Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Ta krysa tam :D

    Doufám,že se jím bude dařit i nadále.Skvělá hra a navíc s editorem.
    Pro mně památná lokace Fighters Challenge kde hráč spadne mezi hordu malých zelených šmejdů.
    • Ta Fighter's Challenge... slyšel jsem o ní od lidí na forech apod., že je to super hard a nevím, co ještě. Nakonec jsem se tam dostal a asi 4x jsem musel dát reload, protože mi někdo umřel. Myslel jsem si: "To není možné, bůh ví co tu ještě bude a ve 2 to nedám!" Když se mi povedlo dokončit malé zelené potvory bez úmrtí, uložil jsem si hru a očekával co přijde.
      Jaké zklamání, když jsem zjistil, že tohle bylo vše *13* Not really a challenge. Kdyby tam potom naskočili 4 ogrové a poté 4 ti bleskoví lítací, to by bylo něco. *8*
      • Keyz
        Na dnešní poměry to bylo obtížné :)
        Jinak když člověk měl věci tak to nebylo nic extra to je fakt.Horší pro mně byli první pavouci.Hru jsem ještě moc neovládal a dávali jed atd..
        - Škoda,že více neodlišili staty.Pak šlo udělat skvělou partu a skoro neporazitelnou.
  • Veskoslav
    Teto týden dodělávám příběh Legends of Ostrava v editoru pro LoG, snad se to pak bude komunitě líbit:)
    • Keyz
      Doufám,že tam bude protivník Smog *3*
  • Tahle informace mě přesvědčila natolik, že Grimrock musím dohrát :), ale přednost má Omerta: City of Gangsters, Expeditions:Conquistador a Apotheon :D
  • MickTheMage
    Ah, Stone Prophet, uzasne atmosfericka zalezitost. Kiez by sa nieco podobne podarilo zopakovat Almost Human.
    • jj, Stone Prophet, moje hodne oblibene RPG. Ja mam jedinej problem s tim vzhledem ,protoze proste uz to nebude kreslene, ale jinak jim (stejne jako lidem, co vzvtareji v tomto editoru Eye of Beholder) drzim pesti!
  • Hra super....ale to vime vsichni :)

    Kluci mate preklep v prvni odstavci misto "mac" pisete "max" :)
  • Grandhalf
    Já smekám *5*
  • BoB.2
    Tahle hra mě fakt bavila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit