Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol ma dlouhe hry oproti treba HotS a je opravdu frustrujici, kdyz musite hrat s lamkou nebo s clovekem, ktery proste nekomunikuje a v podstate vam spali 30 - 40 minut zivota za nic.
    • víš jak, pokud nejsi mistrem světa v daném oboru, vždycky existuje na světě někdo, kdo tu hru hraje líp a s kým když by jsi hrál v týmu, tak by jsi z jeho pohledu byl hrozná lamka, tak je třeba brát to trochu s rezervou
      • ale i slaby hrac muze pouzivat mozek kdyz na neco nestaci. Kdyz ale nekdo v lolku chcipa kazdou minutu, tak se to pouze slabsim skillem okecat neda.
        • A presne tyhle postoje me na LoL stvaly natolik, ze jsem to po chvili vzdal snahu se to naucit a prestal jsem hrat.
          Typicky elitist jerk si mysli, ze kdyz on sam hraje denne 12 hodin a ma to vsecko v malicku, vsichni ostatni jsou povinni ji znat a umet jako on. Jenze zadny uceny z nebe nespadl a i ten nejvetsi borec se to musel nekdy naucit a pritom sekal chyby..
          • jinak presne sobecky postoj hracu. Chces, aby lepsi brali na tebe ohledy, ale ty sam zadne ohledy na ostatni neberes, kdyz se cpes nekam, kde nemas co delat a kazis tim hru vsem ostatnim.
            V realnem zivote taky zacinajici fotbalista hned nejde hrat mistraky za Acko. *3*
            • Bože můj tak jděte hrát Dotu 2, místo tohodle hádání. Mnohem lepší matchmaking, žádní Poláci, máš všechny hrdiny hned od začátku, není to taková konverzační žumpa a v neposlední řadě ta hra nemá takové problémy s balancem jako LoL, které vydělává tím způsobem, že udělá nového OP hrdinu, počká až si ho všichni koupí a pak ho nerfnou do nehratelna. Jediné co je potřeba si před hraním přečíst pár guidek a shlédnout pár videí s hrdinou, s kterým budete začínat (všeho všudy asi 10 hodin teorie aby se nedělali úplně pitomé chyby). Pak se dostat na level 10 (když někoho poprosíte aby vám dělal "kouče" tak to jede rychle) picknout vašeho nejlepšího hrdinu pro co nejlepší výsledek a voalá jste na slušném mmr, kde už se jen málokdy stane, že potkáte nějakého většího tupce
            • Jenomze v ranked to vypada prakticky stejne a spousta hracu tam leze a nema tam co delat, nebo hrajou poprve v zivote nejakeho hrdinu atd. atd. Ono to jednoduse neni cernobile. A i ve tvem pripade mi prijde usmevne, ze clovek prestane hrat hru kvuli toho, ze mu nejaky trapak nadava v treninkovem modu, kdyz staci stisknout TAB a potom jeden klik mysi a uz neuvidi ani jednu hlasku od zmineneho flamera. Ale pokud nemas mozkovou kapacitu abys zlvadl tohle, je urcite dobre, ze jsi tu hru prestal hrat.
            • Bohuzel jsi vedle jak ta jedle. Myslis si, ze se pujdu ucit hrat hru do ranked??? Jak bych se tam se svym levelem 1 dostal? Chodil jsem do naprosto normalnich noob her, ovsem skoro pokazde se nasel nejaky genius, ktery se tvaril, ze misto cutane na mistnim placku on hraje mistrovstvi sveta a vsichni ostatni mu to kazi, kdyz jsme u toho fotbalu.
          • A od toho nauceni jsou tam tutorialy, mody proti AI a potom normal. Ucit se hrat, ci zkoumat schopnosti sveho hrdiny je v ranked presne zpusob, za ktery bych daval permanentni ban, protoze to neni o skillu, ale o naproste bezohlednosti a sobectvi.
            Stejne tak v drtive vetsine je hrac pri nejakem opakovanem kiksu slusne pozadan, aby s tim prestal, ale kdyz zopakuje stejnou minelu popate behem 5 minut a zkazi tim celou hru vsem 9 zbyvajicim hracum, tak se tezko muze divit, ze ho potom nazvou pravymi jmeny, protoze nic jineho neni. A za tohle konstatovani naproste pravdy se potom davaji bany, misto, aby se zabanovali tito saboteri, kteri bud nemaji mozkovou kapacitu, nebo zcela umyslne jdou a kazi hru vsem ostatni. To je pro me 100x vetsi providenni, nez nekoho nazvat pravymi jmeny. A za tim si stojim.
    • ak berete hru tak vazne, nechapem preco sa radsej nevenujete zivotu *3*
      • Pac zivot stoji za ho*no.. :D
  • gg RITO, místo aby se věnovali opravě své hry, která je čím dál tím více zabugovaná a ty chyby se projevují už i v profesionálních zápasech, tak se pouští do nějakého směšného algoritmu, který vyhladí všechny normální hráče. Tleskám, asi za chvíli přestanu tuhle omalovánku hrát. Jo, budete mi chybět vy všichni noobové a lamy, co vás urazí každá menší nadávka. Jak by ta hra byla pěkná, kdybyste tam nebyli. čiao
    • Super, začíná to fungovat a to to ještě nespustili :-)
    • a zapomněl jsem, gg faktards
  • Kdyby radši řešili nooby, AFK, a podobný individua. Ono se těžko hraje v klidu když jdete 4 proti 5ti, a jeden ještě feedí, protože "má lagy".
    Nechápu proč po tolika letech nezavedli nahrazení leavera botem ...
    • Kr.Pa
      Riot zrovna nemá dobře provedené AI, tak by si měl místo leavera feedera.
  • pane boze.. to jsme to dopracovali. Mame tady equilibrium. Ono nestaci jak jsou neustale smesne moderovana diskuzni fora ci prispevky obzvlaste tady na Games kde si nikdo pomalu ani neuprdne. Vsichni se budeme odted usmivat, kdyz mi kretenek zkazi celou hru tak ho budu muset uprimne pochvalit a rict si "dyt je to jenom" hra, aby takovej kokutek v podstate vyhral a vic takovych bylo. Samozrejme ze kdyz nekdo nekomu nadava tak to boli. Reseni je ovsem aby se ten clovek prestal tak chovat, aby nebyla potreba mu nadavat, a ne ze vynalezneme algoritmus kterej bude prohledavat chat aby nahodou nejakej clovicek nebyl pohorsen, oooo protoze vsude musi byt duha a jednorozci. Ubohe, naprosto ubohe. A to i moderovani diskuzi a mazani jakychkoliv prispevku.
    • Firingo
      Tuto hru konkrétně nehraji, ale jistě hrozně miluju když hraju třeba WT náš tým prohraje bitvu a ted nějaké děcko na konci tabulky které to sotva umí hrát začne hrdě hlásat: Enemy team please kill all from my team, this team is total fuc*ing reta*d nooob!!
      Jo takovýmu člověku bych fakt hrozně rád kupoval jednorožce... a ještě lepší je když mě nějaký chytrák nahlásí a nadává my sprostě do cheatrů protože jsem si dovolil být lepší jak on a zabil ho...
      Takovouhle mechaniku jedině ocením když nebude banovat nevinné hráče. Chci si užít hru a to když ti někdo pořád sprostě nadává moc nejde *7*
    • Kdyby ti někdo přišel do bytu a na*ral dookola tak to taky uklidíš... reps ideálně "uklidíš" toho co tam na*ral. Jinak je obvious že zrovna ty nemáš co brečet, kdyby to bylo jak říkáš tak už dávno nad tebou vysí perma IP ban na games.
      • Prosim te, precti si co jsem napsal znovu, a pomaleji. Udelej si poznamky vedle na papir pokud potrebujes a pak to pro kontrolu precti jeste jednou aby ses ujistil, ze vsechno chapes. Pak muzes otevrit tuto diskuzi a napsat. Odepsal si totiz stylem, jakoby byl v tom prispevku uplne jinaci text.
        • lol ty jsi dokonalý případ toho proč raději hraju dotu. Ta aspoň je natolik složitá, že profiltruje lidi tvojí mentální úrovně. Tam kromě rusáků (a těm stejně nerozumíš nic kromě cyka) nikdo prakticky ani necekne, a když už, tak to není takoví průjem jako na LoL. Jen ti řeknou jaká jsi tlama, proč a pak už jenom všechny prosí ať tě reportnou, na což ostatní pečou, protože máš jen omezenej počet reportů, který se obnovujou jenom za ty skutečně uplatněné. Takže si strč svoje jednorožce do rekta a raději se snaž hrát hru tak, že jí protáhneš i ty nejhorší tlamy.
        • Jo a hlavne to udelej s usmevem, koukni s okna a motivuj se duhou, pochval si jednorozce co mas na plose, aby hned byl zivot veselejsi a pozitivni, jako kulisu si pust ordinaci v ruzove zahrade a hura do prace.
  • Pozitivní zpráva. Jen doufám, že až se zvedne ta vlna nevole kvůli nějakým prodním problémům, že to Riot hned nezruší.
  • Místo aby řešili špatně udělaný herní systém, který vede k agresivitě, řeší bany...

    Když se vám připojí do hry idlující trotl a vy s tím nemůžete nic dělat, co pak?
    • nekromant33
      Herní systém vedoucí k agresivitě? Aby to změnili, tak by z toho museli udělat singleplayer hru.
    • RazorProduction
      a prave proto takovehle a nejen ja,pic....ni nehraju.
    • řeknu si "je to jen hra" a "když nejde o život, jde o h*vno" a rozhodně mu nezačnu vyhrožovat smrtí celé jeho rodiny? *4*
      • Asharak
        Stejně tě za to reportne a dostaneš chat restriction jak jsem viděl *1*
      • Řeší kraviny. Měli se zaměřit na opravu jádra své hry, které je špatné a nefunkční. Já to kvůli tomu přestal hrát a nelituju. Ale divím se, že to pořád hraje tolik lidí...
    • nic, nebudes mu smet nic rict ze jo samozrejme. Je to stejny jak kdyz ti bude zlodej vykradat barak a ty ho ani strelit nemuzes protoze bys sel sedet. Musis koukat jak ti tamhle bez s televizi. Tahle spolecnost by potrebovala jeden velkej format.
  • měli by přestat trestat kretény a místo toho motivovat ty co se chovaj dobře a odměnovat je. měsíc bez jediného problému ? tady máš +50% bonus k těm jejich bodum na celej víkend a podobně. trestat kreteny a trolli je stejně uplně zbytečny
    • Jeden troll nebo jinde individum muze odradit od hrani desitky nebo klidne stovky lidi.. Ale desitky nebo i vice lidi muze nakrmit jeste troli vice, protoze uvidi, ze se jim povedlo ty hrace rozhodit.

      Jestli chces davat bonus za rady a snahu o taktiku ve hre proc ne, ale rozhodne nezatracovat banovani lidi za neukaznenost a niceni herniho pozitku ostatnim.
      • riot se snaží banovat už roky a je to spíš čím dál horší.... takže někde je asi chyba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit