Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si musis pockat na Black Ops 3. *3*
  • genki.sudo
    No najhoršie na to je že keď vyšlo black ops 1 tak takmer všetci ľudia čo poznám si museli počítač upgrade-nuť i keď tá grafika bola v podstate nič moc...

    MW tituly, tam je ten engine vyslovene kopírovaný..

    A otázka je, čo TA pripraví za šialenosť teraz :-D

    Ale aby som nezavádzal, I <3 BO1 a BO2 je pre mňa tiež jasná voĽba..
  • Indy
    Stále jsem díky AC/DC čekal kdy se objeví IRONMAN :D
  • genki.sudo
    No buď ťa to baví a chápeš ma alebo nie a tým pádom sa nemáme o čom baviť..

    To môžem povedať že akákoľvek FPS hra je ako všetky pred ňou, pretože sa tam strieľa :-)
  • Dag0
    AC/DC muzu poslochat celej den a podobny "launch" trailery na CoD byly vzdycky supr. ALE tohle snad navrhla 5-ti leta opice
  • genki.sudo
    Omg, nechápem na akom základe sa to tu niekedy zablokuje voči reakcíám. Ok, beriem, red orchestra a arma 2 sú kvalitné tituly. :-)
  • Dag0
    mozna tak 10min nez zjistis ze je to stejny jako ty dily pred tim
  • genki.sudo
    Multiplayer na ďaľšie stovky hodín ;-)
  • genki.sudo
    ( double post )
  • Jsi opravdu takovej debil? Hlavně že máš vypluskovanej komentář, viď. Příště se na ten trailer zkus i podívat.
  • Nemá cenu to komentovať ja som vedel, že ma umínuskujú:) tu je to proste banda ignorantov
  • Tak celkem se těším na další čtyřhodinovku :) ale co potom?
  • Jo tak ty mluvis o MP? Tak to je jina. Ja MP prilis nehraji, takze me ne/kvalita v teto souvislosti moc nezajima. Kdyz se mluvilo o kopirovani, mysli se tim singleplayerova kampan. Sotva muze nekdo nazvat Battlefield 3 kopii MW v souvislosti s MP.

    Ale kdybych mel konzoli a hral rad multiplayer, tak bych urcite sel radsi do Halo nebo Gears of War (ale to neni FPS no). Na PC pak treba Left 4 Dead. A i ve F2P odvetvi se na PC najde nekolik titulu, ktere jsou v MP lepsi nez COD. Napriklad Tribes Ascend.

    Tak ci onak bych nenazyval MP v novych dilech COD za nejak extra kvalitni. Spis pujde o zname porekadlo "mezi slepymi jednooky kralem". COD s Battlefieldem jsou jedine AAA hry s plnohodnotnym singlem, ktere velkou cast sveho usili venuji MP. U ostatnich her je to jen pridana hodnota kvuli lepsim prodejum a kdyby na ne vydavatele netlacili, nebyl by tam vubec.
  • ZvacA
    Pojem " za něco stál " a "plnohodnotný multiplayer " limituje při tom výběru jakým způsobem? Hratelnostně, zpracováním a nebo subjektivním nezájmem o danou hru? Já jen, že pokud bych si mohl dovolit, tak bych hned vytasil Armu 2 s Red orchestrou 2 a je vystaraný. :)
  • Čím více se to blíží, tak tím více se mi to líbí. Nevim no tento díl bude podle mě hodně dobrý. MW3 sux.
  • Konečně parádní hudba k traileru a né žádný dubstep *5* Jinak ke CODu není co říct,furt to samé stále dokola
  • genki.sudo
    Proste skús vymenovať nejaký súčasný (-3 roky) FPS titul s plnohodnotným multiplayerom, ktorý za niečo stál.. Len zo zaujímavosti sa pýtam pretože okrem CS:GO ma nič fakt nenapadá...
  • praseek
    /pass
  • Jéé, co to jééé ? Vždyť to už ani není ze současnosti, to jsou nějací roboti, sci-fi, to jak tam seskakují vojáci v "chameleonských" oblecích je kopírka první Crysis, vypadá to že se u treayarchu definitivně zbláznili, ne, já si tenhle díl nekoupím, poslední CoD bylo MW 2. Trojka ani nevím jestli už je ve slevě a tohle teda ne... Možná toho zase prodají miliony ale nechápu proč...
  • COD predci jakoukoli konkurenci, takze se to netyka pouze FPS zanru. Ale budiz, chtel jsi priklad FPS... A chces abych vyjmenoval ty, ktere jsou lepsi nez COD MW2+ nebo ty, ktere povazuji ja osobne za "opravdu dobre"? Ja jen, ze ten prvni seznam by mohl byt docela dlouhy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit