Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra me bavi,ale to ovladani je klasiky sileny...Jenze neni z ceho moc vybirat kdyz clovek dostane po shlednuti Hobita chut travit vsechen volnej cas v kouzelne Stredozemi.....
    • Zkus war int the north, battle for middle earth 1,2 nebo lotr online ;)
  • BoB.2
    Co Hobita už jste viděli?
    • film kde se chodí, chodí a chodí. a potom. no. chodí
      • Magister_Peditum
        A ve kterém filmu se nechodí? Jo, v Rychle a zběsile se hlavně jezdí, no. *15*
      • 13_11
        Tak už to chodí.
      • Mladý Hobit se setkává se starým čarodějem a partou divných existencí, které hodlají vyrazit na dalekou výpravu, na níž číhají mnohá nebezpečenství.
    • Kozy
      je tam málo výbuchů, honiček a padajících mrakodrapů, takže ne
      • Coffin.Corner
        Tak to seš vedle... co jsou padající mrakodrapy proti souboji skalních obrů... *3*
        • Kozy
          No dobře :D, musel jsem si vylít zlost, protože i když mám lepší sestavu než doporučenou tak se mi to hryže. A teď mi vlastně došlo že mluvim o hře a ne o filmu, jaj.
    • ringmancz
      tady chodí jenom holky?
      • BoB.2
        *1* opraveno (dobře doufám)
  • eeeee
    Jak je na tom Vita verze?
  • Odulin
    Souhlas s recenzí. Nám se navíc líbila i grafika, která vypadala místy celkem působivě. Až tak, že se malá hned v druhé pasáži v noci v lese bála.:) Jako další plus beru převzatý filmový dabing, který atmosféře taky rozhodně neubírá. Celkově paráda.
    • kubi-wan
      To je fakt. Je fascinující, jak hra s LEGO panáčkama dokáže navodit tu správnou LOTRovskou atmosféru... pomalu líp než normální LOTRovský hry *1*
  • CRYPT
    To ja hru hral a krome priserneho ovladani ji neni co vytknout. Vtipne prevzaty pribeh z filmoveho platna, hudba i postavy :-) Pro mne na odreagovani jedna z top her

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit