Přejít na výpis diskuzí

Launch trailer Battlefieldu V je velice výbušný

9.11.2018 16:39
Václav Pecháček 38 příspěvků

A zase jeden launch trailer vydaný víc jak týden předtím, než hra ve skutečnosti vyjde. Ale to nevadí, protože aspoň zaručeně rozproudí krev všem, komu není lhostejný tank padající z roztříštěného mostu. Akce je to samozřejmě totálně přepálená, ale čekat od Battlefieldu V realistickou simulaci by bylo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

TRAILEr lepší hru neudělá

• Nevím proč, ale recenzent hry mi přijde silně nesympatický svým zjevem a ještě k tomu to jméno - Václav. Hru bych si určitě na jeho doporučení nekoupil.

• StarejKokos

Ty hajzle androidí

• ja_nic_nevim
    https://www.pcgamer.com/world-war-3-is-a-more-hardcore-battlefield/

Tohle tedy vypadá líp, i když bude chybět znicitelnost prostředí a grafika bude slabší 

• Derp_1337

Klíčová fráze je "World War 3 vypadá líp" s velkým důrazem pouze na slovo vypadá.

Screenshoty ze hry fakt vypadají hezky, ale předběžný přístup k beta verzi je bohužel hodnocen hrozivě.

Beta se spustila před 3 týdny a za tu dobu si ještě dodneška někteří lidé nezahráli, protože jim hra v menu zmrzla a nebo se načítání mapy zastavilo. Těm vývojářům bude ještě dlouho trvat než vychytají všechny bugy.
      V téhle fázi vývoje snad ani nemý smysl startovat hype. (podobně jako se Star Citizen)

• Iosephus

Tak pokud vím, stanovisko Farm 51 je takové, že full release by měl být až v roce 2020, takže v tuhle chvíli má hra na chyby ještě nárok. Navíc má u mě obrovské body za customizaci. Souhlasím, že je lepší vyčkat, ale zase bych přehnaně nestrašil.  :) Bohužel to ale není druhá světová :(

Navíc hodně velké bugy najde člověk i v Bf V.

• ja_nic_nevim

Tak nějak jsem doufal, že tu bude někdo, kdo má se hrou přímo zkušenost. Mně totiž taková lehká arkáda láká.

Dle youtube je asi spousta lidí, co normálně hraje a naráží jen na drobné bugy spojené s enginem - fyzikou.

BF1 jsem si koupil a vydržel hrát 6 hodin. U mně DICE skončilo. 

• Prasaak

Problémy se spuštěním hry byly v prvních dnech. Dnes nemám problém se kdykoliv připojit. Proti BF je to rozhodně alespoň momentálně taktičtější. Není to takové hektické lítání.

Úprava výbavy je veliká a dobře udělaná.

Je z toho cítit early acces. Jsou věci, které bude potřeba vychytat (např. "armor" systém, respawn je také nešťastný).

Ale je z toho cítit velký potenciál. Osobně je mi sympatické, co se snaží vytvořit.

• Iosephus

Zrovna u tak velké hry a zaběhnuté série, jako je Battlefield bych byl u hodnocení bugů po vydání hodně nekompromisní, pocit early accesu u AAA hry, kterou se Bf V prezentuje, podle mě rozhodně v pořádku není. A ten balanc letadel a munice taky není šťastný.

• Prasaak

Měl jsem na mysli World War 3. BFV pro mě překročilo hranici únosnosti.

• Whoossain

Mr. Dat. Po naprosto rozbitých BF3/BF 4 jsem si slíbil, že už nedám podvodníkům z Dice ani korunu. A znovu vidim, že to bylo správný rozhodnutí...

• residentevilfans

Pechy, Pechy... 

• Vaclave, ale hra prece pro cleny EA Super special clubu prave vysla, takze trailer je naprosto opravneny. Jen my ostatni chudaci musime cekat do 20. Listopadu... informace hosi sakra!

• ales.smutny

Tak on to Vasek mysli tak, ze ofiko launch je az pristi tyden. Informace ma, kdyz uz na Origin Accessu hraje;)

• Ne děkuji.

Plivanec do tváře všem lidem, kteří v téhle válce bojovali a umírali. Ještě na takovéto výročí, to už je snad i na žalobu.

• Derp_1337

Tímhle přístupem se nemůžete dívat prakticky na žádný "film z minulosti", žádný "seriál z minulosti" a ani nemůžete hrát žádnou "hru z minulosti".

Třeba takové Antické Řecko, prakticky úplně každý film/seriál/hra znásilňuje tu dobu. A tak se to má prakticky se vším.

• ja_nic_nevim

Musí existovat nějaká hranice. A BF1/V tu hranici překročily. 

• Derp_1337

"musí existovat nějaká hranice"

HAHA, filmová a herní studia neznají žádných hranic.

Na webu jsem narazil na svělý komix, který ukazuje, jak asi budou v budoucnosti filmy zobrazovat 2. světovou válku

Vůbec si nedělej žádné iluze, čím dávnější historie to je, tím horší to bude...

• jindra.veliky

jsem zrovna koukal na novy videa a dojmy z multaku a nevypada to tak spatne jak ze zacatku nebo beta. Dam tomu sanci a pri nejhorsim to vymenim za neco jinyho

• ja_nic_nevim

... Mé družstvo zaujalo obranu na dalším opěrném bodě / "objectivu". Zalezl jsem do malého domku z předměstí na cestě do města Heelsum. Předchozí obrana se právě zhroutila, náš tým / rudí ďáblové (vysadkové jednotky) se snaží opustit padlou pozici a dostat se k nám. Nepřátelské jednotky ale budou už určitě mezi námi. Ticho protrhává vzdálený štěkot kulometu a pušek.

Minuty utíkají, oblohu protrhne každou chvilku řev motoru, kde se honí messerschmit se spitfirem, kulomety štěkají a úplně zbytečně se snaží pokropit cesty. Nebezpečí nehrozí, dokud se neozve vzdušná siréna nalétávající štuky. Rychle zaléhávám a modlím se, ať to nejde na mě. 

Máme výhodu bránících se jednotek, terén je náš. Je ale nutné najít si kryt a zůstat skryt. Podcenit relativně klidnou situaci by jen dalo šanci střelci..."vyleze z ostružin, natáhnul zamířil vypálil a úplně přesně by strefil cíl"...

Němci si nás nejdřív budou oťukávat, pokusí se dostat co nejblíže, najít slabé místo, využít momentu překvapení. Přijdou ze severu, východu nebo jihu? Snad budou všichni mít oči na šťopkách a nikdo nepoleví. Podívám se na mapu a vidím, že jedno družstvo převezlo velitelský náklaďák (mobilní respawn) 300m od objetivu a logistické družstvo staví základnu (stálý respawn) i s mobilní opravnou pro tanky na strategickém místě uprostřed statku tak, aby odsud bylo rychlé spojení na další opěrné body / objectivy v pořadí, jak je Němci budou dobývat (dosah do 10 minut). 

Je to tady, kolegové 50m vpravo začali střílet o sto šest. Měním pozici a vyčkávám (rozvinutí jednotky k boji). Němci jsou tak 150-100m daleko na okraji lesa. Přebíhají cestu. Mířím a střílím...munice je dost, vím že na takovou vzdálenost není moc šance trefit pohybující se cíl, ale ani oni nebudou mít čas vydechnout a zaujmout lepší pozice. U čtvrtého přebíhajícího vojáka po výstřelu slyším tupé zadunění a tak vím, že mi tím engine hry dává vědět, že se mi povedl zásah. Mám radost, je třeba přesně předsazovat mušku a zásah na takovou vzdálenost je kumšt. Palba sílí, kolem mě se zarývají kulky do země, rozmazává se mi obraz a trhá mi hlava...stahuji se zpět do domu. Zároveň doráží další družstvo a snaží se zaujmout pozici v lese tak, aby nás Němci nemohli odříznout zleva. 

Kolem přibývá raněných...a v tom to přijde. Dělostřelecká baráž. Ještě, že jsem v domě...jakmile skončí, určitě přijde vlna nepřátelského útoku. A náš tank to má ještě tak 5 minut jízdy, než dorazí. Není moc šancí v boji muže proti muži obstát proti německé MP40. Ještě, že jako výsadkář mám u sebe záložní revolver... Kontroluji tabulku score...máme o 30 ticketů víc (o 30 míň mrtvých), než druhý tým. To bychom mohli udržet a kolo vyhrát. Nabíjím plnou komoru a čekám nepřátelský útok...

.... takový běžný večer v Post scriptum.

BFV / BF1: respawn hned u nepřátelského objectivu, BUM PRÁSK BUM BUM každý tu běhá jak na steroidech, pálí od boku. Dvě minuty a dosprintoval jsem do půlky mapy k dalšímu objectivu. Nemá cenu se moc krýt, hlavně rychle utíkat od překážky k překážce. BUM a je po mě...jak se tam ten nepřátelský hráč dostal? No prostě nějaká náhoda....... takový běžný večer v BF (kéž by si nechal mechaniky z BF2 / BF2142)

• Cypri

Hraje to post scriptum dost lidí?? chci to koupit ale jestli to hraje sotva 200 lidi tak to nemá smysl. Bohužel dneska tyhle reálnější hry to mají u publika těžký no.

• Zrovna vyšli Američtí výsadkáři, a dokonce je Free Weekend co sem slyšel.

Dokonce na Discordu že prý v Pátek bylo kolem 15 plných serverů, tak uvidíme...

• ja_nic_nevim

FREEWEEKEND je nejen pro Post scriptum, ale i pro Squad, pokud má někdo raději modernu.

Jenže to se ti hra předvede díky hráčům v tom nejhorším možném světle. Ta hra stejně jako ve squad vyžaduje alespoň trochu strategického uvažování od velitelů družstev (někdo musí zůstat bránit, někdo musí útočit, někdo musí udělat obchvat či hledat nepřátelské základny pro respawn, někdo musí postavit logistické základny, občas je třeba s útokem počkat, než se dokodrcá tank....  Musíš trefit dobrý server, jinak to někdo může hrát právě jako BF.

A hlavně mluvit. Takové hry nejde bez VOIP hrát. Bohužel, někteří mluví třeba až moc :-)

• Je pravda že při obraně... Hmm, Kleine Kweek, na sever od Oosterbeeku to myslím byl. Možná ten bod na jih ale ten si nepamatuju jméno.

No, vztekali jsme se jako sekce když nás velitel poslal někam na západní křídlo kde se vůbec nic nedělo a pár minut po příchodu na novou pozici nepřítel za´útočil a převálcoval křídlo na kterém jsme předtím byli.

Pak taky ty hrozné lemmingtrainy směrem na AA pozici na Velmolenu (Lemming train sem zkusil poprvé protože v jednotě je přeci síla, potom už jsem to obešel což byla excelentní volba - na konci obchvatu jsem jen já při útoku zabil přes patnáct Němců, a kolegové si taky dobře zastříleli)... Nebo neschopnost něco obejít (na Arnhemu jsme za Němce vyhráli v podstatě jen díky tomu že jsme měli dobrou Logi sekci a ta lemming train vždy FOBkem nebo MSP nasměrovala z nečekaného směru)...

Je lepší to risknout, koupit, a potom si to užít až po Free Weekendu třeba na 2Fjb nebo 40-1 serveru. Za mě asi nejlepší dva servy v současnosti. Lidi komunikují, mluví anglicky a taky tam je slušná komunita.

• ja_nic_nevim

Pod to bych se podepsal. Souhlas i s těmi servery. Na jednom se může člověk jen vztekat, přejdeš jinam a neskutečná zábava.

• ja_nic_nevim

Hraju o víkendových večerech a plných serverů bývá kolem deseti. Problém je spíšv kvalitě serverů. Chodím na britské 40-1 (známých hráčům RO2) a 2.FJg... Němci nechtějí moc mluvit anglicky a Francouzi mluví jenom francouzsky.

Jinak konečně začíná vypadat k světu i SQUAD i když podle mě je Post Scriptum o krok napřed. Squad je na tom se servery podobně.

Nemám problém, že bych si nezahrál. Spíš jen tak komunita není tak zkušená a dobrá, jako míval Project reality. To už asi nikdy nikde nezažiju.

• Cypri

hrával jsem project reality dost casto, anglicky mluvím dobře, s tím jsem neměl nikdy problem. PR byl skvělej, jen nechci neco koupit a pak zjistit ze to hraje par hracu a vlastne je to mrtva hra. Nebo ze to kazí idioti no. v PR byl skvelej teamplay, vetsinou se fakt sesli slusny lidi co hráli týmově.

• ja_nic_nevim

Na to, že Squad je stále v "alfe" a Post Scriptum v "betě" tak jsou obě hry hratelné dobře a servery jsou plné, toho bych se fakt nebál. Dneska jsem narazil i na nějaký český klad WD (ve Squad)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit