Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tie postavy su fakt smiesne, tie ich utle telicka pod armorom a velke hlavy... som myslel ze zle vidim takto o 3 rano, ale ja nechapem z toho trochu... toto ma byt HIT?
  • BTW: ešte ma tak napadlo, že z doposiaľ zverejneného, BioWare v svojej neoriginalite zašiel tak ďaleko, že Peebe, predmetná asarijka s ktorou sa stretneme, je pozorovateľka alebo prieskumníčka, ktorá studuje štruktúry Remnantov, no a pri tomto jej prieskume ju aj naberieme do tímu... to už ju rovno mohli premenovať na Liaru...
  • A opäť, dáme si Micheal Bay COD trailer kde všetko vybuchuje, s nejakou stupídnou hitovkou z MTV, ktorá frčí na každom rádiu častejšie než nadávky v našom parlamente. Opäť sa to potvrdzuje, že BioWare ide cestou prvoplánového lacného marketingu, no a ako bonus pridá na tortu ešte pár spoilerov, v ďalšom trailery by mohli vyspoilovať aj ending. Neviem, prečo sme sa nemohli dočkať niečoho ako kalibru ME2 cinematic traileru, kde by narátor vysvetlil aspoň prečo a kto nás posiela do Andromedy, keďže momentálne to nedáva žiaden zmysel, keď z Milky Way máme preskúmano sotva 1% systémov, ale to by som chcel asi veľa...
    • Taronyu
      Pretože Andromedy sa nijak nedotkol koniec ME3, ten ovplyvnil len našu galaxiu, takže to bude asi ten "zmysel" *1*
      • přesně tak. Konec Mass Effect 3 byl tak scénaristicky STUPIDNÍ, že v naší galaxii nejde udělat rozumné pokračování... maximálně tak restart.
  • Co tu pořád řešíte? Trailer je naprosto špičkovej. Nic proti epic symfonický hudbě, ale tohle je dobře zvolená písnička, není to tuctové. Hodně to navnazuje na dobrodružně-objevitelský a space opera aspekt tý hry.
    • jo, a Vašek a Eva jsou taky skvělá hudba.
      • Mám poměrně vyhraněný vkus na hudbu a spoustu západní současné produkce bych nejraději spláchnul do záchoda, ale tahle písnička mě přinejmenším zaujala. Navíc, trailer je na ni střižený, tak proč hned hatovat.
        • Fordzy
          Proč hejtovat? Třeba proto, že to není dobré jako toto https://www.youtube.com/watch?v=lx9sPQpjgjU a působí to víc jako hipsterský roadtrip než Space Opera. *5*
          • Stále omílaný ME2 trailer. Když jsem to viděl poprve, tak to samozřejmě byla bomba, ale za tu dobu se Two Steps From Hell už trochu oposlouchaly. A jelikož jsem dvojku dohrál mnohokrát, tak ten trailer na mě už tak dobře nepůsobí. Navíc, proč by ke space opeře nutně musel patřit jenom symfonický filmový podkres. To tu už bylo a nastolil to právě ME, takže se s tímto trailerem chtějí nejspíš od předchozí trilogie aspoň nějak odlišit.
            • @Harbinger, Sun i Illusions psal Thomas sám, nevyšlo pod hlavičkou TSFH. Co se jeho experimentů (hlavně dubstepových) týče, přijde mi, že se docela uklidnil. Ale je pravda, že TSFH už není moc slyšet v současných trailerech... bohužel.

              Nicméně to odbíháme. Recenze na ME:A si přečtu, ale (před)objednávat to nebudu. Moc se mi to zatím nezdá a navíc jsem za posledních několik měsíců nakoupil tolik her, že je ani všechny nestihnu letos dohrát.
            • Hlavně TSFH od zlatých dob let 2006-2014 už jsou pár let pěkně mimo. Ten jeden track ročně je na ně málo.
              Od tý doby co Thomas začal experimentovat s různými nástrojy a styly muziky už to není ono. Stále si ale stojím za tím že jeho album "Sun" je nejlepší album který kdy vytvořili(hned po illusions)
            • to, že se to oposlouchalo ještě nic nemění na tom, že to byla skvělá volba soundtracku.

              Soundtrack, který evokuje hipsterovský roadtrip jenom utvrzuje lidi v tom, že nový ME:A bude prostě něco totálně mimo dosavadní ME univerzum... bohužel většina lidí se obává, že tyto změny povedou k horšímu... *16*
      • Jack1947
        If you like...
  • Bude hůř, resp. stagnace pokračuje. Do nový generace konzolí ještě dlouhá doba...
  • Tak, jediny co me vylozene oprudilo, byl ten vygenerovanej fesackej hero(es), co je v kazdej hre jako neutralni zaklad pro tvorbu postavy s obmenou barvy vlasu. To, ze je fesak.. ok.. dava to i smysl. Civilizace v budoucnosti ma asi jakoze perfektni zdravotni peci uz i trochu v genech, takze jsou lidi proste vic sexy a symetricky. Vic IQ, vic pece o vzhled, hygienu, vzdelani a socialni sferu i ve vojenskym odvetvi. Viz. Star Trek. Kdyz uz jde o vesmirny lode. Ale ten ksicht je vylozene CTRL + C, CTRL + V. Nemluve o ucesu. Chybi mi osobnostni prostor.
    Voskovost hry mi nevadi, jako styl, kterej dava najevo, ze jde o hru.. dalo by se to pochopit. Myslim si, ze bez ty voskovosti by nedosahli takovy barevnosti zbytku sveta. No, ehm... Prece jenom musi udelat nakej kompromis, aby se na to dalo koukat.. ale utahlo to PC smrtelnika. Stejne jako u Dragon Age, min prostoru nedokonalosti, mensi zatez na grafiku. Vic cisty efekty s vic barvama. Ale vsechno je clona, ne hmota. Barvicky jsou fajn, ale doufejme, ze tam opravdu bude prostor i pro studenej vesmir a pres barevnost a efekty to neztrati atmosferu prazdna. Coz, starsi hry i pres chybici elementy dokazou taky a mozna i kvuli tomu mit mega atmosferu i kvuli tomu prazdnu (Shadows Over Riva). Obzvlast u futuristickej hrach vic na cloveka vybafne ten kovovej, prazdnej feeling. Ted hraju stary Star Wars. Jo, je to efektove nudny, stary, plechovy ale prece jenom clovek cejti tu lod po kterej beha. Navic lidi nejsou schopny absolutne vsechno pohltit, kdyz maj min veci kolem, vic je proste vnimaj, nez chaos. Takze clovek naopak clovek obraci pozornost na deni.

    Co me na tom zase extreme bere je mega sexy, neposatelnej hlas Natalie Dormer, ktera me nehorazne vztocila svoji smrti v GoT, ze. Pro me to byla, je... alfa samice a jeji hlas a osobnost je proste sexy ma hloubku. A to sem gay.
    Mela by udelat audioknihu. Uplne s ni cissi to, ze proste ta holka na to ma. Na vsechno. Je chytra, emotivni. Proste mi prijde kdyz ji slysim, ze je to proste uz ta upgradovana verze cloveka, nez to, co potkam na ulici.
    A taky me mrzi, ze specialne oblicej pro jeji postavu.. ehm.. nic nedela. Nema emoce jako ona ve hlase. Vubec to k ni nesedi. Navic ona ma hlas jakoby od plic, jde slyset, ze i pri nahravani vydava emoce, ktery se bez pohybu plic a tela neobejdou. Nejde mit i sakrastickou poznamku bez projevu, i sotva znatelnym. Lidi vnimaji dle jednoho vykumu en 7 procent verbalni komunikace. Zbytek je body language. Slova jsou jen utvrzeni v tom, co uz zaznamenavame. A ten modrej pulec si tam proste stoji a kouka na nejakou neviditelnou mouchu pred ni a snazi se ji prokoknout na skrz. Navic i sama Natalie v rozhovoru rikala, ze jeji postava ma bejt neco jako vulkanci. To proste fakt netrefili.
    Voskovost sveta jako styl by mi nevadil, ale proste mi chybi nejaky pohyblivy elementy, ktery by vyvolali.. no.. ty emoce. *7*

    To, ze Natalie Dormer je jedina spatne zvolena kvalita, je trochu smutny. Mela hrat naopak nejakou hodne sensibilni osobu.
    • Omlouvam se za dlouhy komentar s hrubkama. Moc cesky nemluvim a hodne piju.
      • Jack1947
        To je fakt hodně zoufalý i kbyrogzi by vypadali mnohem lépe než tyhle panáci bez sebemenšího života.
        • Mluvíš o mě nebo o hře? *1*
          • Jack1947
            Coo?? Jsem netušil že tě ztvárnily do ME:A *8*
  • To je hnus..... tohle vydáte za plnou cenu aaa hry? :D
    • flash789
      Kdo?
      • jo sakra, už to pochob
        • pochob ...muhehe, chlapec si to fest dává :)
      • Kdo asi....games vydává tuhle hru...
        aaa filmy jsou sice často hloupé ale minimálně jsou technicky a herecky na špici. Pak chápu tu cenu.
  • flash789
    To je zas kecu, a 23 to bude kazdej hrat jak o zivot..
  • smutne je ze od mass effectu 1 se za 10 let oblicejova animace temer nikam neposunula v teto serii
    • flash789
      Muzu se optat jak silne bryle nosis a kdy jsi byl naposled u ocniho?
      Samo v Andromede mohli byt ty animace lepsi, ale stejne jako v jednicce? To chce radnou davku slepoty:)
      • Máš samozřejmě pravdu, v ME 1 byli ty animace lepší a vypadali přirozeněji. Tohle je jak kdyby si někdo z toho dělal srandu, obzvlášť u animací ženské protagonistky.
      • Fordzy
        Tak si to pane slepoto porovnejte sám. Přijde ti tohle https://youtu.be/PnbDrjpEZEQ?t=3138 horší než tohle https://www.youtube.com/watch?v=jS61J9js-r8&t= ?
        Myslím si, že po deseti letech by měl být znát nějaký pokrok. *15*
        • flash789
          A uz se nekdo prisral s porovnavacim videem, jako kdyby si myslel ze sem prvni ME nehral. Ale abych te uklidnil..Ano prijde mi ze tam je velky rozdil, uvidis sam az to budes hrat na zivo..
      • jednička byla po grafické stránce hezčí. Toto vypadá jak barevná dětská plastelína, samé barevné výbuchy, speciální efekty, barvičky, zářicí krystaly a rostliny. Naprosto nevkusné. Má to stejně hnusnou grafiku jako DAI. Kde je nějaká atmosféra obrovského studeného vesmíru?
        • Jack1947
          Hlavně aby tam byla ta krev *8*
  • volba sountracku ke traileru (vůbec se k tomu nechodí) mě utvrdila v tom, že současní tvůrci ME:A jsou totální packalové.

    Z trailerů na nás kouká fakt (pod)průměrná hra. Špatné animace postav, odfláknuté modely ženských obličejů, divné grafické efekty (vosková kůže), recyklovaný herní obsah na úrovni Dragon Age Inquistion, záporáci jsou jenom texturově recyklování Collectoři, .... atd.

    Budu doufat, že nás tvůrci nakonec překvapí a bude to skvělá hra... ale obávám se, že se tomuhle dílu vyhnu.
    • flash789
      vyhni, docela by me vadila skutecnost ze clovek jako ty hraje stejnou hru jako ja. Diky:)
      • Typický internetový troll, někdo vám řekne pravdu do očí a hned ho nemáte rád.
        Můžete si to nalhávat jak chcete, ale pravdou je, že grafická stránka hry není moc dobrá. S tím vaše komenty nic nenadělají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit