Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne děkuji.

    Plivanec do tváře všem lidem, kteří v téhle válce bojovali a umírali. Ještě na takovéto výročí, to už je snad i na žalobu.

    • Derp_1337

      Tímhle přístupem se nemůžete dívat prakticky na žádný "film z minulosti", žádný "seriál z minulosti" a ani nemůžete hrát žádnou "hru z minulosti".

      Třeba takové Antické Řecko, prakticky úplně každý film/seriál/hra znásilňuje tu dobu. A tak se to má prakticky se vším.

  • StarejKokos

    Ty hajzle androidí

  • Whoossain

    Mr. Dat. Po naprosto rozbitých BF3/BF 4 jsem si slíbil, že už nedám podvodníkům z Dice ani korunu. A znovu vidim, že to bylo správný rozhodnutí...

  • BohumilCisar

    Při sledování traileru jsem byl nadšený, dokonce jsem uvažoval o objednávce, ale pak přišel ten poslední záběr a s ním uvědomění si, co je to zač.

    • radim.zaty

      Přesně, ten poslední záběr to úplně zabil. Teda ne že bych byl cilovka, naposledy jsem hrál 1942 (což byl snad první BF) :-)

      • iSpirit

        co je špatné na posledním záběru?

        • jindra.veliky

          je tam zena....to tady nikdo neprekousne

          • iSpirit

            aha, pro mě to bylo naopak zpestření v docela nudném traileru. 100 lidí 100 chutí.

            • jindra.veliky

              no a to bud rad, ze tam neni cernoch :)

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Neboj, v singleplayeru určitě budeš hrát za černoškou ženu, která bude v jednotkách Wehrmachtu 😂

  • Lukyz

    Já nevím proč, ale z tý znělky mám vždycky parádní husinu už od dob BF1942 😍

    • Derp_1337

      Po tom failu, kterým byl 1. trailer, museli udělat nějaký epický trailer a hudbou asi chtěli zahrát na nostalgickou hodnotu.

      Originální soundtrack z BF1942 byl prostě boží. Vždycky při načítání mapy to hrálo a to bylo poprvé (a naposledy) v životě, co jsem si loadovací obrazovku užíval a chtěl jsem, aby se mapa načítala co nejpomaleji 😀

      BF1942 - Main Theme (by Joel Eriksson)

  • jindra.veliky

    jsem zrovna koukal na novy videa a dojmy z multaku a nevypada to tak spatne jak ze zacatku nebo beta. Dam tomu sanci a pri nejhorsim to vymenim za neco jinyho

  • Vaclave, ale hra prece pro cleny EA Super special clubu prave vysla, takze trailer je naprosto opravneny. Jen my ostatni chudaci musime cekat do 20. Listopadu... informace hosi sakra!

    • ales.smutny

      Tak on to Vasek mysli tak, ze ofiko launch je az pristi tyden. Informace ma, kdyz uz na Origin Accessu hraje;)

  • Jack1947

    TRAILEr lepší hru neudělá

  • Nevím proč, ale recenzent hry mi přijde silně nesympatický svým zjevem a ještě k tomu to jméno - Václav. Hru bych si určitě na jeho doporučení nekoupil.

  • residentevilfans

    Pechy, Pechy... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit