Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V žiadnej moba hre som nikdy nikoho nereportoval, kvôli tomu že hrá "zle", alebo "ako noob". Takisto som skoro nikdy nereportoval hráčov, čo leavli hru. Človek nevie, čo sa deje dotyčnému s internetom či nebodaj elektrinou, alebo čo sa deje uňho za monitorom. Reportoval som leavnutie hry len keď tomu predchádzali jasné odkazy v chate. Tieto veci mi v moba hrách až tak nevadia, resp. viem sa s nimi vyrovnať.
    Čo by sa ale malo okamžite reportovať a trestať sú práve spomínané veci. Nadávky, rasizmus, homofóbia, sexizmus, náboženská neznášanlivosť, vyhrážanie sa smrťou atď... Niekedy mi až mráz behá po chrbte, kde sa berie toľká zloba a nenávisť v tých, mnohokrát nedospelých ľuďoch. Súvisí to zrejme aj s tým, že to je vlastne anonymné. Ktovie, koľko ľudí by sa odvážilo povedať takéto veci aj človeku priamo do očí. Si myslím, že práve takýto ľudia predstavujú problém nielen pre hráčsku komunitu ale aj pre celú spoločnosť.
    • Firingo
      S tímto souhlasím na 100% *3*
    • Asharak
      Insta chat restriction za "shut up kid" by byl stejně nejlepčejší *1*
  • Drink vodka, win dotka *2*
  • Veskoslav
    Tak to bude půlka komunity za měsíc v herním pekle. Lolko má nejhorší komunitu. I ti Rusáci v Dotě jsou milejší než to, co je v LoL. Tolik výhrůžek smrtí, zabitím, znásilněním matky, postřílením rodiny, to jsem nikdy jinde nečetl. A nejhorší jsou děcka a Poláci.
    • Poláci a Češi ... na EUNE snad ani Rusové nejsou. Většina Rusů neumí anglicky, narozdíl třeba od Poláků, což je taky dost problém
    • Rusáci v Dotě mají výhodu, že jim člověk většinou nerozumí, až na obligátní cyka.. to u Poláků je někdy rozumět až moc dobře a oni rozumí nám, i když nadáváme každý svou řečí *1*
  • nightborne
    No já nevím, příjde mi, že na tohle nemůže nikdy nějakej umělej systém stačit, minimálně dokud někdo nenapíše plnohodnotnou AI... tady je, podle mě, pořád ten lidskej prvek potřeba, protože jak stroj odliší, když si někdo prostě zanadával bez zlýho úmyslu po nějaký nešťastný smrti, nebo podobně, od toho, kdy někdo cíleně a z vlastní zlovůle chce ostatním znechutit hru...
    • No tak odted si budou muset lidi dávat pozor aby si zanadávali jen za monitorem. Tak proč nadávat ostatnim když se člověk muže vyvztekat za monitorem. tam doma ho nikdo nehlídá tak ať nadává jako dlaždič :D .
  • Problem neni ze nekdo nadava, ale ze je nekdo neschopnej si vypnout chat nebo pouzit ignore... ale pak by clovek nemel koho vinit kdyz prohraje ze...
  • Konečně debilni děti dostanou do drzky. Pozdě ale přece díky bohu. Nakonec se k LoL možná vrátím ale HotS je velice silná konkurence.
  • Poslední dobou se LoL nedalo ani hrát bez toho aniž by ti nějaký chytrak po první smrti nezačal nadávat. Ať už se jednalo o ranked nabo ne. Prostě pokud nehtajes podle představ daného člověka tak si noob atd... Velice rad bych některé potkal v reálném životě co to je za exoty.
  • Ti co dostanou ban si zalozi novej acc, seberou rodicum kreditku a nakoupi si tech trilion skinu podruhe ...... to je jejich jedina motivace.
    • To uz je jedno, ak mas tisice hier, nebude ta to hadzat s novymi uctami do hry, cize vpodstate ten problem presunies chudakom tam dole :D
    • A.... dostanou další ban.
  • Ban za nevulgární urážky? To snad ne. Co je tohle za dobu, proč bych se měl pořád ohlížet za tím, jestli náhodou někoho nečím naurazím?! Urazil ses? No a co já s tím. Zkus vyrůst, vyrovnej se s tím.
    • já spíš nechápu, jak někdo může dělat rozdíl mezi vulgární a nevulgární urážkou. když mě někdo s úsměvem na tváři nevulgárně uráží a všichni víme o co jde, jen nepoužil to zakleté slovíčko, tak mám dělat že o nic nejde a vlastně mě neuráží?. jedinej rozdíl je ten, že vulgární slovo je urážka samo o sobě, bez kontextu.. kdežto nevulgární urážka se stane urážkou právě díky kontextu. za mě teda palec nahoru.. pokud chtěj bojovat s toxickym chováním, nevulgární urážky to musí pokrýt taky.
    • Veskoslav
      Tak nevulgární nadávka je i zabiju ti matku například:)
      • To je spis vyhruzka nez nadavka *7* Sice je to moc oskliva veta, ale nikomu v ni nenadavas...
  • Dobrá správa *4* . Teraz ešte vymyslieť nejaký bič na trollov ako je napr. KaceyTron, ktorí naschvál kazia hry ostatným.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit