Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    postavy koupí v příčné ulici, v obchodě na levé straně těsně před vstupem do hospody.
  • Ahoj, syn dohrál celou hru ale nemůže nikde najít získané postavy, nevíte kde si je může koupit.
    Pro Xbox 360. děkuji.
  • Může mi prosím někdo poradit jak v HP zvládnout ty červeně blejskavé předměty díky za odpověd
  • Chci jen říct že i přesto že jsem přečetl i viděl Harryho Pottera celého tak můj názor na LEGO je úžasný a že byl výborný krok první i druhý díl. Kdo má jen trochu smysl pro humor a zná příběh mile ho překvapí všelijaké vtípky nebo vymyšlené scény navíc *4*
  • myš mám taky ligitech a o.k.
  • Mám Ati a funguje mi to, jen nevim proč nesejfkuje, tváří se, že jo, ale pak zjistim, že ne *16*
  • Jasne, jsou*7*. Myslel jsem tim ale to, ze trefovat se nekdy na spravna mista bylo pro me nekdy o trochu narocnejsi, nez v jinych plosinovkach.
  • rancor1223
    Nemůžu než souhlasit. Úplně první LEGO hra StarWars byla zdaleka nejlepší. O chlup lepší byla snad jen Complete saga. Pak už jsem se ke hrám dostával víceméně na střídačku, ale všechny mi přišly zoufale nudané a především překombinované. A to platí desetinásobně pro HP. Volba kouzel (alespoň na PC) byla neskutečně neohrabaná a otravná. Proboha já chci běžet rozbít vše na co narazím, sbírat kostičky a bavit se u cutscén. Je to takový problém? Od SW série výrazně ubylo věcí k rozbíjení (především jejich hustota) a "výbuchy" při rozbíjení, sbírání kostiček je opět zvlášť u HP hrozná otrava, protože když si chci něco koupit musím běžet šílenou dálku a hledat obchod. Proč nemůže být vše na jednom malém místě (kantýna v SW)? No a nakonec už zmiňované cutscény které jsou někdy až nechutně kýčovité. A celkově se design lokací zhoršil. V SW se měnily úhly pohledu kamery, celkově více následovala postavičku a působila více 3rd person a "akčněji", ve většině ostatních už jen postavičky zabírá výhradně z boku a pohybuje se co možná nejméně. Škoda takové skvěle rozjeté série.
  • náhodou tyhle jak říkáš lego sra*ky sou aspoň pro mě neskutečná zábava na odreagování :-D
    oproti většině dnešních na pohled sice pěkných ale totálně tupých titulů
  • BF 3 sice mám ale vrátil sem se k bfbc2 nějak mě baví víc teď si chci koupit ten přídavek vietnam na oživení :-D
  • On tě chtěl naštvat, protože věděl, že hraješ BF3 *1* Ale ona vás přejde sranda, až jednou vyjde Battlefield LEGO *1*
  • To mi chcete říct, že spousta skvělých titulů se podle vydavatelů nevyplatí na PC vydávat, zato tyhle LEGO sra_ky vydávají na všechny platformy rok co rok a někdo to kupuje?? *11*
  • ono LEGO Star Wars je zastaralé už len preto, lebo ide vlastne o spojenie LEGO Star Wars ( 2005 - dej je Ep 1-3) a LEGO Star Wars: The Original Trilogy (2006 - dej ep 4-3) a na Xbox360 vyšlo v 2007 (pc až 2009). Tiež HP 1-4 je o rok staršie ako LEGO PotC. Oni tam vždy TT Games dodajú dáku malú vec behom každého roka a tá má občas veľký dopad. A Split screen coop je zda sa mi od LEGO Indiana Jones 2 z roku 2009 ( treba sa pozrieť teda na novšie hry ako táto)
  • Dožiju se někdy toho aby aspoň v jednom článku nebylo zmíněno cod ? boha proč to u lego panáčků zmiňuješ ? trotl s mozkem sýrové topinky !
  • pitanimal
    Hrejte radsi MW3 :)
  • U me je to s jednotlivymi LEGO hrami dost obracene. Dlouho sem o nich moc nevedel. V praci sem si jednou pujcil Pirates of the Carribean a to me uchvatilo predevsim moznosti kooperativni hry, kterou sem mohl hrat se svou 6ti letou dcerou na XBOX360 kazdy se svym ovladacem, pohodlne pred TV (to je mimochodem prvni typ her, ktere muzu na konzolich). Ona si nekde blbla na krabovi nebo rozmetavala veci na kosticky a ja prichazel na puzzly a pak ji to nechal vyresit se spravnou postavou a jeji vlastnosti. Bavili sme se u toho oba. Umrit se vlastne neda. Pripojovat do hry se muze druhy hrac kdykoliv. Technicky je na tom tato hra jako posledni LEGO vytvor nejlepe. Pak sem nateseny koupil HP roky 1-4 a tam uz to bylo viditelne slabsi, ale porad to celkem slo. Po dohrati sem pro pripomenuti a dceri koupil vsechny StarWars filmy a LEGO hru Complete Saga a ... nadavam jak spacek. Hra je technologicky velmi zastarala a nejhorsi na ni je, ze nepodporuje v kooperativu rozdeleni obrazu, takze oba hraci musi byt vzdy na jedne obrazovce a pokud z nich nekdo "nasilne odeje", tak ho hra odpoji a jeho postavu prehodi na umelou AI. Proste des. Donutit dite, aby presne delalo co ja chci a slo se kam ja chci, je peklo. Bez toho ale neprijdu na to co presne delat a ona se zas nudi. Zkusim spis tohoto HP 5-7.
  • O tom ale plošinovky jsou. :)
  • Amylee.Anderson
    On ten hrdina mluvil, ale pak dostal šípem do kolena.
  • taky jsem nějaký to lego hrál a trefit se občas skokem na nějaký malý ostrůvek, nejlépe v pohybu, byl někdy kumšt.
  • Ja mám myš logitech, pôjde mi to?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit