Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Imrael
    Někdy je docela komické, co se v té hře děje. Třeba naposledy mě chtěli dát report za to, že používám ulitmátku !! Nekecám !! *1* .. Ano, hraji za Karthuše, takže chápu jejich pocity, ale někdy je to prostě směšné .. *7*
  • Čísla jsou jedna věc a skutečnost druhá.

    Každý, kdo hraje multiplayerové hry - zejména teda dota klony - tak moc dobře ví, že nějakou formu trestu, klidně i mírnější než ban, by potřebovalo rozhodně víc jak 5% hráčů.
  • No, to je hezké... to mi např připomíná že ve SMITE je takováhle věc nereálná. Hraje tam spousta dětí a nahlašuje se každej zápas Xd. Taky s tím že stabilita serverů stojí hlavně ve večerních hodinách za prd. Já nemůžu hrát... a na koho se to snese no na mně :-D Je to vtipné, to urážení nejlepší je když je tím hráčem jeden chudák co za to ani moc nemůže. Kdyby to nebylo E-sport pravidla by byly nastavené jinde no. Najdou se ale i tolerantnější hráči, kteří nekradou killy ( pomalu až záměrně) nenadávají... a nenahlašují nahlašování totiž kazí reputaci.
    Ano, snadno se dá takový nebožák zruinovat, jo a ještě oblíbená pžezdívka je že někdo trolluje - hodně se zpochybnují items.

    Nemám slov, když na začátku někdo má třeba 2/6 tak už vlastně feeduje a je považován za nežádoucího. Nejlepší to je v Joust... kde jeden člověk mrvý zápas. naopak Conquest se dá vyhrát i s feederem.

    Takže MOBA hry je lepší nehrát ve špatné náladě nebo se jen špatně vyspíte. Co kdybyste byly progamer a začli selhávat. Prostě esport rules!
    (vyjímka je samozřejmě prasárna typu, im out gg, nebo tak to je sprostě... nebo afk... a pak se nechat vykopnout ze hry - záměrně.

    Další věc je že zvuk se dá mutnout ale když někdo flooduje chat tak si to musíte přetrpět až dokonce hry...
    No nic no je to o mobách ne o SMITE ale bylo to k tématu. (LOL jsem nehrál a nemíním s tím začít... dobrá hra navazujjíci na Merc elite je shards of war.Navíc merc elite hráči dostali gift.
  • jsi bronz a víš to
  • Jsi lhář a víš to.
  • Vzhledem k tomu, že jsem několikrát po sobě dostal chatban za to, že jsem dostal report od protivníka, co dostal moc na zádel a přitom jsem nic neřekl, pochybuji, že někdo tu odměnu dostane. Odstranit celý systém kontroly chatu...kokotina. Politicky korektní společnost je naše zhouba. Je tam mute button.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit