Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ban za nevulgární urážky? To snad ne. Co je tohle za dobu, proč bych se měl pořád ohlížet za tím, jestli náhodou někoho nečím naurazím?! Urazil ses? No a co já s tím. Zkus vyrůst, vyrovnej se s tím.
    • já spíš nechápu, jak někdo může dělat rozdíl mezi vulgární a nevulgární urážkou. když mě někdo s úsměvem na tváři nevulgárně uráží a všichni víme o co jde, jen nepoužil to zakleté slovíčko, tak mám dělat že o nic nejde a vlastně mě neuráží?. jedinej rozdíl je ten, že vulgární slovo je urážka samo o sobě, bez kontextu.. kdežto nevulgární urážka se stane urážkou právě díky kontextu. za mě teda palec nahoru.. pokud chtěj bojovat s toxickym chováním, nevulgární urážky to musí pokrýt taky.
    • Veskoslav
      Tak nevulgární nadávka je i zabiju ti matku například:)
      • To je spis vyhruzka nez nadavka *7* Sice je to moc oskliva veta, ale nikomu v ni nenadavas...
  • Ti co dostanou ban si zalozi novej acc, seberou rodicum kreditku a nakoupi si tech trilion skinu podruhe ...... to je jejich jedina motivace.
    • To uz je jedno, ak mas tisice hier, nebude ta to hadzat s novymi uctami do hry, cize vpodstate ten problem presunies chudakom tam dole :D
    • A.... dostanou další ban.
  • Veskoslav
    Tak to bude půlka komunity za měsíc v herním pekle. Lolko má nejhorší komunitu. I ti Rusáci v Dotě jsou milejší než to, co je v LoL. Tolik výhrůžek smrtí, zabitím, znásilněním matky, postřílením rodiny, to jsem nikdy jinde nečetl. A nejhorší jsou děcka a Poláci.
    • Poláci a Češi ... na EUNE snad ani Rusové nejsou. Většina Rusů neumí anglicky, narozdíl třeba od Poláků, což je taky dost problém
    • Rusáci v Dotě mají výhodu, že jim člověk většinou nerozumí, až na obligátní cyka.. to u Poláků je někdy rozumět až moc dobře a oni rozumí nám, i když nadáváme každý svou řečí *1*
  • měli by přestat trestat kretény a místo toho motivovat ty co se chovaj dobře a odměnovat je. měsíc bez jediného problému ? tady máš +50% bonus k těm jejich bodum na celej víkend a podobně. trestat kreteny a trolli je stejně uplně zbytečny
    • Jeden troll nebo jinde individum muze odradit od hrani desitky nebo klidne stovky lidi.. Ale desitky nebo i vice lidi muze nakrmit jeste troli vice, protoze uvidi, ze se jim povedlo ty hrace rozhodit.

      Jestli chces davat bonus za rady a snahu o taktiku ve hre proc ne, ale rozhodne nezatracovat banovani lidi za neukaznenost a niceni herniho pozitku ostatnim.
      • riot se snaží banovat už roky a je to spíš čím dál horší.... takže někde je asi chyba
  • nightborne
    No já nevím, příjde mi, že na tohle nemůže nikdy nějakej umělej systém stačit, minimálně dokud někdo nenapíše plnohodnotnou AI... tady je, podle mě, pořád ten lidskej prvek potřeba, protože jak stroj odliší, když si někdo prostě zanadával bez zlýho úmyslu po nějaký nešťastný smrti, nebo podobně, od toho, kdy někdo cíleně a z vlastní zlovůle chce ostatním znechutit hru...
    • No tak odted si budou muset lidi dávat pozor aby si zanadávali jen za monitorem. Tak proč nadávat ostatnim když se člověk muže vyvztekat za monitorem. tam doma ho nikdo nehlídá tak ať nadává jako dlaždič :D .
  • Místo aby řešili špatně udělaný herní systém, který vede k agresivitě, řeší bany...

    Když se vám připojí do hry idlující trotl a vy s tím nemůžete nic dělat, co pak?
    • nekromant33
      Herní systém vedoucí k agresivitě? Aby to změnili, tak by z toho museli udělat singleplayer hru.
    • RazorProduction
      a prave proto takovehle a nejen ja,pic....ni nehraju.
    • řeknu si "je to jen hra" a "když nejde o život, jde o h*vno" a rozhodně mu nezačnu vyhrožovat smrtí celé jeho rodiny? *4*
      • Asharak
        Stejně tě za to reportne a dostaneš chat restriction jak jsem viděl *1*
      • Řeší kraviny. Měli se zaměřit na opravu jádra své hry, které je špatné a nefunkční. Já to kvůli tomu přestal hrát a nelituju. Ale divím se, že to pořád hraje tolik lidí...
    • nic, nebudes mu smet nic rict ze jo samozrejme. Je to stejny jak kdyz ti bude zlodej vykradat barak a ty ho ani strelit nemuzes protoze bys sel sedet. Musis koukat jak ti tamhle bez s televizi. Tahle spolecnost by potrebovala jeden velkej format.
  • pane boze.. to jsme to dopracovali. Mame tady equilibrium. Ono nestaci jak jsou neustale smesne moderovana diskuzni fora ci prispevky obzvlaste tady na Games kde si nikdo pomalu ani neuprdne. Vsichni se budeme odted usmivat, kdyz mi kretenek zkazi celou hru tak ho budu muset uprimne pochvalit a rict si "dyt je to jenom" hra, aby takovej kokutek v podstate vyhral a vic takovych bylo. Samozrejme ze kdyz nekdo nekomu nadava tak to boli. Reseni je ovsem aby se ten clovek prestal tak chovat, aby nebyla potreba mu nadavat, a ne ze vynalezneme algoritmus kterej bude prohledavat chat aby nahodou nejakej clovicek nebyl pohorsen, oooo protoze vsude musi byt duha a jednorozci. Ubohe, naprosto ubohe. A to i moderovani diskuzi a mazani jakychkoliv prispevku.
    • Firingo
      Tuto hru konkrétně nehraji, ale jistě hrozně miluju když hraju třeba WT náš tým prohraje bitvu a ted nějaké děcko na konci tabulky které to sotva umí hrát začne hrdě hlásat: Enemy team please kill all from my team, this team is total fuc*ing reta*d nooob!!
      Jo takovýmu člověku bych fakt hrozně rád kupoval jednorožce... a ještě lepší je když mě nějaký chytrák nahlásí a nadává my sprostě do cheatrů protože jsem si dovolil být lepší jak on a zabil ho...
      Takovouhle mechaniku jedině ocením když nebude banovat nevinné hráče. Chci si užít hru a to když ti někdo pořád sprostě nadává moc nejde *7*
    • Kdyby ti někdo přišel do bytu a na*ral dookola tak to taky uklidíš... reps ideálně "uklidíš" toho co tam na*ral. Jinak je obvious že zrovna ty nemáš co brečet, kdyby to bylo jak říkáš tak už dávno nad tebou vysí perma IP ban na games.
      • Prosim te, precti si co jsem napsal znovu, a pomaleji. Udelej si poznamky vedle na papir pokud potrebujes a pak to pro kontrolu precti jeste jednou aby ses ujistil, ze vsechno chapes. Pak muzes otevrit tuto diskuzi a napsat. Odepsal si totiz stylem, jakoby byl v tom prispevku uplne jinaci text.
        • lol ty jsi dokonalý případ toho proč raději hraju dotu. Ta aspoň je natolik složitá, že profiltruje lidi tvojí mentální úrovně. Tam kromě rusáků (a těm stejně nerozumíš nic kromě cyka) nikdo prakticky ani necekne, a když už, tak to není takoví průjem jako na LoL. Jen ti řeknou jaká jsi tlama, proč a pak už jenom všechny prosí ať tě reportnou, na což ostatní pečou, protože máš jen omezenej počet reportů, který se obnovujou jenom za ty skutečně uplatněné. Takže si strč svoje jednorožce do rekta a raději se snaž hrát hru tak, že jí protáhneš i ty nejhorší tlamy.
        • Jo a hlavne to udelej s usmevem, koukni s okna a motivuj se duhou, pochval si jednorozce co mas na plose, aby hned byl zivot veselejsi a pozitivni, jako kulisu si pust ordinaci v ruzove zahrade a hura do prace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit