Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Valve riesi v dote 2 akurat tak velku p1cu co sa tyka komunity. Okrem toho ze tu bolo neskutocne vela kauz o ich nevybalancovanych retardovanych automatickych systemoch (z nich najznamejsi asi mute system) tak este svoje ovecky radi klamu do lepsieho spravania primitivnymi dotaznikmi aby robili iluziu ze realne nieco robia - http://geekparty.com/how-valve-tricked-dota-2-players-into-better-behavior/
    Taktiez v minulost bolo vyvratene ich klamstvo, ked tvrdili ze ich system je z casti manualny a nie len plne automaticky.
    • Este by som dodal ze Valve zjavne taktiez klamal ked tvrdil ze ziadne maphacky nemozu existovat kedze klient dostava len data ktore sa deju v jeho zornom poli - http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/2mdn13/enemy_projectiles_are_sent_to_other_client_making/
      Je velmi smutne co sa stalo s Valve poslednymi rokmi, hlavne ked steam zacal mat neskutocny financny uspech. Jedina vynimka bola asi len portal 2, ale v com je valve neskutocne "nextgen" je robenie iluzie ako si moc vazia komunitu a ze ignorantsky su len preto lebo radsej venuju cas realnej robote.
      Spat k teme clanku "Valve to v Dota 2 také řeší" je tiez len obycajna iluzia, kde jediny naznak bolo par viet od jedneho vyvojara na dev fore ako do praxe mal prijst system kde grieferi budu hrat s griefermi (ako inac ked sa ludia zacali pytat na specifikacie systemu zrazu ziadna odpoved). Kebyze mame ale pravdepodobnost urcovat podla historie ich cinov/slubov, tak najskor ich skvely psycholog Mike Ambinder (o ktoreho charaktere by sa dalo tiez par viet napisat) povedal panovi vyvojarovi ako najlepsie znizit tlak komunity, ktora uz tak dlho vola po zlepseni otrasnej atmosfery v matchmakingu. Tak pan vyvojar vypustil dalsiu iluziu a valveknighti si znova navlhcili jazyk na lizanie ich zadnice. Ale v priblizne 80% komunity im toto robenie iluzii zlepsuje imidz takze je asi namieste potlesk.
  • Imrael
    Někdy je docela komické, co se v té hře děje. Třeba naposledy mě chtěli dát report za to, že používám ulitmátku !! Nekecám !! *1* .. Ano, hraji za Karthuše, takže chápu jejich pocity, ale někdy je to prostě směšné .. *7*
  • Čísla jsou jedna věc a skutečnost druhá.

    Každý, kdo hraje multiplayerové hry - zejména teda dota klony - tak moc dobře ví, že nějakou formu trestu, klidně i mírnější než ban, by potřebovalo rozhodně víc jak 5% hráčů.
  • No, to je hezké... to mi např připomíná že ve SMITE je takováhle věc nereálná. Hraje tam spousta dětí a nahlašuje se každej zápas Xd. Taky s tím že stabilita serverů stojí hlavně ve večerních hodinách za prd. Já nemůžu hrát... a na koho se to snese no na mně :-D Je to vtipné, to urážení nejlepší je když je tím hráčem jeden chudák co za to ani moc nemůže. Kdyby to nebylo E-sport pravidla by byly nastavené jinde no. Najdou se ale i tolerantnější hráči, kteří nekradou killy ( pomalu až záměrně) nenadávají... a nenahlašují nahlašování totiž kazí reputaci.
    Ano, snadno se dá takový nebožák zruinovat, jo a ještě oblíbená pžezdívka je že někdo trolluje - hodně se zpochybnují items.

    Nemám slov, když na začátku někdo má třeba 2/6 tak už vlastně feeduje a je považován za nežádoucího. Nejlepší to je v Joust... kde jeden člověk mrvý zápas. naopak Conquest se dá vyhrát i s feederem.

    Takže MOBA hry je lepší nehrát ve špatné náladě nebo se jen špatně vyspíte. Co kdybyste byly progamer a začli selhávat. Prostě esport rules!
    (vyjímka je samozřejmě prasárna typu, im out gg, nebo tak to je sprostě... nebo afk... a pak se nechat vykopnout ze hry - záměrně.

    Další věc je že zvuk se dá mutnout ale když někdo flooduje chat tak si to musíte přetrpět až dokonce hry...
    No nic no je to o mobách ne o SMITE ale bylo to k tématu. (LOL jsem nehrál a nemíním s tím začít... dobrá hra navazujjíci na Merc elite je shards of war.Navíc merc elite hráči dostali gift.
    • zase ban tak to jsem rad
  • Vzhledem k tomu, že jsem několikrát po sobě dostal chatban za to, že jsem dostal report od protivníka, co dostal moc na zádel a přitom jsem nic neřekl, pochybuji, že někdo tu odměnu dostane. Odstranit celý systém kontroly chatu...kokotina. Politicky korektní společnost je naše zhouba. Je tam mute button.
    • Lžes. Tušíš vůbec jak funguje komunitní tribunál který reporty zpracovává? Ovšem, že ne.
      • Zkouseli jsme s teamem jak funguje automaticky system kdyz za celou hru nenapise jediny komment do chatu - cely team reportnul jednoho cloveka za offensive language a hodilo mu to varovani po par dalsich hrach chat bann.
        -bez nepsani jedineho komentu ...
      • Tribunál nefachá už asi půl roku a zpracovává to normálně program :D Nehraj na eastu už, poláci ti lezou na mozek.
      • Na druhou stranu .. taky se mi stalo, že jsem dostal ban na chat a to jsem několik her po sobě napsal max.: GG, secure our red buff, gj,n1 .. nic jiného ..tak wtf :D
      • Kr.Pa
        Ten zrovna ctvr rok nefunguje...
    • Jsi lhář a víš to.
      • jsi bronz a víš to
        • A ty hraješ za Yiho a říkáš tomu skill taky by jsi za to ode mně dostal bana
          • Sry, ty nejsi bronz, ty jsi rank větev xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit