla! 

    Za mě osobně velmi málo setových předmětů a endgame mně nějak moc nebrala. Ale chápu, že je to silně subjektivní. 

    Obecně herní mechanismy výborné, možnost si dělat předměty na přání je fakt supr, skill tree na jednotlivé specializace taky paráda.  Jen bych ocenil kdyby mutually exlusive options zašedly (třeba +1 Wraith je vám už úplně k ničemu pokud máte celkový cap na 2). 

    Ale to se asi doladí časem :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit