Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    No vzhledem k tomu, že jsem to nikdy nehrál a v RDR2 jsem taky stále relativně na začátku, tak toho využiju a pořídim si to :)

    Možná to bude na začátek lépe stravitelnější než druhý díl.

  • Marines

    Hmm, hra je to i přes své stáří, stále velmi dobrá a i proto se najde hezkých pár hráčů, co to na PC koupí. Budu😀 jeden z nich....

  • Veskoslav

    1. Není to na enginu 2. dílu.

    2. Dělá na tom studio, co řekněme nemá portfolio nějak skvělé.

    3. Je to 14 let stará hra:)

    Je to defacto port původní hry na PS4 generaci s podporou 4k a FSR a DLSS. Nic víc. Nic méně. Navíc pokud to bude "následovat" cenotvorbu jako předtím, tak 50 € za 14 let starou hru je prostě výsměch. Stačí se podívat, jak stojí AoM remake.....A to je remake za 29,99.....

  • Hidden

    Skoda, doufal jsem v nejaky poradne zmodernizovany remake, idealne na technologii RDR2 a ne ze to jen preportuji s neco malo funkcnimi vylepsenimi. 

  • Carnage666

    Už bylo na čase. Zkloušel sem tu Switch verzi přes emulator a nebylo to prostě ono.

  • Jupí!

    Jelikoz jsem v dobe vydani na Switch zakoupil Steam Deck a zacalo se spekulovat o vydani i na PC, tak jsem na Nintendo nekupoval. 

    Hru jsem hral naposledy na X360 a byla to bomba. I rozsireni se zombiky melo svoje kouzlo a v jistem slova smyslu me bavilo i vic jak zakladni hra. 


    Tesim se moc!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit