Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pretože nemám čas *9* , - len jednotku som mal tú česť, navždy bude patriť ku špičke.
  • Neskutecne me bavi predstava fanboyu jak jim vsichni zavidi prave tu jejich hracku, obzvlast kdyz je to vec tak levna ze si ji muze koupit opravdu kazdy. *3*
  • ano navazují akorát že ono je to rozdělený do příběhu big bosse, kterej je ve phantom painu a solid snakea kterej je v jedničce :D
  • Jojo byl to masochismus, ale co má člověk dělat když mu nefunguje ovladač
  • Navíc ten kulomet mezi nohama *14*
  • Menorri
    ULTIMATE EVOLUTION mně těžce rozesmálo *1* *1* *1* ...robůtek se nám postavil na zadní *1*
  • Arogantni? Je videt, ze jsem tal do ziveho :-) Byl jsem maly prcek a cestiny nebyly, nezbylo nezli vzit do ruky slovnik a zacit louskat. Nikdo si tenkrat na absenci cestiny nedtezoval. Ale chapu, ze v cz je to pro mnohe jiny zazitek. Tve vyjadrovani uz komentovat nebudu.
  • Jako skalni fanda PC bych si kvuli tomuhle i tu PS3 na chvili koupil a serii projel. Jednicku jsem hral na PC (baposledy loni) a velice se u ni bavil. Je to skutecne hra, ktera si na nic nehraje (jako assassin ceeed), ma jefnodzche a fungcni mechaniky, cele je to mistrovske dilo).
  • Inu někdo má masochistické sklony :D Respekt
  • No... Proc mi hlavni boss pripomina mechanickeho aliena s obrovskym bambarem?
  • Jeden predchozi dil jsem hral ale mireni na gamepadu mi jasne naznacilo ze to neni nic pro me. Konsky koblizek ktery vyradil jeep mi naznacil ze ani tenhle dil nebude nic pro me.
  • Tak tohle bude opravdu epická záležitost, sběratelka už je předobjednaná. Nemůžu se dočkat. Jinak koukám, že trolové na games opět utočí. Ta hra zatím všude dostala maximální hodnocení. Takže vaše slzy jsou dnes extrémě slané.
  • Sr_Lobo
    Protoze na to proste nemam cas, tot vse.
  • jj chronologicky to je 3 porteble_ops peace_walker 5 1 2 4
  • Dohráno na klávesnici *1*
  • OK hrál jsme jen jedničku na PSOne. Takže mám vlastně dotaz. To všechny díly na sebe nějak navazují? Myslím příběhově ne jen co se týká postav.
  • To si myslis ty a par lidi na zapade. By ses divil co mají lidi za pocitace :p Navíc 3Ghz procesor je na kvalitni beh PS 2 emulatoru malo:)
  • No....a? Dnes ma kazdy priemerny hrac > 3GHz CPU s aspon 4 jadrami, takze dnes uz ten PCSX2 rozbeha fakt kazdy, nedavno som MGS3 na tom dohral.
  • TheGGG
    MASTERPIECE a nic víc než MASTERPIECE. Kdo hrál alespoň ty skutečně podstatné díly této ságy (jako já) ten už se s největší pravděpodobností nemůže dočkat. Trollové na games zase úřadují, ale tentokrát jsou jen maličké nic. Tato sága je herní vrchol a všechen ten indie glitchstarterovskej garbage se může jít zahrabat. Toto bude KRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL
  • ještě je potřeba dodat ze emulátor PS2 je pomerne narocny na vykon pocitace, obvzlast jde o procesor. Myslet si ze PS2 hry rozbehnete na pocitaci co rozbehne podobne vypadajici PC hry je naivni. Nektere PS2 hry (valkyrie profile 2 například) nebezi 100% plynule ani na pocitaci co ma 4Ghz procesor. Na PS2 emulator to chce aspoň trochu vykonejsi pocitac s procesorem aspoň 3.5 GHz (dvoujadro staci). Samo zalezi jaka to je hra, ale nektere potrebuji fakt hodne:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit